Address & Contact

Our Address

شیراز، شهرک صنعتی، میدان اول، بلوار نو بنیاد، خیابان ۲۵۰۰

Telephone

برج روشنایی پایه چراغ پایه پرچم برج نوری فارس نور

برج روشنایی و برج نوری فارس نور مددی

? تولید کننده انواع برج های روشنایی و پایه ، چراغ های خیابانی و  پایه پرچم?

✳️ برج های نوری در انداره و سایزهای متفاوتی تولید و عرضه می گردند این نوع برج ها در ارتفاع 8 الی30 متر قابل تولید می باشند سطح خارجی این نوع برج ها از جنس گالوانیزه می باشد این برج ها قابلیت روشنایی وسیعی را دارا می باشند به همین جهت کارائی برابری با چندین پایه چراغ خیابانی را دارند.

✳️ کاربرد

مناسب جهت تامین روشنایی محوطه های بزرگ مانند:پارک ها،میادین،پل ها،محوطه ساختمان ها،نظیر بیمارستان ها و کارخانجات استفاده می گردد.

✳️ مزایا

– قابلیت نصب سبد متحرک و ثابت
– کاربری راحت
– ایمنی کامل در برابر برق گرفتگی
– قابلیت نصب انواع پرژکتور ها در توان های مختلف
– بدنه چند وجهی با پوشش گالوانیزه گرم و یا رنگی
– امکان استفاده از پرژکتورهای LED و کاهش مصرف برق
– پخش نور مناسب و یکنواخت
– طراحی فنداسیون متناسب با ارتفاع و ورزن پایه

برج روشنایی و برج نوری فارس نور مددی

??????????????

✳️ انواع پایه پرچم

پر کاربردترین پایه پرچم های روز پایه پرچم تشریفات – پایه خورشیدی میباشند . پایه پرچم در دو نوع از پرچم رومیزی و پرچم تشریفات و پایه پرچم های ساحلی کاربرد دارد. البته نوعی دیگر از پایه پرچم ها هستند که مختص خودرو میباشند . در برگه پایه پرچم خودرو نمونه های آن مشاهده میشوند . پایه پرچم باید از جنس مستحکم و کیفیت خوب برخوردار باشد. نما پرچم تولید کننده پایه های پرچم با کیفیت و متنوع می باشد.

✳️ پایه چراغ حیاطی و پارکی

همانطور که می دانید روشنایی پارک ها ، خیابان ها ، تفرجگاه ها و محوطه های ساختمانی بسیار مهم و ضروری است و استفاده از چراغ های حیاطی و پارکی می تواند ضمن تامین روشنایی محیط به زیبا شدن آن نیز کمک کند.

با توجه به اینکه امروزه تزیین محیط های شهری با استفاده از المان های مختلف مورد توجه قرار دارد ، نور هم یکی از عواملی است که در زیبایی محیط تاثیرگذار می باشد بنابراین نور پردازی محیط از اهمیت بالایی برخوردار است.

پایه روشنایی یکی از تجهیزات روشنایی است که در اندازه ها و مدل های مختلفی تولید می شود و از آنها در پارک ها ، باغ ها ، باغچه ها ، ویلاها و حیاط منازل استفاده می شود همچنین این پایه ها بنا به کاربردشان در ارتفاع های مختلف و مدل های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند.

برج روشنایی و برج نوری فارس نور مددی

✳️ پایه های روشنایی به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند :

✔️ پایه چراغهای خیابانی : این نوع از پایه ها دارای ویژگی های ظاهری خاصی می باشند و با توجه به اینکه برای استفاده در معابر شهری و بزرگراهی طراحی شده اند ارتفاع آنها از 3 متر تا 18 متر است.پوشش پایه چراغ خیابانی با توجه به آب و هوای منطقه و میزان دوام و ماندگاری تعیین می گردد ومی توان از گالوانیزه گرم ، رنگ الکترواستاتیک و رنگ اپوکسی استفاده کرد.

✔️ پایه چراغهای پارکی و محوطه ای : پایه های چراغ پارکی در ارتفاع های مختلفی ساخته می شود و استفاده از آنها در محوطه های باغی ، پارکی و حیاطی متداول است با این تفاوت که در محوطه های بزرگ و باغ ها معمولا از پایه های بلند استفاده می شود و در محیط های کوچک مانند باغچه ها باید از پایه چراغهای کوتاه استفاده کرد.

✔️ کاربرد انواع پایه های چراغ پارکی در مواردی است که شما نیاز دارید چراغ و پایه را به صورت جداگانه از هم تهیه نمایید و یا هنگام نصب چراغ های سرلوله می توان با انتخاب پایه مناسب ترکیب مورد نظر را ساخت.

پایه چراغ های پارکی معمولا در دو نوع تولید می شوند یا به صورت یک لوله ساده که قطر و ضخامت های متعددی دارد و یا به صورت لوله هایی طرح دار با جنس ها و مدل های مختلف که استفاده از آنها در یک محل جنبه تزیینی نیز دارد ولی به صورت کلی جنس پایه چراغهای پارکی باید به گونه ای باشد که در برابر گردوغبار ، تابش آفتاب و بارش های شدید مقاوم باشند.

مدیریت : مددی

 

برج روشنایی و برج نوری فارس نور مددی

 

تولید برج روشنایی در شیراز , پایه چراغ , تولید انواع پایه پرچم در شیراز , برج نوری , فارس نور مددی در شیراز , تولید انواع چراغ های خیابانی در شیراز , تولید برج روشنایی پایه چراغ پایه پرچم برج نوری فارس نور در شیراز , کاریرد برج روشنایی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed