آدرس & اطلاعات

Our Address

مشهد ، سیل آباد

تولیدی ادوات کشاورزی رضا باقری و پسران روستا صنعت

🔹 امروزه استفاده از ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی باکیفیت و بازده بالا و پردوام از رموز موفقیت و ماندگاری در عرصه تولید محصولات کشاورزی و همچنین ضرورت حفظ منابع آب و خاک برای نسل‌های بعدی می‌باشد.

🔹 تولیدی ادوات کشاورزی رضا باقری و پسران روستا صنعت مجموعه ای پویا، هوشمند و تحول‌گرا است که نوآوری، کیفیت و مشتری‌مداری را سرلوحه کار خود قرار داده تا بهترین محصولات و خدمات را متناسب با نیاز مشتری ارائه دهد.

🔹 روح شجاعت، کارآفرینی و تعهد راسخ به تحقیق‌ و توسعه و ارائه کار صادقانه و تولید کالای بادوام ، سنگ بنای رشد و موفقیت این مجموعه تولیدی می‌باشد.

🔹 تولیدی ادوات کشاورزی رضا باقری و پسران روستا صنعت افتخار دارد با نوآوری و سال‌ها تلاش خستگی‌ناپذیر در ارائه بخشی از نیاز صنعت مکانیزاسیون کشاورزی جزو تولیدکنندگان مطرح منطقه می‌باشد.

🔹 تولیدی ادوات کشاورزی رضا باقری و پسران روستا صنعت با استعانت به لطف پروردگار و با داشتن تیم طراحی توانمند و پرسنل زحمت‌کش و شایسته و در سایه اهداف بلند و نگاه آینده ‌نگر مدیریت همواره در حال بهینه ‌سازی و افزایش کیفیت و تولید محصولات جدید متناسب یا نیاز بازار و همگام با تکنولوژی روز دنیا در حال طی مراحل رشد و تکامل می‌باشد.

🔹 گروه تولیدی رضاباقری وپسران تولید کننده ماشین آلات دام و طیور بابیش از ۳۰سال تجربه درطراحی و تولیدانواع آسیاب های چکشی تکفاز و ۳فاز آسیابهای سنگی پشت تراکتوری و برقی مخصوص آرد انواع علوفه خردکن های برقی و پشت تراکتوری چغندر خردکن میکسر بالابر غلات ماردون باسکولهای دامکش باسکولهای فرقونی وسایر تجهیزات درخدمت دامداران عزیز میباشد

🔹 تولید کننده میکسر ، آسیاب ، جو گندم ، غلات ، بالابر 

🔹 دستگاه های چندمنظوره دامپروری 

مدیریت:آقای رضا باقری

 

طراحی و ساخت ادوات کشاورزی , تولید ادوات کشاورزی , ادوات کشاورزی , فروشگاه ادوات کشاورزی , ادوات کشاورزی , نمایندگی ادوات کشاورزی , ساخت ادوات کشاورزی دست ساز , ماشین الات کشاورزی , آسیاب چکشی تکفاز و ۳فاز در مشهد ،علوفه خردکن در مشهد ،چغندر خردکن در مشهد،میکسر بالابر غلات در مشهو ،آسیاب سنگی پشت تراکتوری در مشهد،آسیاب سنگ ی برقی ۳فاز در مشهد،آسیاب جوپرک در مشهد ،یونجه خردکن در مشهد , دام وطیور ،گاوداری،گوسفند ،بزسانن،دامداری سنتی ، دامداری

بازخورد

نگارش یک بازخورد

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields