باطری سازی و شارژ گازکولر باتری آذرخش

🔋 باطری فروشی شارژ انواع باطری های سبک و سنگین در اسرع وقت و شارژ گاز کولر خودرو🔋

🔋فروش باطری خودروهای سبک و سنگین با گارانتی 🔋

🔋 باطری های ایرانی و خارجی سبک و سنگین ، تست باطری و دینام با تستر

🔋 انواع باطری خودرو

باطری از قسمت‌های گوناگونی تشکیل شده است. قطب‌های باطری، درپوش، الکترولیت، جعبه، پلیت‌های مثبت و منفی، صفحات نارسانا و … از اجزای تشکیل دهنه‌ی باطری خودرو میباشد.

همه‌ی انواع باطری 12 ولتی هستند. باطری ‌ها به طور کلی در دو دسته‌ی سیلد و غیر سیلد دسته بندی می‌شوند. این دونوع باطری در بعضی خصوصیات با هم مشترک هستند و در بعضی موارد نیز با هم فرق دارند.

🔋 باطری غیر سیلد ( اسیدی )

این نوع باطری از ورقه‌های سربی و الکترولیت تشکیل شده است. برق مصرفی آن 12 ولت است و هنگامی که صفحات مثبت و منفی به هم اتصال پیدا می‌کنند، باتری قابل استفاده می‌شود. شش فضا در باطری وجود دارد که داخل آن‌ها پلیت‌های مثبت و منفی قرار دارند. بین صفحات یک محلول الکترولیت استفاده شده است.

هر صفحه حدود 12 ولت برق تولید می‌کند که مجموعا 12 ولت می‌شود. برای قابل استفاده بودن این نوع باتری باید دائما آب مقطر به آن اضافه شود و سظح الکترولیت آن‌ها متناسب با شرایط آب و هوایی هر 4 روز تا ماهی یک‌ بار چک شود. اگر سطح الکترولیت پایین آمده باشد، با اضافه کردن آب مقطر و شارژ باطری می‌توان از باطری استفاده کرد.

🔋 باطری سیلد (خشک)

باطری سیلد با نام باطری اتمی هم شناخته می‌شود. جنس ورقه‌های سربی آن با باطری غیر سیلد فرقی نمی‌کند. در این نوع باطری بر خلاف باتری غیر سیلد به چک کردن و نگهداری مداوم احتیاجی نیست. طراحی باطری سیلد بدین صورت است که سطح الکترولیتی که طی فرایند‌های شیمیایی تبخیر می‌شود، می‌تواند مجددا به سطح سلول بازگردانده شود.

در این صورت سطح الکترولیت هیچ گاه کم نمی‌شود. شما توسط نشانگری که روی باطری اتمی وجود دارد می‌توانید شارژ باطری و سطح الکترولیت آن را ببینید. در این نوع باتری نیز مانند باطری غیر سیلد، ولتاژ خروجی 12 ولت است.

مدیریت : مجید امیرپور

 

 

 

 

باطری سازی , باطری سازی ماشین , باطری سازی در محل , شارژ گاز کولر خودرو ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed