Address & Contact

Our Address

اهواز

Telephone

بنایی و کاشی کاری موسوی

✨اجرای انواع خدمات بنایی و کاشی کاری
🔴کاشی کاری

❇️یکی از رایج ترین روش‌‌‌های پوشش نهایی کف و دیوار ساختمان کاشی کاری و سرامیک کاری است. کاشی و سرامیک نوعی مصالح ساختمانی هستند که نه تنها برای تزئینات داخلی و خارجی بلکه به عنوان عایق رطوبتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. کفپوش و دیوارپوش حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه معمولاً از جنس سرامیک و کاشی می‌باشند زیرا آنها در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاومت بالایی دارند و آسیب نخواهند دید.

🔴نکات مهم در انتخاب کاشی و سرامیک مناسب

💎انتخاب مناسب کاشی و سرامیک نقش مهمی در روند اجرای پروژه دارد به همین دلیل کاشی کاران نسبت به یکسری محصولات توجه ویژه دارند. کاشی و سرامیک باید از قابلیت های ویژه ای برخوردار باشند تا با استفاده طولانی مدت در محیط مرطوب دچار ترک خوردگی، رنگ پریدگی و یا سائیدگی نشوند.

💎هنگام خرید این مصالح باید از عدم وجود لکه، لب پریدگی، عیوب چاپی، ترک های مویی و خلل و فرج در آن ها اطمینان حاصل نمود. علاوه بر آن به دلیل قرار گرفتن آن ها در محیط های مرطوب باید به درجه جذب آب این محصولات نیز دقت نمود.

💎مقاومت در برابر آب موضوعی بسیار مهم در انتخاب کاشی و سرامیک است که همواره باید بدان توجه شود. وقتی صحبت از کاشی و سرامیک می شود برخی افراد گمان می کنند که هر دو به یک مصالح اشاره دارند در صورتی که کاشی با سرامیک فرق دارد. کاشی یک قطعه سفالی است که با لعاب پوشش داده می شود.

💎در واقع قسمت اصل کاشی یا همان بدنه آن از سفال بوده و لایه محافظ آن لعاب می باشد. اما اگر لعابی که بر روی کاشی ریخته می شود، سرامیکی باشد این کاشی، سرامیک نامیده خواهد شد.

💎کاشی نسبت به سرامیک وزن سبک تری دارد و برای پوشش دیوارها مورد استفاده قرار می گیرد. در مقابل وزن سرامیک سنگین تر است و مقاومت آن نیز به نسبت کاشی بالاتر می باشد، از این رو از سرامیک برای پوشش کف استفاده می شود.

💎سرامیک ها به دلیل مقاومت بالا در برابر سرما، گرما و فشار و میزان جذب آب پایین کفپوشی مناسب برای مکان های مختلف می باشند، البته لازم به ذکر است که این محصول هم به عنوان کفپوش ساختمان و هم به عنوان دیوارپوش کاربرد دارد.

🔴قیمت‌گذاری بنایی ساختمان

⭐️قیمت پروژه کلی: معمولا ترجیح دو طرفه مجری پروژه بنایی و مشتری بر این است که قیمت گذاری بصورت کلی انجام شود. در این صورت متخصص بنایی با ارائه لیست کاملی از مصالح مورد نیاز و هزینه کلی کار، قیمت گذاری را انجام می‌دهد.

⭐️قیمت روزانه: نوع دوم قراردادی است که بین متخصص بنایی ساختمان و مشتری بسته می‌شود و بر اساس تعداد روزهایی است که انجام کار به درازا می‌کشد. توجه داشته باشید که هزینه مواد و مصالح بصورت مجزا محاسبه می‌شود.

⭐️قیمت مصالح ساختمانی مورد نیاز: بسیاری از پروژه‌های بنایی ساختمان به صورتی انجام می‌شوند که در آن‌ها مشتری یا سفارش دهنده، کار خرید اقلام مورد نیاز را انجام داده و اجرا و نصب را به تیم بنایی می‌سپارد. در این موارد قیمت سرامیک، قیمت کاشی و قیمت پارکت و کفپوش و سایر مصالح مورد نیاز با توجه به انتخاب مشتری در موجودی بازار و در نهایت بر کل هزینه بازسازی خانه یا ترمیم بخشی از آن اثر می‌گذارد.

⭐️بازسازی منزل: یکی از مهم‌ترین و پر تعدادترین پروژه‌های بنایی ساختمان سفارش‌های بازسازی منزل هستند که بصورت کامل و از صفر تا صد توسط تیم انجام می‌شود. معمولا پروژه‌های بازسازی خانه‌های قدیمی شامل مواردی مثل تبدیل آشپزخانه متناسب با آشپزخانه اوپن، نصب سرویس بهداشتی و تبدیل توالت ایرانی به فرنگی، نقاشی ساختمان، نصب کاغذ دیواری، طراحی و اجرای سقف کاذب و نصب ایزوگام و عایق‌بندی می‌شود.

به مدیریت:موسوی

 

 

 

بنایی , انواع خدمات بنایی , کاشی کاری , سرامیک , انواع کاشی و سرامیک ساختمان , قیمت‌گذاری بنایی ساختمان , نکات مهم در انتخاب کاشی و سرامیک مناسب , بنایی و کاشی کاری موسوی در اهواز , هزینه بنایی و کاشی کاری در اهواز ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed