Address & Contact

Our Address

فارس، شیراز، میدان احمدآباد خیابان شهدای احمدآباد کوچه ۲۱/۲

Telephone

خرید و فروش و تعمیر باسکول و باسکولت شیراز پاک توزین

باسکول و باسکولت شیراز پاک توزین

✳️باسکول چیست ؟

🔹باسکول در حقیقت ترازوی دیجیتال با ابعاد بزرگ است و جهت توزین مواد سنگین و حجیم مورد استفاده قرار می گیرد ، در گذشته از باسکول با حالت قپونی جهت توزین مواد حجیم استفاده می نمودند امروزه از باسکول دیجیتالی جهت توزین استفاده می گردد .

🔹باسکول به دلیل توزین مواد حجیم و بزرگ باید دارای بدنه ی مقاوم بوده و پایه های توزین و کفه نیز از مقاومت خوبی برخوردار باشند تا بتوانند علاوه بر وزن مشخص شده مقداری بیشتر از حد مجاز برای تحمل بار اضافی را داشته باشند .

🔹باسکول سیستمی الکترونیکی است که از نمایشگر و بدنه و نیز لودسل طراحی گردیده است و اطلاعات توزین پس از قرار گرفتن کالا بر روی کفه به نمایشگر انتقال می یابد ، باسکول بهترین روش توزین برای مواد حجیم است .

🔹باسکول و باسکولت شیراز پاک توزین دارای بدنه ی مقاوم بوده و در مدل های گوناگون باسکول فروشگاهی ، باسکول صنعتی ، باسکول آویز ، باسکول جاده ای در حال تولید است .

🔹باسکول دیجیتال بر مبنای فناوری دیجیتالی عمل می کند. این فرایند از تشخیص وزن که با حسگر توزین (لودسل) انجام می شود تا نمایش اعداد در نمایشگرهای LCD یا LED را شامل می شود. امروزه تنوع و گستره باسکول دیجیتال روز به روز رو به افزایش می باشد و حوزه های جدیدی را اعم از صنعت و کشاورزی و مصارف عموم را بر می گیرد. بنابراین عرصه توزین در هر کشوری جز زیر ساخت توسعه و رشد اقتصادی آن محسوب میشود.

🔹نکات مهمی که در انتخاب انواع باسکول اهمیت دارد، میزان دقت، ظرفیت، تعداد لودسل و داشتن چاپگر و شاسی مقاوم ومحکم و همینطور تنوع آن است که مصرف کنندگان عزیز باید اهمیت این موضوع را در نظر بگیرند. اما مهم تر از همه این ها کیفیت قطعات استاندارد این محصولات است که باسکول را از هم متمایز می کند و خریدار را به سمت خود سوق می دهد.

مدیریت :جلیل پاک پور

فروش ترازو دیجیتال , شرکت های فروش ترازو , ترازوی در فارس , باسکول در فارس ,باسکول در فارس , نمایندگی در فارس  , نمایندگی در فارس , نمایندگی باسکول میزان بی نظیر در فارس ,نمایندگی باسکول در فارس , نمایندگی فروش ترازو دیجیتالدر فارس , خرید و فروش و تعمیر باسکول , باسکولت شیراز پاک توزین در فارس  , باسکول و باسکولت شیراز پاک توزین ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed