Address & Contact

Our Address

گناوه ، خیابان قرس ، بالاتر از کمیته امداد جدید

بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی ایمن هیدرولیک

✳️ ساخت بالابر تجاری گیربکسی، بالابر مسکونی هیدرولیکی و بالابر خانگی ایمن هیدرولیک در جنوب✳️

✳️  تولیدکننده بزرگترین و مجهزترین بالابرهای خانگی و تجاری جنوب کشور✳️

بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی

♦️اجرای بالابر‌‌‌های خانگی

♦️بالابر دارای سیستم ایمنی

♦️اجرای بالابر‌‌‌های خانگی هیدرولیک

♦️بالابر تجاری هیدرولیکی

♦️بالابر تجاری گیربکسی

♦️بالابر مسکونی هیدرولیکی

♦️مجهز به سیستم‌‌‌های امنیتی:

*سنسور زیر بالابر

*سنسور کناره ها

*دارای سیستم امنیتی ضد سقوط (پاراشیپ)

*اعلام هشدارپایین آمدن

* کلیداضطراری در موقع قطع برق(پایین آمدن بالابر بانیروی باطری)

*اجرای بابرق12ولت فرمان برای وزن تا یک تن و صرفه جویی در برق تا70درصد

♦️در طرح‌ها و اندازه‌‌‌های مختلف بانصب سریع و آسان

♦️بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی تنها نمایندگی بامجوزرسمی‌در شهرستان گناوه

بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی

مجموعه بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی ایمن هیدرولیک با بکارگیری از نیروهای فنی و خدمات تخصصی آماده ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور میباشد

⛓ با ما راحتی و آسایش را تجربه کنید ⛓

⛓ مونتاژ و استانداردسازی انواع آسانسور

⛓ بازدید تجهیزات داخلی و خارجی کابین و بررسی موتورخانه

⛓ سرویس و نگهداری انواع آسانسور کششی و هیدورلیکی

⛓ تامین قطعات تخصصی آسانسور

⛓ بازسازی کابین‌‌‌های قدیمی‌و تزئینات داخلی کابین

⛓ تعویض سقف و کف کابین آسانسور

⛓ ارائه خدمات به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل

⛓ طراحی، مشاوره و بازدید به صورت رایگان انجام میگیرد

بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی

⛓ مجموعه بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی ایمن هیدرولیک با کادری مجرب و متعهد و سابقه ای درخشان در صنعت آسانسور، با استفاده از بهترین متریال و به روزترین طرح‌ها و مدل‌ها و سیستم، آماده ارائه ی خدمات و محصولات به شما عزیزان در سراسر کشور می‌باشد⛓

بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی

🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶

ویژگی‌های یک آسانسور خوب

🔰راحتی نخستین ویژگی مهم یک بالابر خوب است. مقصود از راحتی عدم بروز آلودگی صوتی، کم سر و صدا بودن و نلرزیدن کابین آسانسور است.

🔰بازدهی مناسب دیگر ویژگی مهم یک بالابر خوب است. مقصود از بازدهی مناسب آن است که ساختار و طراحی بالابر بسته به موقعیت مورد استفاده به‌نحوی باشد که از نظر ظرفیت و سرعت جواب‌گوی نیاز افراد باشد. بازدهی مناسب بیش از هرچیز از هدررفت وقت جلوگیری می‌کند.

🔰در دسترس بودن ویژگی مهم دیگر یک بالابر خوب است. مقصود از دسترس بودن درواقع تأمین این اطمینان در کاربر است که می‌تواند در اوقات به‌هنگام نیاز از آن استفاده کند.

🔰ویژگی مهم دیگری که بی‌تردید یکی از ضروری‌ترین و اساسی‌ترین ویژگی‌های هر آسانسوری به‌شمار می‌آید، ایمنی است. طراحی بالابر باید به‌نحوی باشد که تا جای ممکن از بروز هرگونه حادثه‌ی خطرناک ممانعت به‌عمل آید و احتمال بروز هرگونه پیش‌آمد ناگوار به حداقل برسد. هیچ‌چیز مهم‌تر از جلوگیری از بروز خسارت‌ها و صدمه‌های مالی و جانی نیست.

بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

🔻اهمیت تعمیر سرویس آسانسور

⚡️آسانسورها برای ساختمان‌‌‌های چند طبقه سرمایه گذاری‌‌‌های مهمی‌هستند، زیرا نقش به سزایی در حمل و نقل مردم و بارها در اسرع وقت بین طبقات دارند. با توجه به همه مسافرانی که از این تجهیزات استفاده می‌کنند، سرویس نگهداری آسانسور بسیار حیاتی و ضروری است. بازرسی تعمیر و نگهداری پیشگیرانه آسانسور در حصول اطمینان از رعایت مقررات ساختمان و اطمینان از همه تجهیزات در شرایط کار خوب است. خرابی آسانسور می‌تواند باعث ناراحتی مستاجر، تعمیرات پرهزینه و ایجاد خطرات ایمنی شود.

⚡️انجام بازرسی‌‌‌های منظم تعمیر و نگهداری آسانسور می‌تواند این خطرات را کاهش دهد. بررسی‌‌‌های منظم تعمیر و نگهداری ارائه شده توسط شرکت‌‌‌های بازرسی آسانسورو همچنین پیمانکار آسانسور به اطمینان از ایمنی عمومی‌و تضمین عملکرد روان و کارآمد ساختمان کمک می‌کند. علاوه بر این، آسانسورهایی که به خوبی نگهداری می‌شوند، قابلیت فروش املاک را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهند و خطر مشکلات مربوط به مسئولیت و نارضایتی مستاجر را کاهش می‌دهند. برای شرکت‌‌‌های خدمات بازرسی آسانسور بسیار مهم است که فناوری مناسبی را انتخاب کنند که بتواند به تکنسین‌‌‌های خود در ارائه بازرسی‌‌‌های کارآمد کمک کند.

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

🔴برخی از رایج ترین عوامل تاثیر گذار در طول عمر آسانسورها عبارتند از:

🔹عدم نگهداری صحیح و سرویس به موقع آسانسور
🔹عدم به روز رسانی قطعات آسانسور
🔹مراحل نامناسب نصب آسانسور
🔹استفاده بیش از حد از آسانسور
🔹استفاده بیش تر از حداکثر ظرفیت آسانسور
🔹استفاده نامناسب همچون استفاده از آسانسور مسافربر به جای آسانسور باربر
🔹در معرض هوا قرار گرفتن به خصوص در مناطق ساحلی که مستعد خوردگی و زنگ زدگی می‌باشند

مدیریت: مسعود برداشت
09174545066 – 09350841932 📞

 

 

نصب و تعمیر آسانسور , تعمیر گیربکس آسانسور , تعمیر آسانسور , تعمیرات آسانسور , قطعات آسانسور , کابین , قطعات , اجرای بالابر تجاری گیربکسی در بندرگناوه ‘ اجرای بالابر تجاری گیربکسی در بوشهر ‘ اجرای بالابر تجاری گیربکسی در جنوب ‘ اجرای بالابر تجاری گیربکسی در جنوب ‘ اجرای بالابر تجاری هیدرولیکی در بندرگناوه ‘ اجرای بالابر تجاری هیدرولیکی در بوشهر ‘ اجرای بالابر تجاری هیدرولیکی در جنوب ‘ اجرای بالابر تجاری هیدرولیکی در جنوب ‘ اجرای بالابر خانگی هیدرولیک در بوشهر ‘ اجرای بالابر خانگی هیدرولیک در جنوب ‘ اجرای بالابر خانگی هیدرولیک در جنوب ‘ اجرای بالابر خانگی هیدرولیک در جنوب ‘ اجرای بالابر مسکونی هیدرولیکی در بندرگناوه ‘ اجرای بالابر مسکونی هیدرولیکی در جنوب ‘ اجرای بالابر‌‌‌های خانگی در بندرگناوه ‘ اجرای بالابر‌‌‌های خانگی در بوشهر ‘ اجرای بالابر‌‌‌های خانگی در جنوب ‘ ساخت بالابر هیدرولیکی در جنوب ‘ اجرای بالابرخانگی در جنوب ‘ شرکت تولیدی بالابر در بندر گناوه ‘ اولین شرکت تولیدی بالابر در جنوب ‘ ایمن هیدرولیک در بندرگناوه ‘ ایمن هیدرولیک در جنوب ‘ ایمن هیدرولیک در جنوب کشور ‘ بالابر تجاری گیربکسی در بندرگناوه ‘ بالابر تجاری گیربکسی در بوشهر ‘ بالابر تجاری گیربکسی در جنوب

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed