Address & Contact

Our Address

مشهد،نبش عبدالمطلب بیست

Telephone

تولید و فروش انواع تشک مروه در مشهد

✳️انواع فنر ها یا تشک های فنری 

💫یکی از جنبه های اصلی که باید در فنر یا تشک های فنری در نظر گرفته شود، ساختار فنر است و 4 نوع ابتدایی آن وجود دارد که هنگام خرید ممکن است با آن مواجه شوید، به ترتیب قیمت از ارزان ترین به گران ترین شامل موارد زیر است:

1-فنرهای متصل
2- فنربونل
3-فنرافست
4-فنر منفصل یا فنرهای پاکتی

🔰فنرهای متصل 

💥علت نامگذاری این فنرها به این دلیل است که از یک سیم طویل ساخته شده اند. علاوه برآن، به جای آنکه فلز را به شکل سیم دورهم بپیچند، به شکل اس ساخته اند. در ساخت تشک فنری متصل تنها از یک تکه سیم استفاده می کنند. این سیم به صورت مارپیچی حلقوی پیچیده می شود و سپس چرخانده شده و سیم پیچ بعدی را ایجاد می کند.

🔰فنرهای بونل 

💥فنر بکار رفته در این نوع تشک ها اولین نوع فنر استفاده شده در تشک می باشد.فنرها شبیه به یک ساعت شنی است ، با افزایش یا کاهش فشار، این قسمت فشرده و یا باز می شود. فنرهای جداگانه در ردیف های مرتبی در سرتاسر تشک قرار دارند.اگر هزینه برای شما فاکتور اولیه در تصمیم نهایی تان است،بهتر است نگاهی به محصولات دارای این سیستم بیاندازید. اگرچه ،فنرهای افست دارای کیفیت بالاتراست و صدای کمتری تولید می کند.

🔰فنرهای افست 

💥فنرهای افست یکی از سازگارترین انواع فنرها درکنار فنرهای پاکتی است.آنها شبیه فنرهای بونل است که ساختاری شبیه ساعت شنی دارد. آنها با یک مربع لولا مانند در بالا و پایین ساخته شده که با فنری در کنار آن به هم وصل شده است. این امر باعث می شود که این محصول هنگام فشار انعطاف پذیر باشد. این نوع فنر در بازار تشک ایران کمتر استفاده میشود .

🔰فنرهای منفصل یا پاکتی 

⚡️واقعیت این است که ، سرمایه گذاری در زمانی که به تصمیم گیری آگاهانه اختصاص می دهید، به میزان قابل توجهی ارزش آن را دارد ، و فقط یک مورد دیگر که باید هنگام خرید یک تشک فنری در نظر بگیرید، دستگاه سیم پیچ است .

⚡️اعداد پایین تر به طور معمول نشانگر یک فنر ضخیم تر است ، و یک فنر ضخیم تر به معنی تشک محکم تر است .بنابراین اگر شما تختی می خواهید که بتوانید در آن فرو بروید،بهتر است تشکی با رده بندی سیم پیچ 15 بر 12 انتخاب کنید.

🔰تشک فومی حافظه دار؛ حمایت از حالت خواب بدن

💥در این تشک ها وجود این مواد ویسکوالاستیک باعث می‌شود تا شکل تشک بر اساس حالت خواب شما شود. بنابراین در معرفی انواع تشک، نوع مموری فوم همواره به عنوان متفاوت‌ترین و البته طبی‌ترین نوع تشک شناخته می‌شود زیرا مانع تغییر خواب و قرار گرفتن فرد در حالت بد برای خواب می‌شود.

💥قیمت تشک مموری فوم به دلیل استفاده از مواد ویسکوالاستیک در آن که به دما نیز حساس هستند، بالاتر از انواع دیگر است. همچنین این تشک گرمای بیشتری نسبت به انواع فنری تولید می‌کند به همین دلیل است که در زمستان یک تشک ایده آل و در تابستان برای افراد گرمایی، یک تشک نامناسب محسوب می‌شود.

🌀تشک بادی؛ انتخابی سبک و راحت 

💎یک محفظه بادی با پوششی از فوم و مواد کشسان، دیگر نوعی است که در معرفی انواع تشک با نام تشک بادی شناخته می‌شود. فشار هوا و هوای داخل این نوع تشک‌ها معمولا توسط یک پمپ کنترل و تامین می‌شود.

💎سفتی و نرمی این نوع تشک به راحتی با استفاده از پمپ قابل تغییر است. این یکی از اصلی‌ترین مزایای تشک‌های بادی است. همچنین تشک بادی به دلیل انتقال حرارت سریع و استفاده از هوا مشکل گرم شدن و تولید بیش از حد گرما در ماه‌های گرم سال را ندارد.

🌀تشک لاتکس؛ استاندارد بالا و قیمت نسبتا گران 

💫فوم لاتکس به کار رفته در این نوع تشک‌ها، مانند نوع مموری فوم از قسمت‌های مختلف بدن فرد حمایت می‌کند. وزن این نوع نسبت به فوم حافظه‌دار کمتر است. همچنین به دلیل ساختار فوم لاتکس، این تشک انعطاف بالایی دارد و طول عمر آن نسبتا بالاست. در معرفی انواع تشک، تشک لاتکس به عنوان ماندگارترین و با انعطاف‌ترین تشک شناخته می‌شود اما قیمت این محصول به دلیل استفاده از مواد لاتکس مخصوص بالاست.

🌀تشک هیبریدی؛ تلفیقی از دو نوع اصلی تشک 

🔶این تشک‌ها در واقع تلفیقی حرفه‌ای و مدرن از دو نوع تشک فنری و تشک مموری فوم هستند. این تشک‌ها در واقع جمیع مزایای هردو نوع را دارند. با ساختار پاکتی فنرها، نیرو به نقاط مختلف تخت منتقل نمی‌شود.

🔶همچنین فوم حافظه‌دار با پشتیبانی از حالت خواب اصلی و صحیح شما، به راحتی اجازه تغییر وضعیت خواب را نمی‌دهد. نکته جالب در مورد این نوع تشک، پایین‌تر بودن قیمت آن نسبت به نوع مموری فوم خالص است.

🌀 آیا تشک طبی یک نوع مستقل از تشک‌ها است؟

💫در معرفی انواع تشک همواره برخورد با نام تشک طبی یک کلیشه و سوال اصلی بوده است. از دید تولید، تشک طبی یک نوع مستقل از تشک‌ها به حساب نمی‌آید زیرا در ساختار آن ماده و طراحی متفاوتی از انواع بررسی شده وجود ندارد. سفتی و ارتوپدیک بودن این نوع تشک مد نظر است. نوع جدیدی از تشک طبی با فوم ژل تولید می‌شود.

💫سازنده ممکن است بر اساس نیاز مشتریان خصوصا افراد دارای مشکلات ستون فقرات، کمر و… سختی تشک را بالاتر برده و امکان فرورفتگی آن در اثر وزن را به حداقل برساند. تشک طبی ممکن است حتی در انواع فنری نیز ساخته شود. اما در بازار امروزه ایران منظور اکثر مشتریان از تشک طبی، تشک‌های یونولیت و فوم است که معمولا سفتی بالا و عمر کمتری دارند.

💫اما از زاویه عملی و تولیدی، تشک طبی یک تشک سفارشی است که ممکن است بر اساس عوامل مختلف مانند مواد اولیه، قیمت، طول عمر، سفتی موردنظر و… در هر کدام از انواع پنجگانه بیان شده در قسمت بالا تولید شود.

به مدیریت:مجید محمدرضایی

 

تشک مروه رضایی در مشهد , تشک مروه رضایی , تولید و فروش انواع تشک در مشهد , تشک رضایی در مشهد , تولید تشک مروه در مشهد , فروش تشک مروه در مشهد , قیمت انواع تشک در مشهد , قیمت تشک مروه رضایی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed