ساخت سردخانه ثابت و متحرک و تونل انجماد شرکت دما پویش زاگرس

✅شرکت دما پویش زاگرس با کادر مجرب آماده طراحی و اجرای انواع سردخانه و تونل انجماد میباشد. همچنین تعمیر انواع کمپرسور (کریر ،دی وی ام ،بیتزر ، کوپلند ، و … ) با بالاترین کیفیت در اسرع وقت انجام میگردد.

✅بی شک در صنعت مواد غذایی نگهداری مواد اولیه و محصول نهایی در شرایط استاندارد دما و رطوبت یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و اولین چیزی که در این امر به کمک فعالان این صنعت می شتابد سردخانه های ثابت و متحرک استاندارد و مجهز به تکنولوژی روز است.

✅سردخانه ها مکان ها یا اتاقک های ساکن یا سیاری برای نگهداری مواد غذایی هستند که مکانیزم آن ها مشابه یخچال می باشد و موجب برودت هوا می شوند.
مکانیزم سردخانه، بطور کلی تشکیل شده است از موتور، کمپرسور، کندانسور، ذخیرۀ مبرد، شیر انبساط، اوپراتور، دمنده (فن) و لوله های ارتباطی.

✅سردخانه های ثابت و متحرک حاصل طراحی دقیق مهندسی و استفاده از پانل ها و درب ها با ضخامت و دانستیته بالا ، اواپراتور و کندانسور ممتاز ایرانی ، کمپرسور های اروپایی و نصب هنرمندانه ، محیطی امن را برای نگهداری محصولات ارزشمند مشتریان عزیزمان فراهم کرده است .

✅قابلیت اجرا بدنه های ثابت و متحرک با بهره گیری از ساندویچ پانل در ابعاد متفاوت با توجه به شرایط پروژه از ویژگی های این نوع سردخانه های مدولار می باشد.

 

 

 

به مدیریت:محمد صادق حمزئی

شماره ی تماس:۰۹۱۸۸۸۸۸۱۱۳

 

 

 

 

 

صنایع برودتی ,  ساخت سردخانه ثابت و متحرک در کرمانشاه ,  شرکت دما پویش زاگرس در کرمانشاه ,  تعمیر کمپرسور ,  ساخت تابلو برق سردخانه ,  صنایع برودتی حمزه ای , ساخت انواع سردخانه در کرمانشاه ,  صنایع برودتی در کرمانشاه ,  کاربرد سردخانه های ثابت و متحرک , تعمیر کمپرسور کریر , تعمیر کمپرسور دی وی ام , , تعمیر کمپرسور DVM , تعمیر کمپرسور بیتزر , تعمیر کمپرسور کوپلند ,

بازخورد

نگارش یک بازخورد

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields