تاسیسات پکیج و رادیاتور و پمپ و لوله و اتصالات نیشابوری زاده

فروش لوله پلیمر و پلیکا، نیوپایپ، مخزن آب ،پمپ آب، آبگرمکن، پکیج و رادیاتور

▪️رادیاتور نوعی مبدل حرارتی است که در گرمایش از آن استفاده می شود. استفاده از این سیستم امروزه کاربرد فراوانی در گرمایش داخلی دارد.

▪️عمل گرمایش در رادیاتور از طریق لوله های حاوی آب گرم دیگ انجام می پذیرد که درون آن گردش می کند و حرارت را توسط جابه جایی منتقل می کند.

▪️بخشی از انتقال حرارت رادیاتور هم بر اثر تابش ازسطح پره ها اتفاق می افتد. معمولا به دلیل نفوذ هوا از طریق پنجره ها و درزهای آن و توزیع بهتر حرارت، رادیاتور را زیر پنجره نصب می کنند و تعداد پره ها بسته به مساحت اتاق و اتلافات آن دارد.

🔰 اتصالات چیست؟

▪️به قطعاتی که توسط آن ها برای تغییر سایز، تغییر مسیر، انشعاب خطوط لوله استفاده می کنند و این خطوط را به تجهیزات یا منابعی متصل می کنند، اتصالات در صنعت پایپینگ یا لوله کشی می گویند.
▪️هم چنین می توان گفت که اتصالات نوعی رابط بین لوله است و یا به این منظور در خط جریان استفاده می شود که انشعاب ایجاد کند و گاهی اوقات کمک به کاهش ابعاد لوله ها و تقسیم بندی و تغییر دهندگی مسیر جریان می‌کند.

🔰 انواع اتصالات پمپ آب خانگی

▪️امروزه روش های مختلفی برای اتصال قطعات لوله کشی ها با پمپ های آب و لوازم جانبی آن ها وجود دارد. در این قسمت قصد داریم به انواع این اتصالات و شیرآلات صنعتی و خانگی و توضیح مختصری از هر یک بپردازیم.

✳️ اتصالات مغزی

▪️این نوع از اتصالات در واقع لوله های کوچکی هستند که در دو طرف آن ها، رزوه هایی وجود دارد. به این معنی که دارای دنده های بسیار ریزی برای اتصال لوله ها به هم می باشند. همچنین از مزایای این مغزی ها این است که قطر دهانه یک طرف آن بیشتر از طرف دیگر است. به همین دلیل می توان لوله هایی با قطر های مختلف را توسط آن ها به هم وصل نمود.

✳️ مهره و ماسوره

▪️این نوع از اتصال را می توان یکی از پر کاربرد ترین نوع اتصالات به شمار آورد. مهره و ماسوره طراحی ای به صورت سه تکه دارند که با توجه به محل استفاده از آن ها شامل رزوه های متفاوتی می شوند. از کاربرد های مهم استفاده از این مهره ماسوره ها هم می توان به اتصال پکیج های دیواری، آب گرم کن ها و غیره … به شیر های قطع کننده اشاره نمود

مدیریت :آقای مهدی نیشابوری زاده
09379336357

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

 

 

پکیج شامل چه چیزهایی میشود , پکیج چیست و چگونه کار میکند , عکس پکیج دیواریسایت خدمات تاسیساتی , اجرت نصب رادیاتور , بازسازی تاسیسات , فیلم تاسیسات ,