تولیدی مبلمان آرزو

✳️تولید و تعمیر انواع مبلمان

✳️تعمیر و رویه کوبی انواع مبلمان سلطنتی ، استیل ، راحتی ، کلاسیک و غیره

✳️با رنگ بندی و طرح های دلخواه و شیک به قیمت تولیدی و استثنایی

✳️پیاده سازی اصول مدیریت کیفیت در تولید مبلمان ، ساخت مبلمان با طرح و اندازه دلخواه مشتری

✳️ضمانت ما نشانگر کیفیت کار ماست

✳️باکادری مجرب و باسابقه

⚜️مبلمان یکی از المان‌های اصلی دکوراسیون در هرخانه است. سبک دکوراسیون خانه هر چه که باشد یکی از انواع مبلمان راحتی و یا سلطنتی در گوشه‌ای از آن به چشم می‌خورد.

⚜️استفاده از مبل ها به دلیل راحتی نشستن آنها و هم به دلیل زیباتر کردن فضای منزل استفاده می شود و نقش مهمی را در زندگی افراد ایفا میکند.مبل ها از انواع مختلف راحتی , چرمی ,چوبی و … در بازار عرضه می شود که انتخاب آن به سلیقه ی هر فرد برمی گردد.

⭕️ویژگی‌های مبل خوب چیست؟

ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.

قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

⭕️رویه کوبی مبل

ساخت مبل دارای مراحل زیادی است که مهمترین مرحله ی آن رویه کوبی مبل به حساب می آید که طی این فرایند بر روی مواد خام مبل را به مرحله تکمیل و آماده سازی برای مراحل دیگر می رسانند. رویه کوبی ها اکثرا چند نوع هستند و بسته به تازه بودن یا نبودن مبل از آنها استفاده می کنند. رویه کوبی مبل یکی از شغل های سخت به حساب می آید که نیازمند دقت و زمان بالایی است در واقع رویه کوبی جزو شاخه های صنعت مبل به حساب می آید.

در بسیاری از مواقع که شما قادر به پرداخت هزینه برای خرید مبل جدید نیستید رویه کاری مبل به کمک شما می آید تا به آسانی و با کمترین هزینه صاحب مبل های جدید با استحکامی بالا شوید. مهمترین گزینه در رویه کوبی پارچه ی مبل است چون ظاهر و زیبایی مبل را تضمین می کند علاوه بر آن میزان مقاومت مبل را در برابر کثیفی و یا پارگی مشخص خواهد کرد و باید به آن توجه ویژه ای شود.

رویه های مبل انواع مختلفی مانند گیاهی , چرم و پشم دارند انتخاب این نوع رویه ها برای رویه کوبی به سلیقه و هزینه ی پرداختی شما بستگی خواهد داشت. نحوه ی رویه کوبی که روی مبل صورت می گیرد کیفیت آن مبل را تضمین می کند پس یکی از کارهای مهم در عرصه مبل می باشد و باید توسط افراد با تجربه و متخصص صورت بگیرد.

به مدیریتتت : مجتبی خیرت

 

 

 

 

 

 

تولیدی مبلمان در مراغه آذربایجان شرقی  , تولیدی مبلمان آرزو  ,  رویه کوبی مبل , تولید و تعمیر انواع مبلمان در مراغه  , تولیدی مبلمان در آذربایجان شرقی , تعمیر و رویه کوبی انواع مبلمان  , مبلمان سلطنتی , مبلمان  استیل , مبلمان راحتی , مبلمان کلاسیک , قیمت مبلمان , قیمت رویه کوبی مبل ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed