Address & Contact

Our Address

تهران ، جاده ورامین

Telephone

تزیینات سنگ جعفری

✳️ تولیدی روشویی سنگی جعفری✳️

✳️ عرضه روشویی با مناسب ترین قیمت 

✳️ همراه با نصب روشویی صرایی

✳️ انواع سنگ های ساختمانی و تزئینات

✳️ آیفون صراحی چراغی

✳️ پایه آیفون، شومینه، روشویی سنگی، پایه چراغی، روشویی مرمر

✳️ تولید صراحی با بهترین کیفیت و عالی ترین قیمت

✳️ روشویی سنگی یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین مصنوعات سنگی است، که می‌تواند علاوه بر زیبایی، در ایجاد محیطی بهداشتی نیز به شما کند.

?روشویی سنگی

سنگ روشویی در واقع یکی از انواع روشویی موجود در بازار بوده که معمولا بر روی یک سطح قرار می‌گیرد. حال این سطح می‌تواند کابینت روشویی یا قفسه دیواری باشد. شکل ظاهری سنگ روشویی تقریبا به یک بشقاب یا یک کاسه بزرگ شباهت دارد. به دلیل شکل ظاهری منحصر به فرد خود، سنگ روشویی به سرویس بهداشتی روح می‌بخشد. طرح‌های مختلفی از روشویی سنگی با اندازه‌‌‌های متفاوت در بازار وجود دارد. این نوع روشویی برای دکوراسیون مدرن و سنتی سرویس بهداشتی بسیار مناسب است.

✳️ مزایای روشویی‌‌‌های سنگ

✳️ زیبایی منحصر به فرد: این نوع از روشویی بسیار زیبا هستند و در مکان‌‌‌های لوکس و شیک بسیار کاربرد دارند. مانند هتل ها، رستوران‌ها و …

✳️ خاصیت طرح پذیری: امکان هک کردن هر نوع طرحی بر روی سنگ وجود خواهد داشت و می‌توانید به صورت سفارشی نیز اقدام به ارائه یک طرح جهت حک کردن بر روی آن نمایید.

✳️ عدم از بین رفتن بافت: تمامی‌حکاکی‌‌‌های ایجاد شده بر روی روشویی به مدت طولانی بر روی آن باقی خواهند ماند و به هیچ وجه از بین نخواهند رفت.

✳️ روشویی با آینه همراه: برخی از این محصولات به همراه آینه هستند که به صورت یکپارچه و هماهنگ و موزون با هم کار شده اند که به زیبایی فضای سرویس می‌افزایند.

✳️ نظافت آسان: به دلیل ساب بسیار براق و جنس مرمریت، نظافت آن بسیار راحت و بهداشتی خواهد بود. علاوه بر این که با مرور زمان این سطح براق تر و ساب خورده تر خواهد شد.

✳️ روشویی‌‌‌های سنگی همانطور که از نام آن پیداست تشکیل شده از سنگ هستند و به همین دلیل مقاومت بسیار بالایی نیز خواهند داشت. این محصول به دلیل یک تکه بودن و نداشتن هیچگونه چاک و یا ترک امکان جدا شدن اجزا از یکدیگر وجود نخواهد داشت. این امر باعث کدر شدن سطح براق میشد.

✳️ همچنین می‌توان به خوش طرح بودن آن اشاره کرد چرا که به عنوان یکایده نو شناخته می‌شوند و به همین دلیل یک مدل جدید در خانه‌ها خواهد بود و به همین دلیل توجه هر فردی به آن جلب خواهد شد

?انواع سنگ روشویی موجود در بازار؛ چه شکل هایی وجود دارد؟
?سنگ روشویی بیضی

این نوع روشویی سنگی جزو نمونه‌‌‌های مدرن بازار به شمار می‌رود. با طراحی تمیز و مینیمال خود، مدل بیضی روشویی سنگی در سرویس بهداشتی دلربایی می‌کند.

?سنگ روشویی مدور

اگر شما رویای مدلی مدرن تر را در سر می‌پرورانید، شاید خرید سنگ روشویی مدور انتخاب بهتری به نظر برسد. این مدل بیشتر در هتل‌های لوکس و مراکز ماساژ یافت می‌شود و طراحی آن نیز به گونه‌ای است که به واقع سرویس بهداشتی شما را زیبا می‌سازد.

? سنگ روشویی مربع،نگران محدودیت فضا نباشید!

مدل‌‌‌های مربعی شکل روشویی سنگی طراحی شیک و بسیار جمع و جوری دارند. طراحی زوایه دار این نوع سنگ روشویی نیز آن را برای دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی مناسب می‌سازد. اگر فضای محدودی برای سرویس بهداشتی در اختیار دارید، خرید روشویی سنگی کابینتی به همراه یک کابینت روشویی کوچک، بهترین انتخاب خواهد بود. با خرید این مدل شما دیگر نگران اشغال فضای اضافی سرویس بهداشتی نخواهید بود!

مدیریت : احمد حسنی

روشویی سنگی مدرن , مزایای روشویی سنگی , روشویی سنگی , روشویی سنگی مرمر , انواع سنگ روشویی , آینه و روشویی سنگی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed