تابلوسازی ویرا پرتوما

♻️ تابلوسازی ، تبلیغات ، لوگو ، پروژکتور 

♻️ طراحی ساخت و نصب انواع سازه های تبلیغاتی 
♻️ ساخت انواع حروف چلنیوم حروف برجسته فلزی و گالوانیزه پلاستیک و وکیوم

✅تابلو چنلیوم | طراحی تابلو چنلیوم

✅امروزه حرفه تابلو سازی به دلیل استقبال بسیار بالای افراد از آن و سفارش انواع تابلو‌‌‌های تبلیغاتی به سرعت رو به توسعه و پیشرفت است به طوری که این وسعت شامل طراحی تا اجرا خواهد بود. اما نکته ای که در همین مورد حائز اهمیت می‌باشد مبحث طراحی یکی از تابلو‌‌‌های تبلیغاتی مدرن به نام تابلو چنلیوم است.
تابلو چنلیوم دارای مزیت‌‌‌های بسیاری مانند برجسته بودن، تنوع در ساخت، مصرف برق پایین و همچنین طول عمر بالا است که تمامی‌اینها در کنار طراحی زیبا می‌تواند این مدل از حروف برجسته را به یکی از زیباترین تابلو‌‌‌های تبلیغاتی تبدیل نماید و تاثیرات مثبت طراحی را در جهت کسب در آمد و بازاریابی مشاغل به نمایش گذارد.
همانطور که گفتیم تابلو چنلیوم در انواع متفاوتی ساخته می‌شود و تمامی‌آنها نیاز به طراحی دارند و مراحل طراحی نیز کاملا متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال طراحی تابلو چنلیوم پانچ و تابلو چنلیوم پلکسی دوبل کاملا با یکدیگر متفاوت بوده و هر کدام از آنها نیازمند زمان متفاوتی نیز خواهند بود.

✅تابلو نئون | طراحی تابلو نئون

✅تابلو نئون از تابلو‌‌‌های تبلیغاتی است که قبل از ساخت نیازمند طراحی می‌باشد که این طراحی می‌تواند با استفاده از انواع نرم افزارها انجام گیرد که یکی از کاربردی ترین آنها نرم افزار خطی کورل است. توسط نرم افزار کورل می‌توان تابلو‌‌‌های نئون را قبل از ساخت به روش‌‌‌های دلخواه طراحی نمود که این مورد همراه با خلاقیت در طراحی می‌تواند تابلو تبلیغاتی زیبایی را پدید آورد.
نکته دیگری که می‌بایست در مورد طراحی تابلو نئون به یاد داشت این است که بعد از طراحی، جهت ساخت تابلو نئون، طرح مورد نظر توسط دستگاه پلاتر بر روی کاغذ پیاده سازی شده و در نهایت توسط نئون ساز با استفاده از حرارت ساخته می‌شود.

✅تابلو لایت باکس | طراحی تابلو لایت باکس

✅یکی از تابلو‌‌‌های تبلیغاتی که امروزه میان مشتریان از استقبال بالایی برخوردار می‌باشد تابلو لایت باکس است که می‌توان از آن به عنوان تابلو تبلیغاتی سردر و یا محیط‌‌‌های داخلی فروشگاه ها، بیمارستان ها، مترو، فرودگاه، ترمینال و دیگر موارد مشابه به کار گرفت. تابلو لایت باکس نوعی از تابلو تبلیغاتی است که به شکل یک جعبه ساخته می‌شود و بعد از ساخت توسط اس ام دی و یا مهتابی مبادرت به نور پردازی آن می‌گردد.
جنسی که اغلب به عنوان قاب تابلو لایت باکس استفاده می‌شود آلومینیوم است که با توجه به نوع لایت باکس در سایز‌‌‌های مختلفی تولید می‌شود. در مورد طراحی تابلو لایت باکس نیز باید گفت که تابلو لایت باکس را می‌توان به صورت خطی و یا گرافیکی طراحی نمود که به ترتیب توسط نرم افزار‌‌‌های کورل و یا فتوشاپ می‌توان آنها را انجام داد.
در واقع مهمترین عاملی که می‌تواند در تابلو لایت باکس مخاب و یا مشتریان را به سمت یک تبلیغ و یا عکس جذب نماید، نوع طراحی لایت باکس است که مسلما هر چه خلاقانه تر و حرفه ای تر انجام گیرد می‌تواند از امتیازات مثبت این نوع تابلو در جهت بازار یابی اصناف بشمار رود.

✅تابلو حروف برجسته | طراحی تابلو حروف برجسته

✅حروف برجسته شامل بسیاری از متریال‌ها در تابلو سازی است. در واقع توسط متریال هایی مانند آلومینیوم، آهن، پلکسی گلاس، اس ام دی، پی وی سی و مواردی دیگر می‌توان تابلو‌‌‌های حروف برجسته تبلیغاتی را تولید نمود که از انواع آن نیز می‌توان به تابلو هایی مانند تابلو چلنیوم، تابلو حروف فلزی، حروف لبه سوئدی، حروف نئون پلاستیک، حروف استیل و انواع دیگر حروف برجسته اشاره نمود.
مبحثی که در این مطلب باید مطرح نمود تاثیر طراحی در ساخت یک تابلو تبلیغاتی توسط انواع حروف برجسته می‌باشد. طراحی می‌تواند از مراحل اولیه و هسته اصلی یک تابلو تبلیغاتی باشد به طوری که در ساخت انواع تابلو حروف برجسته علاوه بر زیبایی به تابلو تبلیغاتی در جذب مشتری و بازاریابی مشاغل نیز مفید واقع شود.
طراحی در ساخت تابلو تبلیغاتی حروف برجسته شامل هارمونی رنگ‌ها و متریال‌‌‌های می‌باشد و این طرح تابلو حروف برجسته است که یک تابلو را از دیگر تابلو‌‌‌های شهر متمایز می‌سازد و هر قدر که در مراحل ساخت تابلو خلاقیت به خرج داده شود تابلو تبلیغاتی متفاوت تری به مرحله نصب می‌رسد.

مدیریت:آقای محمدحبیب سازیان

 

 

 

تابلوسازی چیست , تابلوسازی برق , تابلوسازی به انگلیسی , تابلو سازی آنلاین , تابلو سازی , آموزش تابلو سازی , تابلوسازی مطب , تابلو سازی قیمت ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed