تولید انواع مبلمان استیل راحتی و نیمه راحتی در مرند

💫انجام صفر تا صد مراحل تولید مبلمان 
💫تولید سرویس ناهارخوری،سرویس خواب ست مبلمان شما 
💫نمایشگاه مبلمان تایسیز 
🔺تولید و عرضه انواع مبلمان و کلیه مصنوعات چوبی اعم از مبل کلاسیک، سلطنتی،راحتی،سرویس خواب،…و تهیه جهیزیه کامل عروس🔺
🔺کلیه مراحل تولید اعم از نجاری(تولید اسکلت خام)،رنگ کاری،رویه کوبی،در یک مجموعه و واحدهای جداگانه گروه تولیدی مبلمان تایسیز انجام میشود🔺
🔺 مشتریان مجموعه مبلمان تایسیز این امکان را دارند که بصورت حضوری از تمامي مراحل تولید بازدید کنند و نوع مبل با رنگ و پارچه دلخواه را طبق سلیقه خودشان سفارش دهند🔺

✳️ویژگی‌‌‌های مبل مناسب 

🔸🔹ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.

🔸🔹قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

🔸🔹ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

🔸🔹چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

🔸🔹قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی‌استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

🔸🔹وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

✳️کلاف مبل چیست؟ 

🔺در اصلاحات تخصصی مبل سازی به اسکلت چوبی مبل کلاف میگویند. کلاف مبل همان اسکلت و استخوان بندی مبل است که سایر اجزا مانند اسنفج,فوم و فنر ها روی آن نصب میشوند ودر نهایت رویه کوبی مبل انجام میشود. پس مهم ترین نکته برای استحکام مبلمان استفاده از کلاف مبل با کیفیت است. همچنین طول عمر یک مبل وابستگی مستقیم به جنس کلاف آن دارد.

✳️کلاف مبل خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

⚡️پایه‌های کلاف خوب لق نمی زند.
⚡️در زمان نشستن روی مبل صدای جیر جیر نمیدهد.
⚡️روس سطح چوبی مبل ناهمواری دیده نمیشود
⚡️تمامی اجزا از جمله تاج مبل بدون زدگی باشند.
⚡️هیچ یک از قسمت هی مبل مانند پایه‌ها و دسته‌ها اثری از شکستگی ندارند
⚡️یکسان بودن و داشتن همخوانی طرح های کار شده روی دسته , پایه و تاج مبل اهمیت زیادی دارد.

✳️کلاف مبل راحتی 

💠مبل راحتی از دو قسمت به نام کلاف و رویه تشکیل میشود .معمولا قسمت کلاف و اسکلت مبل های راحتی از جنس چوب ساخته میشوند ما در برخی مدل های تخت خوابشو از فلزات برای ساخت بدنه استفاده میشود.

💠قیمت رویه میل راحتی از جنس پارچه و با چرم است. با توجه به اینکه کلاف مبل راحتی دیده نمیشوند معمولاً از چوب‌های سبک و مقاوم برای ساخت آنها استفاده میشود. بهترین کلاف استفاده شده در مبل خوب ، دوبل می باشد که دارای دو چوب به هم پیوسته است. در زمان تعمیر مبل راحتی هم ابتدا کلاف ترمیم میشود و سپس رویه کوبی انجام میشود.

✳️کلاف مبل کلاسیک  

💎کلاف مبل کلاسیک , مبل های کلاسیک دارای ظرافت و منبت کاری های زیبایی هستند که برای ساخت مبلمان کلاسیک از چوب های مختلفی می توان استفاده کرد. در اسکلت مبل کلاسیک بیشتر از چوب گردو، چنار، راش و نراد استفاده می شود.

💎این چوب ها دارای استحکام , ماندگاری و کیفیت بالایی هستند .طرح های اولیه مبلمان کلاسیک ایتدا در کشور های اروپایی ساخته شدند و به تدریج در دکوراسون سایر کشورها هم به کار گرفته شدند.

✳️کلاف مبل استیل 

💥کلاف مبل استیل , اصلی ترین متریال مبل استیل چوب است. معمولا برای ساخت مبل استیل از طراحی های خاص پایه ها , دسته ها استفاده میشوند و در بعضی از مدل ها با کمک منبت کاری جلوه های زیبایی به مبل داده میشود.براس ساخت مبل استیل از سه نوع چوب راش , گردو و چوب سفید استفاده میکنند که هر یک ویژگی هایی دارند.

✳️نکات مهم در رویه کوبی انواع مبلمان 

🔰جالب است بدانید که رویه کوبی مهم ترین هنر تعمیرکار است و معمولا مهم ترین و آخرین کار در تعمیر مبلمان انجام همین کار است که این کار با توجه به اهمیتی که دارد باید با دقت بالا و توسط متخصص این حرفه انجام شود. زیرا این کار در واقع تمام کننده و نشان دهنده همه مراحل است.

🔰در رویه کوبی باید تمامی مراحل به صورت دقیق و منظم انجام شود زیرا کوچک ترین اختلالی در یکی از مراحل تعمیر مبل در قسمت رویه کوبی تاثیر می گذارد، از این رو بهتر است تا برای تعمیر مبلمان خود از متخصصان این حرفه در مبل تایسیز استفاده کنید متخصصان روکوب کار مبل تایسیز می توانند تا با تعمیر حرفه ای تمامی ایراد های موجود توسط سایر تعمیرکاران را در مراحل تعمیر با رویه کوبی مناسب پوشانند.

به مدیریت:محمد احمدی

 

 

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

 

 

 

تولیدی انواع مبلمان و سرویس خواب تایسیز در مرند آذربایجان شرقی , تولیدی انواع مبلمان در مرند , تولیدی انواع سرویس خواب در مرند , قیمت مبلمان در مرند , قیمت سرویس خواب در مرند , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed