تاسیسات پارسیان نصب راه اندازی تعمیر و سرویس اسپیلت

تاسیسات پارسیان 

❄️فعالیت در بم ، نرماشیر، فهرج و حومه ❄️
❄️ فروش ، نصب و خدمات پس از فروش انواع سیستم های سرمایشی❄️
❄️ کولر گازی ، اسپیلت❄️

تاسیسات پارسیان در نرماشیر بم

شماره تماس

09139440663

09300543526

❄️ تعمیرات تخصصی به همراه پرسنل دوره دیده

❄️ سرویس های دوره ای طبق تعرفه اتحادیه تاسیسات پارسیان در نرماشیر بم

❄️ ارائه خدمات همه روزه و بدون تعطیلی ، دسترسی در کمتر از ۲ ساعت در هر نقطه از شهر

❄️ لوازم جانبی ، بانک کامل قطعات

❄️ با کادری مجرب و دوره دیده❄️

✨ هدف ما آسایش و ارائه بهترین خدمات می‌باشند و برای رسیده به هدف از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود✨

❄️ در گذشته، از پنکه و سپس از کولر های آبی برای خنک کردن فضا استفاده می شد. اما امروزه بیشتر از کولر ها و اسپیلت برای هم سرمایش و هم گرمایش استفاده می شود و کم کم جایگاه کولرهای آبی را پر کردند. اما سوال اینجا است که به کدام نمایندگی و افراد برای نصب کولر گازی در بم اعتماد کنیم و آنها را در محل کار یا زندگی خود راه بدهیم؟ چگونه می توانیم یک نصاب کولر گازی خوب پیدا کنیم؟

❄️ نصب کولرگازی یکی از اقدام های مهم و ضروری است که دو راه برای انجام آن بیشتر ندارید! اگر خودتان تجربه کافی در نصب کولرگازی اسپلیت دارید، بهتر است خودتان آن را انجام دهید، درغیر اینصورت از یک نصاب حرفه ای و خبره استفاده کنید. لازم است بدانید: نصب و راه اندازی کولر گازی بسیار مهم است، چرا که اگر به درستی نصب نشود می تواند شما را به دردسرهای زیادی بیندازد و در هنگام فعالیت صداهای نا به هنجاری شنیده شود. از این رو پیشنهاد می شود برای نصب و راه اندازی کولر گازی از سرویسکار حرفه ای تاسیسات پارسیان استفاده نمایید.

❄️ زمانی که کولر گازی اسپلیت بخرید و گرمای غیرقابل تحملی را در فضا داشته باشید، ممکن است مجبور شوید با نصاب کولر گازی اسپلیت را به محل بخوانید و راه اندازی آن را به او بسپارید. نصاب کولر گازی اسپلیت مهارت کار با الکترونیک و برق را دارد و ترفندهای انواع کولر گازی ها را در برندهای مختلف می دانند.

❄️ نصابان کولر گازی با تجهیزات لازم کولر گازی ها را نصب می کنند و همچنین راه اندازی و نگهداری منظم سیستم های تهویه مطبوع موجود را برای مکان های تجاری و منازل مسکونی انجام می دهند. با این اوصاف، نصابان تاسیسات پارسیان در سراسر استان مورد تقاضا هستند و همیشه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

تاسیسات پارسیان 

مدیریت : علیرضا چوپان زاده

 

 

مراحل سرویس اسپلیت

 

 

 

نصب اسپیلت در خانه , نصب اسپیلت ایستاده , نصب و تعمیر کولر گازی در بم , نصب کولر اسپلیت , آموزش نصب و تعمیر کولر گازی , نصب و فروش کولرهای گازی و اسپلیت , تاسیسات پارسیان در نرماشیر بم , تاسیسات در بم , تاسیسات پارسیان در بم  , تاسیسات در نرماشیر , تاسیسات ساختمان در بم , نصب راه اندازی تعمیر و سرویس اسپیلت تاسیسات پارسیان در نرماشیر بم , نصب اسپیلت در نرماشیر بم , تعمیر کولر گازی در نرماشیر بم , تعمیر کولر در نرماشیر , نصب و راه اندازی کولرهای گازی و اسپلیت در نرماشیر بم , نصب اسپیلت در نرماشیر , تعمیر اسپیلت در نرماشیر , نصب و تعمیر کولر در بم ,  سرویس اسپیلت در نرماشیر بم ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed