Address & Contact

Our Address

تهران،قرچک،وارمین،قشلاق جاده جیتو،جاده کانال اب پلاک۲۴

Telephone

تولید و پخش تور کبوتر قفس و لوازم جانبی پرندگان تارا

تور کبوتر قفس و لوازم جانبی پرندگان تارا
✅قفس پرنده‌تان مانند خانه‌ی خودتان باید ایمن، راحت و جادار باشد و به اندازه‌ی کافی برای امکاناتی مثل شاخه برای ایستادنش(نشیمنگاه)، ظروف غذا و اسباب بازی فضا داشته باشد.

لوازم جانبی پرندگان زینتی بر عوامل زیادی مثل شادبی پرنده, راحت بودن پرورش دهنده, راحتی پرنده, جلوگیری از بیماری پرندگان تاثیر گزار است .
به مدیریت: آقای مراد محمد رئیسی و آقای مسئله گو

شماره تماس

09301076975
09100022310

✅انتخاب قفس پرنده با سایز مناسب:

✨یک پرنده همیشه باید بزرگترین قفس ممکن را داشته باشد. بطور مطلوب یک پرنده باید بتواند در آن قفس پرواز کند به خصوص اگر که هیچ وقت اجازه‌ی بیرون آمدن از قفسش را ندارد.

✨قفس‌های کوچک بسیار برای مسافرت یا بعنوان قفس خواب عالی است. اما قفسی که برای خانه‌ی پرنده است باید به اندازه‌ی کافی فضا داشته باشد و البته که بتوانید پول آن را نیز بپردازید.

✨برای پرندگان کوچکتر، قفسی انتخاب کنید که طولش بیشتر از ارتفاع آن باشد.

✨پرندگان کوچک مثل مرغ عشق، قناری و طوطی قفسی که حداقل ۹۰ * ۶۰ * ۶۰ باشد برایشان مناسب است اما هر چه قفس بزرگتر باشد بهتر است.

✨فنچ با این که کوچک است به مکانی بزرگتر نیاز دارد پس قفسی که پرنده بتواند در آن پرواز کند را برای پرندگان کوچکتر نیز انتخاب کنید.

✨همچنین قفسی مربعی یا مستطیلی با چشم اندازی افقی تا عمودی انتخاب کنید. بسیاری از پرنده‌ها دوست دارند در کنج یا گوشه‌ی قفس بخوابند.

✨همیشه هم عملی نیست که یک پرنده‌ی بزگ یا متوسط را در قفسی بگذارید تا بتواند در آنجا پرواز کند.

✨باید برای ماکائو یا کاسکو قفسی تهیه کنید تا بتواند در آن با سرعت پرواز کند. بنابراین پرندگان بزرگتر به فضایی جادار نیاز دارند تا بتوانند از آن بالا بروند و علاوه بر اینکه بتوانند در آنجا با طنابی آویزان بازی کنند.

✨پرندگان بزرگتر به ورزش و حرکت زیادی نیاز دارند پس در ایجاد فضا برای آنها مضایقه نکنید.

✔️فروش انواع لوازم قفس پرنده. انواع لوازم قفس پرندگان تور کبوتر شامل آبخوری ،دانخوری،آشیانه ،وسایل بازی پرنده و….جهت بازدید از محصولات و قیمت آنها به سایت ما مراجعه و یا با شماره ما تماس حاصل نمایید.

✔️ فروش محصولات به صورت تک فروشی و عمده فروشی انجام می شود

💥 قابل ارسال به سراسر کشور💥

 

لوازم ساخت قفس پرنده لوازم جانبی پرندگان تارا , تولید کننده قفس پرنده لوازم جانبی پرندگان تارا , فروش عمده قفس پرنده لوازم جانبی پرندگان تارا , قفس های تزیینی منزل , تولید کنندگان قفس پرنده , خط تولید قفس پرنده , تولید کننده قفس بازاری  ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed