ساخت انواع بالابر و آسانسور هیدرولیک کوثر

بالابر و آسانسور هیدرولیک کوثر

⚜️ نصب و راه اندازی بالابر و آسانسور⚜️

⚜️ انواع آسانسور های کششی ، هیدرولیک و گیرلس

🌟با ضمانت 5 سال و خدمات 10 سال🌟
⚜️ ویژگی‌های یک آسانسور خوب

⚜️ راحتی نخستین ویژگی مهم یک بالابر خوب است. مقصود از راحتی عدم بروز آلودگی صوتی، کم سر و صدا بودن و نلرزیدن کابین آسانسور است.

⚜️ بازدهی مناسب دیگر ویژگی مهم یک بالابر خوب است. مقصود از بازدهی مناسب آن است که ساختار و طراحی بالابر بسته به موقعیت مورد استفاده به‌نحوی باشد که از نظر ظرفیت و سرعت جواب‌گوی نیاز افراد باشد. بازدهی مناسب بیش از هرچیز از هدررفت وقت جلوگیری می‌کند.

⚜️ در دسترس بودن ویژگی مهم دیگر یک بالابر خوب است. مقصود از دسترس بودن درواقع تأمین این اطمینان در کاربر است که می‌تواند در اوقات به‌هنگام نیاز از آن استفاده کند.

⚜️ ویژگی مهم دیگری که بی‌تردید یکی از ضروری‌ترین و اساسی‌ترین ویژگی‌های هر آسانسوری به‌شمار می‌آید، ایمنی است. طراحی بالابر باید به‌نحوی باشد که تا جای ممکن از بروز هرگونه حادثه‌ی خطرناک ممانعت به‌عمل آید و احتمال بروز هرگونه پیش‌آمد ناگوار به حداقل برسد. هیچ‌چیز مهم‌تر از جلوگیری از بروز خسارت‌ها و صدمه‌های مالی و جانی نیست.

⚜️ کاربرد آسانسورهای هیدرولیک و پنوماتیک

✳️ سیستمهای هیدرولیکی و یا پنوماتیک به دو دسته کلی نفر بر و باربرتقسیم می‌شوند،که در همه ی آسانسورها مشترک است. موارد استفاده ی آن معمولا در کارخانه ها، فروشگاه ها، مغازه ها، انبار ها، ساختمان‌‌‌های مسکونی و تجاری است.

⚜️ برای حمل کالاها و بارها سنگین در فروشگاه‌ها
⚜️ برای سازه هایی باحداقل فضا در عمق چاله و اورهد
⚜️ برای حمل نفر در منازل با طراحی خاص
⚜️ قابلیت راه هندازی با برق تک فاز و ۳ فاز
⚜️ میزان تخریب بسیار کم
⚜️سهولت و سرعت بالا در جاگزاری و اجرا
⚜️ سرویس و نگهداری تخصصی
⚜️ امنیت بسیار بالا

 

 

مدیریت : محمدی
09120779658
09351808892
02122118822

 

 

نصب و راه اندازی آسانسور , سرویس دهی انواع آسانسور , آسانسور , مشاوره و طراحی انواع آسانسور در شهریار , آسانسورهای هیدرولیک , قیمت آسانسور ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed