تعمیرات و راه اندازی انواع پمپ بتن و میکسر پمپ هیدرولیک حمید

فروش و توزیع لوازم پمپ انتقال بتن هیدرولیک

تعمیرات پمپ بتن و میکسر

نصب و راه اندازی پمپ انتقال بتن هیدرولیک

هیدرولیک حمید در اسلامشهر

توزیع کننده لوازم پمپ انتقال بتن هیدرولیک

تعمیرات پمپ بتن میکسر هیدرولیک حمید
◾️تعمیر پمپ بتن و میکسر پمپ هیدرولیک از جمله خدمات ما می‌باشد که در کوتاه ترین زمان با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب صورت می‌پذیرید. انجام خدمات می‌تواند در کارگاه و یا به صورت حضوری در محل استقرار پمپ انتقال بتن باشد. کارشناسان ما آماده حضور در تمام نقاط کشور خواهند بود. بعد از پایان کار تعمیر پمپ بتن و میکسر پمپ هیدرولیک، ضمانت های لازم جهت آسودگی خیال مشتری از کیفیت کار انجام شده تا مدتی معین بسته نوع خدمات به مشتری داده خواهد شد.

☑️ پمپ بتن

◾️  دستگاهی برای انتقال بتن مایع است که در محیط های ساختمان سازی استفاده میشود ، دستگاه پمپ بتن از طریق پمپاژ ، کار انتقال و بتن ریزی را انجام میدهد و یکی از عوامل مهم در پروژه های ساختمان سازی میباشد ، همچنین استفاده از پمپ بتون روش مناسبی برای بتن ریزی در فضاهای محدود و یا خارج از دسترس مانند بتن ریزی در ساختمانهای مرتفع ، میباشد.

🔰انواع پمپ بتن شامل : پمپ بتن بوم ، پمپ بتن ایستا یا پمپ بتن تریلر ، پمپ بتن تخصصی

◾️برای انتقال بتن از دستگاه های مختلف استفاده می شود. معمولا بتن آماده به وسیله کامیون هایی که دارای یک تانکر گرداننده هستند به محیط کار منتقل می شوند، بتن پیش ساخته نیز به طور کامل در کارخانه ساخته و شکل می گیرد و بعد از خشک شدن به محل پروژه انتقال داده می شوند. اما به طور معمول از دستگاهی به نام پمپ بتن برای انتقال بتناز نوع مایع و جای گذاری آن استفاده می شود. پمپ بتن ، بتن را از طریق پمپاژ به محل مورد نظر انتقال می دهد.

◾️یکی از انواع پمپ بتن ، پمپ بتن بوم است. این نوع پمپ در قسمت پشتی کامیون و یا نیمه تریلر نصب می شود و از طریق بازوی متحرکی که دارد بتن را مستقیما به محل مورد نظر می ریزد. این نوع پمپ بتن را معمولا در پروژه های ساخت و ساز بزرگ به کار می برند. استفاده از این روش برای انتقال و جابه جایی بتن تاثیر به سزایی در صرفه جویی در هزینه ها و نیروی کار خواهد داشت. زیرا این نوع پمپ بتن قادر به انتقال حجم زیادی بتن است.

◾️نوع دیگر پمپ بتن که نسبت به پمپ بتن بوم، قادر به پمپاژ بتن کمتری است ، پمپ بتن سوار بر کامیون است. این نوع دستگاه همانطور که از نام آن مشخص است بر روی کامیون و یا تریلر ها نصب می شود. در این روش برای بتن ریزی نیاز به شلنگ فلزی و یا انعطاف پذیر داریم. این شلنگ ها به صورت دستی به هم متصل می شوند و بتن را به محل مورد نظر پمپاژ می کنند. از این پمپ بتن معمولا برای ساخت و ساز پروژه های کوچک مشابه استخر و پیاده روها استفاده می شود.

◾️نمونه دیگری از پمپ بتن که تنها برای انتقال بتن در محلهای خاصی مانند معادن و همچنین تونل ها مورد استفاده قرار می گیرد و از رواج کمتری برخوردار است، پمپ بتن اسکید و یا ریلی است.

مدیریت:آقای حمیدرضا صابری
09123231269
09391053864

 

 

 

 

 

تعمیرات پمپ بتن میکسر هیدرولیک حمید , پمپ انتقال بتن حمید در اسلامشهر , تراک میکسر حمید در اسلامشهر , کلینیک پمپ انتقال حمید در اسلامشهر , کاربرد تراک میکسر , قیمت تراک میکسر , قیمت پمپ انتقال بتن , کاربرد پمپ انتقال بتن , اجاره پمپ انتقال حمید در اسلامشهر ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed