Address & Contact

Our Address

کرج،مشکین دشت،روبه روی آتش نشانی،پلاک ۳،سالن 1

Telephone

تولیدی مبل آقای مبل در کرج

🔶ارزانترازهمه جا 
🔶کیفیت عالی قیمت مناسب 
🔶از تولید به مصرف ضمانت ۲۴ ماهه 

✳️مبل راحتی چیست؟ 

🔺مبلمان های راحتی ۲۰۰ سال قدمت دارند و در قالب‌‌‌های دو نفره، سه نفره و یا یک نفره تولید می‌شوند.وقتی که به مبل‌‌‌های راحتی نگاه کنید می‌بینید که در بدنه این مبل‌ها چوبی دیده نمی‌شود و پایه‌‌‌های کوتاهی دارند و دسته‌‌‌های پهن، و در مقایسه با مبلمان استیل از قیمت بهتری برخوردار هستند و در عین حال نسبت به مبلمان استیل ابعاد کوچکتری هم دارند. 

🔺متریالی که برای ساخت این نوع از مبل‌ها به کار میرود به نوعی تعیین‌کننده دوام و قیمت این مبل‌ها هستند.زیرا بدنه اصلی مبل می‌تواند از چوب‌‌‌های مختلف باشد که هرکدام استحکام و ویژگی‌های خاص خودش را دارد و همچنین پارچه ای که به عنوان روکش سراسر ظاهر مبل را می‌پوشاند می‌تواند جنس‌‌‌های مختلفی داشته باشد. پس در حالت کلی می‌توان گفت که مبل راحتی مبلی است که تمام آن چرم ویا پارچه مبلی باشد.

✳️ویژگی‌‌‌های مبل مناسب  

🔸🔹ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.تولیدی انواع مبلمان سلطنتی و راحتی عزتی

🔸🔹قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

🔸🔹ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

🔸🔹چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

🔸🔹قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی‌استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

🔸🔹وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

✳️نقش میز کنسول در اتاق پذیرایی 

💎اتاق پذیرایی یکی از خاص ترین و برگزیده ترین اتاق ها به منظور پذیرایی از مهمان های ویژه به شمار می آید.از همین رو برای دیزاین این بخش از پارامترهای بسیار تأثیر گذار بهره گرفته می شود.وسایلی که به سبک کلاسیک یا استیل تهیه و ساخته می شوند بهترین گزینه برای دیزاین این بخش به شمار می آیند.

💎شما می توانید از یک میز پذیرایی کلاسیک برای دکور کردن اتاق پذیرایی خود در کنار مبلمان کلاسیک تان استفاده کنید.از آنجایی که دکوراسیون کردن این بخش با درختچه های آپارتمانی و آباژورهای ایستاده انتخاب مناسبی نیست به شما میز کنسول‌های چوبی و بوفه های کلاسیک را توصیه می کنیم.

💎اگر می خواهید تأثیر گذاری این دکوراسیون برای شما بیشتر نمود پیدا کند استفاده از یک ست زیبا را توصیه می کنیم.میز کنسول های کلاسیک علاوه بر زیبا سازی به شما این قابلیت را می دهد که وسایل لازم و ضروری برای پذیرایی را در آن نگهداری کنید.به عنوان مثال شما می توانید دستمال سفرهای خود را از قبل آماده و در یکی از کشوهای کنسول قرار دهید.

💎یا اینکه در کمدهای آن بشقاب، دیس و سرویس قاشق و چنگال خود را قرار دهید تا در کمترین زمان ممکن کار چیدمان میز به انجام برسد.قرار دادن شمع و شمعدان روی میز نیز با استفاده از کمدهای کنسول برای شما به انجام می رسد.در نهایت از بوفه همراه می توانید برای به تصویر کشیدن ظروف قدیمی و یادگاری خود بهره بگیرید.

به مدیریت:زمردی

انواع سرویس خواب
میز ناهارخوری در رنگ ها و مدل های مختلف

 

انواع مبل ال وچستر

 

میزایینه وکنسول دررنگ ومدلای مختلف

 

 

 

تولیدی مبل آقای مبل در کرج , تولیدی مبل آقای مبل , تولیدی مبل در کرج , قیمت مبل در کرج , تولید انواع مبل در کرج , جهیزیه کامل عروس در کرج ,  تولید و پخش مبلمان راحتی در کرج , قیمت مبلمان راحتی , تولیدی مبل زمردی , مبل باکیفیت , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed