فروش الحاقات لیفتراک و ریچتراک افروز آراد

🔰لیفتراک 

🔺لیفتراک از ماشین بسیار کاربردی در بخش‌‌‌های مختلف صنعت و راهسازی می‌باشد. از این ماشین برای حمل بار استفاده می‌شود. لیفتراک را می‌توان از نوعی سوختی و یا نوع برقی آن به کار برد.

🔰لیفتراک برقی 

💠لیفتراک برقی همان طور که از نام آن مشخص است به وسیله ی برق کار می‌کند. در بخش‌‌‌های داخلی مراکز وکارخانه‌ها می‌توان از این نوع لیفتراک استفاده کرد. این نوع از لیفتراک سرعت بسیار بالایی دارد و می‌تواند در داخل کارخانه‌ها بسیار کارامد باشد. بارگیری لیفتراک برقی با توجه به انواع قطعات لیفتراک به کار گرفته ر آن می‌تواند تا دو و نیم تن باشد.

💠لیفتراک برقی کمی‌کوک تر از لیفتراک دیزلی می‌باشد. لیفتراک برقی کم سر و صدا بوده اما مشکلی که این نوع لیفتراک دارد استفاده ی دائم آن از برق است به همین لیل در محیط‌‌‌های باز که دسترسی به برق وجود ندارد می‌توان از این لیفتراک استفاده کرد. لیفتراک برقی به دلیل وزن کمتر نسبت به نوع دیزلی آن سبک بوده و می‌تواند راحت تر حرکت نماید.

🔰الحاقات لیفتراک 

🌟رول گیر لیفتراک 

🔸رول گیر یکی از الحاقیه‌‌‌های لیفتراک است که همانطور که از اسمش مشخص است طوری طراحی شده که دارای دو بازوی بزرگ برای گرفتن و جابه جا کردن اجسام لوله ای شکل مانند رول‌‌‌های کاغذ،چوب،لوله‌ها در صنعت‌‌‌های مختلف قابل استفاده هستند.این رولگیر‌‌‌های لیفتراک این قابلیت را دارند که بصورت 360° چرخش داشته باشند.

🌟عدل گیر لیفتراک 

🔸عدل گیر الحاقیه ای از لیفتراک است که توانایی جابه جایی بارهایی که به شکل عدل می‌باشد کارایی دارد.منسوجات کاغذ، مواد بازیافتی، مواد اولیه کارخانه‌ها، صنایع کنف و پنبه، خمیر کاغذ و …. از این نوع جنس هستند که برای جا به جایی آنها از عدل گیر استفاده میشود.

🌟ساید شیفت لیفتراک 

🔸ساید شیفت (Side Shift) به الحاقیه ای میگویند که میتوان با آن بار را بصورت عرضی یعنی چپ و راست هنگام بارگیری و یا نخلیه بار جابه جا کرد.ساید شیفت میتواند به صرفه جویی زمان جهت انجام وظایف لیفتراک کمک شایانی نماید.

🌟بلوک گیر لیفتراک 

🔸Block Clamps یا همان بلوک گیر یکی از الحاقیاتی است که بر روی لیفتراک‌ها قابلیت نصب را دارد و از این دستگاه برای بلند کردن بلوک‌ها استفاده می‌شود.

🔸نحوه کار بلوک گیر به این صورت است کنار محصول مورد نظر قفل شده و با فشار آنرا نگه میدارد.از این الحاقیات بیشتر در کارهای ساختمانی، صنایع کاشی و سرامیک و مواردی مانند این استفاده می‌شود.

🌟فورک پوزیشنر 

🔸فورک پوزیشنر (Fork Positioner) به عنوان نوعی از الحاقیه لیفتراک که وظیفه آن هدایت بارها با اندازه‌‌‌های مختلف به آسانی و با سرعت بالا می‌شود و این عمل به وسیله تنظیم فاصله شاخک از یکدیگر و بصورت هیدرولیکی انجام می‌شود و برای حمل و انتقال پالت‌ها با اندازه‌‌‌های مختلف و همچنین انتقال بارهای با ابعاد بزرگ و … به کار میرود.

🌟کارتن کلمپ (carton clamp)

🔸کارتن کلمپ نوعی از الحاقیه لیفتراک است که به کمک دو بازوی آلمینیومی‌جهت لیفت کردن بارهای سست و بدون پالت مناسب میباشد

به مدیریت:علی خواه طهرانی

 

 

 

 

 

 

💎شرکت فجر افروز آراد بزرگترین ارائه دهنده خدمات تعمیر لیفتراک دیزلی، برقی و دوگانه سوز و شامل خدمات و تعمیرات باتری، تعمیر شارژر، تعمیر ریچتراک، تعمیر پالت تراک، تعمیر صندلی، تعمیر موتور، تعمیر گیربکس، تعمیر هیدرولیک فرمان، تعویض روغن می‌باشد.

💎درباره ما:شرکت فجر افروز آراد با سال‌ها تجربه، بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات تعمیرات تخصصی انواع مدل برقی، دیزلی و دوگانه سوز می‌باشد و همچنین تعمیرات حرفه ای انواع ماشین آلات انبارداری مانند پالت تراک برقی یا پالت بر برقی، ریچتراک، انواع جک پالت و استاکر دستی در برندهای معتبر جهانی مانند:تویوتا، کوماتسو، هیوندا،، سپاهان، لینده، اشتیل، هلی، سهند و یوهانریش٫هایستر می‌باشد و آماده همکاری و ارائه انواع خدمات تعمیرات و سرویس به کارخانجات و صاحبان مشاغل می‌باشد.

💎مجموعه ما با قابلیت‌‌‌های زیاد و بسیار منحصر به فرد اماده سرویس دهی به شما مشتریان عزیز و اپراتور‌‌‌های قدرتمند را دارد و شما مشتریان گرامی‌با همراهی مجموعه ما هر چه سریعتر به ما قدرت دهید تا با خدمات بیشتر و به مراتب قدرتمند تر در اختیار شما باشیم.

 

🔰تمامی‌خدمات ارائه شده برای تعمیر دیزل ژنراتور توسط مجموعه آراد لیفتراک با استفاده از جدیدترین تجهیزات موجود و با بکارگیری از قطعات اصلی و اورجینال ماشین آلات دیزل ژنراتور انجام می‌شود که سبب افزایش طول عمر دیزل ژنراتور و افزایش کیفیت خدمات ارائه شده از طرف این مجموعه می‌باشد. تعمیرات تخصصی و سرویس‌‌‌های قابل ارائه برای انواع دیزل ژنراتور در مجموعه آراد لیفتراک به شرح زیر می‌باشد.

🔸تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور
🔹تعمیر اساسی موتور دیزل ژنراتور
🔸نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور
🔹تامین قطعات و لوازم دیزل ژنراتور

 

 

 

قطعات انواع لیفتراک برقی , قطعات انواع لیفتراک بنزینی , انواع لیفتراک برقی و بنزینی , لیفتراک برقی و بنزینی افروز آراد , تعمیرات انواع لیفتراک ,  تامین قطعات لیفتراک , فروش الحاقات لیفتراک افروز آراد در ماهدشت , فروش الحاقات ریچتراک افروز آراد در ماهدشت , قیمت الحاقات لیفتراک , قیمت قطعات لیفتراک , هزینه تعمیر قطعات لیفتراک , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed