تهیه و توزیع قطعات خودرو فیدار یدک

?تیم فیدار با کادری مجرب چندین سال سابقه تعمیرات خودرو در تعمیرگاه های مرکزی ایرانخودرو و سایپا و آشنایی کامل با کاتالوگ قطعات خودرو  هم از لحاظ فنی هم کارایی .

?تلاش برای تهیه بهترین قطعات با کیفیت و قیمت مناسب برای تمامی خودورهایی در داخل کشور موجود هست.

?آشنایی با قطعات خودرو یا لوازم یدکی خودروها فقط مناسب تعمیرکاران یا فروشندگان لوازم یدکی نیست.

?داشتن اطلاعاتی  اندک در مورد قطعات و لوازم یدکی خودرو حتی برای یک صاحب خودرو هم میتواند در شرایطی کمک کننده و یا حتی ضروری باشد.

?هر قطعه در یک خودرو دارای یک شماره فنی یا پارت نامبر ( PA – Part Number ) منحصر به فرد میباشد که این روزها سفارش آن قطعه را بسیار آسان کرده.

?امروزه کافیست شماره فنی قطعه مورد نظر خود را بدانید تا براحتی بتوانید آنرا از فروشنده لوازم یدکی تهیه کنید.

?اما به هرحال هر قطعه دارای یک نام و مشخصات خاص خود نیز هست که علاقه مندان و فعالان در حوزه فروش لوازم یدکی و تعمیرات خودرو باید با آنها آشنایی داشته باشند.

?قطعات مصرفی خودرو شامل قطعاتی میشود که به طور پیوسته و در فاصله های زمانی تقریبا” مشخص میبایست توسط مالک اتومبیل و یا تعمیرکار اتومبیل مورد بازرسی قرار گیرد و در صورت نیاز تعویض شود.

✳️در کل و در کلیه اتومبیل های سواری در حدود ١٠ و یا ١۵ قطعه وجود دارد که در دسته کالاهای مصرفی قرار میگیرند و رسیدگی به موقع و تعویض لوازم مصرفی در زمان مشخص شده که توسط کمپانی تولید کننده اتومبیل در دفترچه راهنمای اتومبیل شرح داده شده است، میتواند از بروز مشکلات جدی در اتومبیل جلوگیری و در نهایت از هزینه های بسیار بالای تعمیر و تعویض قطعاتی که در صورت تعویض به موقع قطعات مصرفی خودرو میتوان از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری کرد.

به مدیریت : سید مهدی حسینی

http://ghatatkhodro-fidar.ir/

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

 

تهیه و توزیع قطعات خودرو فیدار یدک در تهران , قطعات خودرو  , قطعات خودرو در تهران , قیمت قطعات خودرو  , قطعات خودرو فیدار یدک , بهترین تولید کننده قطعات خودرو , انواع قطعات خودرو  , قطعه خودرو , سایپا , ایران خودرو , ام وی ام , مگان , رنو , ال90 , تویوتا , ماکسیما

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed