تعمیرگاه تخصصی تریلر، تعویض لنت تریلر و نصب پمپ دنده ای پیستونی خدمات تریلر مهرداد بجنورد

?مجموعه خدمات تریلر مهرداد در زمینه ارائه خدمات تریلی و کمپرسی می باشد.

⚡️تعویض و نصب انواع بالن ها 

⚡️بازدید و تعمیر انواع کالیپر ها

⚡️تعویض انواع لنت های کاسه ای و دیسکی

⚡️باز و بستن انواع چرخ های نسل جدید و قدیم

⚡️تعمیر انواع سوپاپ های بادی نسل جدید و قدیم

⚡️نصب و تعمیر انواع پمپ های دنده ای ، پیستونی و گاردنی

?کالیپر ترمز چیست؟

⚜️کالیپر ترمز یکی از مهم ترین قطعات ترمز ماشین بوده و برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به خودروبسیار ضروری می باشد. امروزه بسیاری از کامیون ها و ماشین های سنگین از ترمزهای دیسکی استفاده می کنند. در این سیستم لاستیک های خودرو به دیسک های فلزی یا روتور متصل شده اند که با چرخش چرخ ها به حرکت در می آیند.

?نقش کالیپر ترمز در خودروهای سنگین

⚜️خودروهای سنگین، کامیون ها و تریلر ها علاوه بر جثه ی بزرگی که نسبت به سایر خودروهای سواری و نیمه سنگین دارند سرعت بالاتری نیز داشته و در نتیجه نیروی متوقف کننده و سیستم ترمزی قوی تری نیز می خواهند؛ این مساله به خوبی اهمیت وجود کالیپر ترمز در کامیون ها را اثبات می نماید. نیروی متوقف کننده ی کالیپر به تعداد پیستون ها و سطح تماس لنت ها با روتوربستگی دارد. کالیپری که نیروی نگه دارنده ی قوی تر داشته باشد بهتر می تواند کامیون را متوقف کند.

?تشخیص خرابی کالیپر ترمز

⚜️اگر علائمی هم چون نشت روغن ترمز کشیده شدن خودرو به سمت جلو و صداهای غیر معمول داشتید باید به خراب بودن کالیپر ترمز شک کنید. در این بخش به بررسی هر یک از این علایم می پردازیم: هر گونه علامتی مبنی برنشتی روغن ترمزاز نشانه های اشکال در کالیپر خودرو می باشد؛ زیرا روغن ترمز به منظور کمک به گیره و فشار دادن پدال ترمز به کالیپر به کار می رود و نشتی ترمز باعث می شود تا کامیون نتواند به خوبی ترمز بگیرد.

به مدیریت : مهرداد بابایی

 

تعمیر کالیپر تریلر ,  بازدید چرخ تریلر , خدمات تریلر مهرداد بجنورد خراسان شمالی  , تعویض و نصب انواع بالن ها  , بازدید و تعمیر انواع کالیپر ها  , تعمیر انواع سوپاپ های بادی , تعویض انواع لنت های کاسه ای و دیسکی  ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed