Address & Contact

Our Address

هشتگرد

Telephone

شرکت امین صنعت در هشتگرد کرج

✨تولید قالب‌‌‌های کشش مفتول از جنس تنگستن و کارباید

۰۹۳۷۱۷۱۳۱۶۵
آقای اصغری

❇️هدف انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول فرم دهی سرد انواع فلزات است. انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول دستگاه هایی هستند که با عبور دادن و کشیدن یک مفتول از میان یک یا چند قالب کشش، برای کاهش سطح مقطع استفاده می‌شوند.

❇️فرآیند انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول در واقع یک فرآیند فلزکاری است و در عمل شبیه به فرآیند اکسترژون می‌باشد ولی در اکسترژون میله از میان قالب هل داده می‌شود در حالی که در انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول، مفتول از میان قالب کشیده می‌شود.

🔴فرآیند انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول

🔹فرآیند انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول به این صورت است که مفتول با قطر بزرگ از مجرایی به اسم دوزه عبور می‌کند (کشش) و با قطر مورد نظر و کوچک تر در مجاورت یک روان ساز که ممکن است پودر یا روغن کشش باشد قرار می‌گیرد.

🔹فرآیند انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول به دلیل اینکه فرآیند سردی است خواص مکانیکی یا فیزیکی مفتول از قبیل مقاومت کشش، سختی، الاستیسیته و کیفیت سطح را کاهش می‌دهد ولی هیچ تاثیر و تغییری در درصد عناصر شیمیایی آلیاژ مفتول ندارد.

🔴اجزای انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول

🔰 انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول از قطعات مختلفی ساخته می‌شود. این قطعات عبارتند از: بدنه ی دستگاه، گیربکس، دینام، طبل، قرقره و جادوزه ای. این قطعات بر روی یک بدنه فلزی دیگر که حدودا شش متر طول و یک متر عرض دارد؛ متصل شده اند.

🔰 البته در گونه‌‌‌های دیگر انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول ممکن است تعداد طبل‌ها متفاوت باشد. برخی از انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول فقط یک طبل دارند و در برخی از آنها تعداد طبل‌ها به 8 عدد نیز می‌رسد.

 

🔴دسته بندی انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول

🌀 انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول ریز بار

🌀 انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول درشت بار

🔸قدرت هر کدام از انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول به بزرگی طبل، قدرت گیربکس، قدرت دینام یا ژنراتور بستگی دارد و ممکن است تا چند تن فشار را نیز تحمل کند.

🔴کاربرد انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول

🔸انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول در سیم کشی برق، کابل ها، فنرها، گیره‌‌‌های کاغذ، اسپیک‌‌‌های چرخ، آلات موسیقی سیمی‌و … کاربرد دارد. در واقع انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول در همه صنایع کوچک که نیاز به مفتول با سایز و قطرهای مختلف و مخصوصا کوچک دارند؛ به کار برده می‌شود.

 

 

 

قالب کشش مفتول , تولید قالب‌‌‌های کشش مفتول در هشتگرد , قالب کشش مفتول از جنس تنگستن , قالب کشش مفتول از جنس کارباید , شرکت امین صنعت در هشتگرد , تولیدکننده و سازنده قالب‌‌‌های کشش مفتول در هشتگرد ,انواع دستگاه‌‌‌های کشش مفتول , کاربرد دستگاه‌‌‌های کشش مفتول ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed