Address & Contact

Our Address

فومن

Telephone

تولیدی سنگ مصنوعی و آنتیک سام استون قویدل

انواع کلی سنگ های مصنوعی

🔹🔸تولیدات و انواع محصولات سنگ های مصنوعی به صورت کلی شامل دسته بندی های زیر میشود:

🔹🔸سنگهای مصنوعی تزئینی دیوار پوش
🔹🔸موزاییک پلیمری طرح سنگ
🔹🔸ابزار سنگ مصنوعی نما
🔹🔸ماربل شیت های طرح سنگ

🔹🔸 سنگ مصنوعی (به انگلیسی: Artificial stone) از ترکیب مجدد سنگ‌های طبیعی با مواد افزودنی دیگر همچون سیمان و افزودنی‌های پلیمری به دست می‌آیند که به آن‌ها وزن کمتری داده و در نتیجه نصب آن‌ها سریعتر می‌شود.

برای اینکه بدانیم سنگ‌های سمنت پلاست از چه ساخته شده‌اند به اختصار می‌توان گفت که این سنگ‌ها از ترکیب سیمان، آگرگات‌ سنگ‌های طبیعی و خاک سبک وزن ساخته می‌شوند.

🔹🔸 مواد بکار رفته در این سنگ‌ها تماماً کیفیتی بر ملاحظات محیطی و انسانی دارند. رنگ‌دانه‌های اکسید آهن، رنگ مورد نظر را به این سنگ‌ها می‌دهند. ترکیبی که از این راه بدست می‌آید در قالب هائی ریخته می‌شود که دارای نقش و نگارهای سنگ طبیعی می‌باشند و به این سنگ‌ها، سیمائی کاملاً طبیعی می‌دهد. از نظر قیمت، سنگ‌های مصنوعی به مراتب قیمتی کمتر از سنگ‌های طبیعی دارند.

🔹🔸 شکل اولیهٔ سنگ مصنوعی اولین بار توسط فردریک رَنسام (Frederick Ransome)‏ (۱۸۱۸–۱۸۹۲)، مخترع و صنعتگر بریتانیایی، ساخته شد. فناوری تولید سنگ مصنوعی به شیوهٔ نوین، از سال ۱۹۶۰ در ایتالیا پدید آمد و در همان دهه اولین کارخانهٔ تولید سنگ مصنوعی در این کشور شروع به فعالیت کرد. ایده پدید آمدن سنگ مصنوعی از آنجا شکل گرفت که طراحان و آرشیتکت‌ها به منظور هر چه زیباتر کردن و چشم‌نوازتر کردن فضاها اعم از فضاهای درونی و بیرونی ساختمان‌ها و کف‌پوش‌ها و محوطه‌سازی‌های بیرونی نیاز به سنگهایی با فاکتورهای مورد نظر خویش را احساس می‌نمودند بعلاوه پیشرفت صنعت ساختمان و سلیقه‌های مختلف این نیاز را بیان می‌کرد که سنگ‌هایی با طرح‌های مختلف و فاکتورهای فیزیکی ومکانیکی کیفیت بالا و قیمت مناسب باید در دسترس اشد. بدین ترتیب با رشد جمیعت جهان و متفاوت شدن سلیقه‌ها سنگ‌های طبیعی پاسخگوی این نیاز انسانی و سلیقه‌ای نبودند؛ لذا ترکیبات مواد برای ساخت سیمای جدید با زیبایی خاص و نمای یکدست و بدون تغییر در رنگ و طرح به کار گرفته شد. گر چه مواد اولیه تولید سنگهای مصنوعی از اجزاء سنگهای طبیعی تهیه می‌شود ولی امکان تعیین رنگ و طرح مورد نظر با افزودن رنگدانه‌ها و به کار بردن جنس‌های مختلف در سنگهای مصنوعی وجود دارد. امکان به کارگیری اجزاء مختلف از جمله قطعات فلزی، دانه‌های فسیلی، قطعات سنگهای قیمتی در ساختار سنگ مصنوعی سبب هر چه زیباتر شدن و منحصر به فرد شدن طرح‌ها ومدل‌های سنگ مصنوعی می‌باشد. همچنین سطوح مختلفی برای سنگ‌های مصنوعی می‌توان ایجاد نمود.

کاربرد سنگ مصنوعی

🔹🔸موادی که برای تولید سنگ های مصنوعی به کار می روند طوری انتخاب می شوند که برای قسمت های مختلف ساختمان ایده آل و مناسب باشد.از همین رو از اصلی ترین کاربردهای سنگ مصنوعی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

🔹🔸نمای داخلی و خارجی ساختمان
🔹🔸کفپوش
🔹🔸سنگ فرش خیابان ها و پیاده رو ها
🔹🔸زیبا سازی و محوطه سازی
🔹🔸سنگ دیوار و نمای پشت شومینه
🔹🔸سنگ تزئینی دیوار تی وی روم
🔹🔸سنگ دیوار و نمای سرویس های بهداشتی
🔹🔸سنگ تزئینی ویلا، باغ و حیاط
🔹🔸سنگ قبر
🔹🔸ابزار سنگی مصنوعی در زیباسازی نما داخلی و خارجی ساختمان و دیوارها

مزایا و ویژگی های سنگ مصنوعی

🔹🔸با پیشرفت تکنولوژی، برخی همکاران و دست اندرکاران حوزه سنگ مصنوعی ادعا میکنند سنگ های مصنوعی از همه لحاظ بهتر از سنگ طبیعی هستند. سام استون بر آن است تا با برشمردن ویژگیها، معایب و مزایای هرکدام، بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای شما به ارمغان بیاورد.

🔹🔸با این اوصاف و شمردن مزایا و معایب سنگ مصنوعی، نمیتوان به طور قطع پیشنهاد استفاده از سنگ مصنوعی یا طبیعی را برای همه جا و به یک شکل داد. بسته به مورد استفاده و فاکتور های دیگر شامل هزینه، شرایط کاربری و … میتوان بین این دو یک مورد را انتخاب کرد.

🔹🔸وزن نسبتا سبک تر
🔹🔸نصب آسان
🔹🔸قیمت کمتر نسبت به سنگ های طبیعی
🔹🔸قابلیت غالب پذیری و تولید انواع اشکال و اجسام
🔹🔸رنگ ثابت ( به مرور زمان رنگ آنها تغییر نمی کند)
🔹🔸مقاومت گرمایی بالا
🔹🔸رنگ و طرح متنوع و نا محدود
🔹🔸امکان سفارشی سازی با رنگ و طرح دلخواه

معایب سنگ مصنوعی 

🔹🔸سنگ های مصنوعی دارای ویژگی ها و مزایای مثبت فراوانی هستند.

🔹🔸این محصولات به اندازه ی سنگ های طبیعی ویژگی ها و حس طبیعی سنگ را به شما منتقل نخواهند کرد.
به علت گوناگونی نحوه تولید و ساخت، مشخصه های فیزیکی و شیمیایی آنها کاملا یکسان نخواهد بود.
اغلب ساب پذیری سنگ را ندارند.

🔹🔸با وجود تلاش بسیار اما هنوز این محصولات (سنگ ها مصنوعی ائم از تولیدات بتنی – پلیمری و پی وی سی مانند ماربل شیت و … ) نمی‌توانند طرح های زیبای سنگ طبیعی را تقلید کنند. مثال آن را میتوان در طرح های بینظیر و طبیعی سنگ لاشتر – سنگ اسپایدر – سنگ نجف آباد – سنگ گرانیت سبز بیرجند – سنگ گلدن بلک – سنگ تراورتن عباس آباد – سنگ های چینی و … دانست.
🔹🔸به دلیل بکار بردن مواد پلیمری نمی‌توان این محصول را مانند سنگ دوستدار ( و برگشت پذیر به) محیط زیست دانست.

