Address & Contact

Our Address

اصفهان ، شهرک صنعتی محمود آباد،خیابان ششم،فرعی دوم، سمت چپ ،اخرین کارگاه سمت چپ ،ماشین افزار صنعتی حجازی

Telephone

خرید و فروش ماشین آلات صنعتی و تراش و فرز cnc حجازی 

💠 خدمات ماشین کاری، تراش و فرز cnc حجازی

💠 خرید و فروش ماشین آلات صنعتی

💠 دستگاه CNC چیست؟

دستگاهCNC دستگاهی برای کنترل خودکار عملیات مختلف مانند: برش‌کاری، حکاکی، تراش‌کاری و غیره است. در این دستگاه‌ها، کنترل عددی توسط کامپیوتر صورت می‌گیرد. استفاده از اعداد و کد‌ها باعث ایجاد ارتباط میان آن‌ها، کامپیوترها و ربات‌ها می‌شود.

استفاده از CNC باعث افزایش سرعت و دقت در انجام کار‌ها می‌شود. این دستگاه دارای انواع: لیزری، هوابرش و جت واتر است که هر‌یک کاربرد خاصی دارند. قیمت دستگاه CNC با توجه به سایز، قیمت ارز، تکنولوژی، متریال‌، سرعت و دقت آن تعیین می‌شود.

تراش و فرز cnc حجازی

💠 CNCچیست؟

♻️ «CNC» مخفف Computer Numerical Control(کنترل عددی کامپیوتری) است و یکی از تکنولوژی‌هایی به شمار می‌رود که توانسته تحولی بنیادین در صنایع مختلف ایجاد کند و گام مهمی‌در جهت خودکار شدن فرایندهای تولید برداشته است.

♻️ این سیستم کنترل، بر مبنای اعداد و کد‌های مشخص وظایف خود را انجام می‌دهد و در مقایسه با سیستم‌های کنترلی دیگر دارای سرعت و دقت بالایی است. ماشین‌های CNC از طریق برنامه‌های از پیش تعیین شده و اطلاعاتی که به آن‌ها داده می‌شود، وظایف خود را انجام می‌دهند و دارای ساختار و اهداف از پیش تعیین شده می‌باشند.

♻️پیش از این، از دستگاه‌هایی استفاده می‌شد که مراحل انجام وظایف آن‌ها به صورت دستی کنترل می‌شد. در دستگاه‌های CNC کنترل عددی توسط کامپیوتر صورت می‌گیرد. برنامه‌ریزی دستگاه‌های CNC توسط متخصص انجام می‌شود و سپس دستگاه، برنامه‌‌‌های مشخص شده را به صورت خودکار هر چند‌بار که بخواهیم اجرا می‌کند.

تراش و فرز cnc حجازی

💠 مزایای استفاده از ماشین‌های CNC

ماشین‌های CNC به دلیل استفاده از اعداد و کد‌ها، قادر به ارتباط با ربات‌ها و کامپیوتر‌ها هستند که مزیت ویژه‌ای محسوب می‌شود. سرعت و دقت اجرای وظایف توسط این دستگاه‌ها بسیار بالا است.

از طریق این ماشین‌ها می‌توان به صورت خودکار فرایند‌های اجرایی را کنترل نمود. به دلیل دقت بسیار بالای ماشین CNC امکان تولید قطعات پیچیده توسط این ماشین‌ها وجود دارد. ابزاری که در این ماشین‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد در مقایسه با سایر ماشین‌ها بسیار کمتر می‌باشد.

💠 کاربرد‌های ماشین‌های CNC

♻️ امروزه بسیاری از صنایع، ماشین‌های CNC را جایگزین ماشین‌های دستی کرده اند تا سرعت و دقت انجام کارها افزایش پیدا کند و میزان تولید محصولات مورد‌نظرشان افزایش یابد.

♻️ از ماشین‌های CNC در صنایع مختلف برای انجام وظایفی مانند: تراش‌کاری، برش‌کاری، حکاکی و سوراخکاری بر روی فلزات، سنگ‌ها، چوب، شیشه، پلاستیک و … استفاده می‌شود.

مدیریت : امیر حجازی

 

فرز 6p83 روس استارت
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
فرز چینی طرح بریچبورد در حد نو
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
دستگاه تراش vdf آلمان
۱/۵ متر ، سنت ۴۵ ، تیکه باز شو ، دو جناق
ریل و گیربکس عالی
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
دستگاه تراش روس 1m63
تیپ ۳۰۰ ، ۳ متر ، ۲۰ سانت تیکه گزاری شده ، ریل و گیربکس سالم
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
دستگاه تراش روس 1m63
تیپ ۳۰۰ ، ۳ متر ، ۲۰ سانت تیکه گزاری شده ، ریل و گیربکس سالم
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
فرزLAGUN
X1000 Y510 Z610
سال ساخت ۱۹۹۸
کنترل هایدن هاین TNC410
بادریت ۱۱۵۲۰۰
BT40
۱۸ ابزار چتری
۳ محور خط کش دار
محور Yدارای ۴ ریل
دور اسپیندل ۶۰۰۰دور
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
دستگاه تراش تبریز مدل ۶۴ ،
۲ متر ،سنت ۵۰ ،دو ریل آب ، تابلو بالا
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
دستگاه تراش 4متر هکرت آلمان سنت 66 دو جناق 4نظام تکرو 500لینت ثابت ومتحرک
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
تراش c39خاموش باسوفاله کش
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
فرز ورتیکال آلمانی werner در حد نو x1300

 

 

انواع دستگاه تراش cnc , قیمت دستگاه تراش cnc المانی , قیمت فرز cnc سه محور , آموزش تراشکاری cnc , اجزای دستگاه تراش cnc , قیمت دستگاه فرز cnc فلزات , فرز cnc دست دوم , خدمات تراش cnc ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed