باربری شمیرانات امیری

🚛 گل بار شمیرانات 🚛

🚛 باربری شمیرانات امیری متخصص حمل و نقل اثاثیه منزل

🚛 حمل بار به شمال کشور

🚛 حمل بار به سراسر ایران

🚛 شعبه های باربری شمیرانات (پاسداران ، تجریش /نیاوران /هروی /مرکز شهر )

🚛 گل بار شمیرانات متخصص در حمل و نقل اثاثیه منزل

🚛 با بسته بندی حرفه اي به روش اروپایی

🚛 با کارگران ورزیده و کار بلد شهر و شهرستان

🚛 با بیمه نامه دولتی با کاميون های مسقف و پتودار اتاق ۶ متری

🚛 مجهزترین ناوگان اثاث کشی و حمل اثاثیه منزل 🚛

🚛 بارنامه و بیمه نامه معتبر اثاث کشی از اداره اصناف🚛
🚛 توسط کادر باتجربه و متخصص🚛
مدیریت : محمد امیری
09193158003📞 
02122848400
02122747858

باربری شمیرانات امیری

🚛 کمترین قیمت حمل اثاثیه منزل

حمل بار و حمل اثاثیه منزل و خدمات اسباب کشی سروش خدمات خود را با مناسب ترین و بهترین قیمت انجام می‌دهد با توجه به اینکه خدمات را نیروهای ما در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهند در نتیجه خدمات و حمل اثاثیه در مدت زمان کم و سریع انجام می‌گردد به همین دلیل هزینه‌ها نیز کاهش می‌یابد.

🚛 نیروهای متخصص و با تجربه

داشتن تخصص و تجربه از دیگر اصول مهم می‌باشد که ما به آن پایبندیم. در این شرکت حمل اثاثیه منزل اصفهان توسط نیروهای متخصص، با تجربه و آموزش دیده صورت می‌گیرد. جا به جایی و حمل اثاثیه نیاز به مهارت دارد. نیروهای ورزیده و با تجربه ما با توجه به آموزش هایی که دیده اند و براساس تجربه چندین ساله ای که دارند کلیه خدمات مربوط به حمل اثاثیه منزل را به صورت حرفه ای انجام می‌دهند.

باربری شمیرانات امیری

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🚛 به کارگیری روش و فنون به روز حمل اثاثیه

حمل اثاثیه از جمله وسایل حساس و سنگین نیاز به تخصص دارد و دارای روش و فنون خاصی می‌باشد. اگر حمل و نقل به صورت حرفه ای و درست انجام نگردد ممکن است به فرد و یا اثاثیه خسارات جبران ناپذیری به بار آید. نیروهای ما با آموزش هایی که دیده اند کلیه تمهیدات لازم برای حمل و نقل سالم را به کار می‌بندند.

🚛 حمل و نقل سالم و ایمن

حمل بار و خدمات اسباب کشی سروش برای حمل و نقل و جا به جایی کلیه تمهیدات را به کار می‌بندد و از روشهای اصولی و ایمن استفاده می‌کند. از ماشین‌‌‌های استاندارد، با کیفیت و مجهز به وسایل مورد نیاز حمل و نقل ایمن استفاده می‌کند و نیروهایی را که در ا ختیار دارد از افراد با تجربه و حرفه ای انتخاب نموده است.

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

باربری شمیرانات امیری

🚛 چیدمان بهینه و اصولی اثاثیه و بار

چیدمان از موارد بسیار مهم در حمل اثاثیه می‌باشد. چیدمان باید به صورت اصولی انجام گردد. انجام چیدمان اصولی علاوه بر اینکه باعث می‌شود حمل و نقل ایمن صورت گیرد و وسایل آسیب نبینند از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه است. با چیدن درست و اصولی وسایل از فضا به درستی استفاده می‌شود و همچنین حمل و نقل و بعد خالی کردن وسایل به راحتی انجام می‌گردد.

🚛 حمل تخصصی انواع وسایل حساس و شکننده

برخی از اثاثیه منزل حساس و شکننده می‌باشند و حمل و نقل و جا به جایی آن حایز اهمیت بوده و نیاز به حمل و جا به جایی با دقت بالا و تخصص دارد. وسایل حساس و شکننده باید با دقت حمل شده و همچنین دسته بندی آن نیز مهم می‌باشد از دیگر مواردی که باید رعایت شود نحوه چیدن و تجهیزات لازم برای جا به جایی آن می‌باشد. ما با تجربه ای که در این زمینه داریم کلیه این وسایل را به صورت کاملا تخصصی حمل می‌نماییم و به مشتریان این اطمینان را می‌دهیم که حمل و نقل وسایل با بهترین نحو انجام می‌گردد و جای نگرانی نمی‌باشد.

باربری شمیرانات امیری

بسته بندی حرفه اي ، کارگر خالی و نیسان

 

شعبه اول میدان هروی خیابان افتخاریان
شعبه مرکزی میدان هفت تیر

 

https://www.instagram.com/omid__zarenejad/

 باربری , بهترین باربری برای اسباب کشی , باربری کامیون , حمل بار , حمل بار اثاثیه منزل , بهترین باربری برای اسباب کشی  , حمل بار و حمل اثاثیه منزل , حمل بار ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
مهدی امیری 25 مرداد 1401 2:25 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

با ماشین های پیشرفته وی ای پی کاتین های موکت کاری شده با کارگرهای خوش اخلاق