سنگ مصنوعی یا طبیعی؟

🔹🔸به طور مطلق نمیتوان گفت سنگ طبیعی بهتر است یا مصنوعی! اما قطعا وقتی سخن از مقاومت – زیبایی و منحصربفرد بودن عناصر طبیعی باشد، یک فراورده دست ساز نمیتواند با یک محصول طبیعی مورد مقایسه قرار بگیرد. سنگ طبیعی سالیان سال طول میکشد تا ظاهرش شکل بگیرد و این امر دم از اصالت و مقاومت سنگ طیعی میزند. همین امر سبب میشود تا در اکثر موارد بالاخص در فضای بیرونی مقاومت سنگ حرف اول را بزند.

🔹🔸اما گاهی بحث بر سر تولید تیراژي، قیمت بصرفه، تنوع رنگ و زمان تولید سریع تر است. برای این امر سنگ مصنوعی را به شما پیشنهاد میکنیم.

مدیریت:آقای محمدرضاقویدل

 

مدل پرنیان

در قطعات ۱۰در۱۰ تولید شده مقاوم در برابر اب بوده برای نمای داخل ودر پشت تخت خواب تی وی روم، آشپزخانه و…قابل استفاده میباشد
رنگ پذیری بالا نصب بسیار آسان روی گچ و با کمترین زمان وهزینه از ویژگی های این مدل میباشد
ازهمین مدل قابلیت تولید با فرمول نمای خارج هم میباشد.که برای استفاده در فضای بیرون و فضاهایی که در معرض باد و باران قرار دارد
استفاده گردد

 

نمای داخل مدل پرنیان

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

مدل پژواک

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

مدل کاریزما

 

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

مدل بسیار زیبا و پر طرفدار کیتکا

 

این مدل در دو فرمول نمای داخل و نمای خارج ساختمان قابل تولید میباشد
سنگهایی که برای نمای داخل ساختمان تولید می‌شود مقاوم در برابر رطوبت بوده و در پشت تی وی اطاق خواب و بقیه فضاهایی که برخورد مستقیم آب به مدت زیاد وجود ندارد مناسب میباشد
این مدل در صورت اجرای مناسب زیبایی خاصی به فضای اجرا شده خواهد بخشید و از طرح های بسیار پر طرفدار سال‌های اخیر بوده و هست

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

مدل ابشار

از کارهای زیبایی به شمار می‌رود که در صورت اجرای صحیح و فضای مناسب این کار قطعا زیبایی خاصی به محیط خواهد بخشید
این کار هم برای داخل ساختمان با فرمول نماي داخلی که تایید شده وزارت کار میباشد و با استاندارد مناسب تولید شده و عرضه میگردد و درضمن تمام کارها دارای ضمانت میباشد حتی حین نصب آسیب یا شکستگی رخ دهد با کمال احترام تعویض میگردد و قطعه نو جایگزین قطعه معیوب خواهد شد

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

مدل بسیار زیبا و پر طرفدار نغمه

این مدل در هر محیطی اجرا شود آن محیط را دگرگون می‌کند واز زیبایی خاصی برخوردار است مناسب برای نمای داخل ساختمان مقاوم در برابر رطوبت رنگ پذیری بالا، مقاومت در برابر حرارت بالا، عایق صوتی ونصب آسان بر روی گچ از ویژگی های این مدل میباشد

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

مدل زیبای زیگزاگ

✅️سنگ بسیار زیبای مدل زیگزاگ رو می‌بینید که با بالاترین کیفیت و ضمانت محصول خدمت شما ارائه میدیم.
📏این محصول در ابعاد ۵۰×۵۰ تولید وخدمت شما دوستان ارائه میشه
👌مناسب برای نمای داخل ساختمان هست
ضد آب قابل شستشو حتی رنگ زدن به دلخواه شما
✅️نصب بسیار آسان و تمیز و بدون ریخت و پاش و در کوتاه ترین زمان ممکن
🎬🌺👌محیط خونتو زیباتر کن ،راحت‌تر از آنچه که فکرشوبکنی

 

 

 

آینده سنگ مصنوعی , ترکیبات سنگ مصنوعی , قیمت سنگ مصنوعی , سنگ مصنوعی چیست , خرید سنگ مصنوعی , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed