فروش کلیه تجهیزات پمپ بنزین ماهان تراز سپاهان

❇️ارائه کلیه خدمات مربوط به جایگاه سوخت بنزین و گازوئیل

❇️بازسازی و فروش کلیه تلمبه و دیسپنسرهای تک نازل و دو نازل

🔴دیسپنسر (dispenser) که در لغت به معنای ناظر هزینه هم هست ابتدا برای پرکردن چراغ‌­های نفتی مورد استفاده قرار می­‌گرفت. به مرور با اضافه شدن تجهیزات جانبی دیگری مانند شلنگ و پیمانه­‌گر به آن برای سوخت‌گیری اتومبیل­‌ها هم مورد استفاده قرار گرفت. نیاز به دستگاهی مانند دیسپنسر زمانی بوجود آمد که سوختی که به مشتریان عرضه شده بود باید مقدار دقیق اش مشخص، قیمت آن محاسبه و همچنین عملیات سوخت گیری باید در حداقل زمان ممکن با حداکثر ایمنی انجام می­‌شد.

🔴بنابراین دستگاهی با نام دیسپنسر (dispenser) طراحی شد تا تمام این نیاز­ها برطرف کند. دیسپنسر را می­‌توان نماد جایگاه سوخت دانست. دیسپنسر قسمتی از سیستم بزرگی است که عملکرد یک جایگاه را رقم می‌­زند اما این قسمت خیلی بیش­تر از دیگر قسمت­ها در معرض دید عموم است. بنابراین این دستگاه علاوه بر کیفیت بالا و عملکرد صحیح باید ایمنی بالایی هم داشته باشد و همچنین کار با آن ساده باشد و بتواند نیاز مشتری را به طور کامل برطرف کند. در واقع می­توان گفت دیسپنسر ویترین یک پمپ بنزین نیز است بنابراین زیبایی نیز می­‌تواند از ویژگی­‌های مثبت آن باشد.

🔴سوخت از مخزن زیر زمینی جایگاه به دیسپنسر پمپ شده و از دیسپنسر توسط نازل سوخت به اتومبیل‌­ها منتقل می‌­شود. با توجه به وظیفه‌­ای که دیسپنسر دارد می‌­بایست خود متشکل از قسمت­های گوناگونی باشد. به طور خلاصه یک دیسپنسر سوخت را از مخزن جایگاه می­‌کشد (در بعضی از مدل­ها)، مقدار آن­ را محاسبه می­‌کند و به داخل باک اتومبیل‌­ها انتقال می­دهد و قیمت و مقدار سوخت عرضه شده را به مشتری نشان دهد و همچنین در تمام این مراحل باید ایمنی رعایت شود. برای انجام این فرآیند نیاز به تجهیزاتی اعم از پمپ، شیرآلات، پیمانه­‌گر، شیلنگ و نازل سوخت است.

به مدیریت:حسین باقریان

 

 

تلمبه , دیسپنسر , انواع دیسپنسر , دیسپنسر تک نازل , دیسپنسر دو نازل , خدمات مربوط به جایگاه سوخت در اصفهان , بازسازی و فروش کلیه تجهیزات جایگاه سوخت در اصفهان , شرکت ماهان تراز اصفهان , دیسپنسر چیست , کاربرد انواع دیسپنسر ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed