کارخانه تشک سازی ارتوپدی،میکرو و پاکتی رویال یاتاش در تبریز

?تولید کننده انواع تشک های طبی،فنری،اورتوپدی،میکرو و پاکتی 
?از تولید به مصرف 
?از کارخانه به خانه  
?بدون واسطه خرید کنید

?تشک فنری 

?تشک های دارای فنر داخلی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین طراحی های تشک مدرن هستند. تولیدکنندگان در ساخت این تشک های مقاوم، از سیستم های نگهدارنده متفاوت فنر مارپیچ مثل فنرهای متصل به هم یکپارچه یا فنرهای پیچیده شده در پاکت های مجزا استفاده می کنند. سپس با انواع مختلفی از مواد داخلی فنرها را می پوشانند تا یک محل خواب راحت را فراهم کنند.

?با ابزارهای پیشرفته ای همچون فوم ها، فیبرها و لایه های اضافه فنرهای استیل کوچکتر که امروزه در ساخت تشک ها به کار می روند، تشک های فنری محکم تر و راحت تر از هر زمانی هستند. به عنوان یکی از پرطرفدارترین تشک های موجود در بازار، تشک های دارای فنر داخلی هنوز هم پرفروش ترین تشک ها در سطح دنیا هستند.

?تشک ارتوپدی 

?اینکه آیا شما از درد پشت و کمر دردها رنج میبرید؛ یا در اثر آسیب دیدگی در ورزش بهبود می یابد ؛ پزشکان احتمالا به استراحت اضافی و بهبود رژیم غذایی توصیه میکنند. برای اینکه یه قدم جلوتر بروید ؛ می توانید یک تشک ارتوپدی بگیرید.

?از اسم نشان می دهد که تشک ارتوپدی یک تشک محکم استکه برای حمایت از ماهیچه ها ؛ استخوان ها و مفاصل طراحی شده است . این باعث می شود تشک ارتوپدی برای افرادی که از درد های کمر و درد؛ پوکی استخوان ؛ آرتروز و سایر شرایط مشابه رنج میبرند مناسب باشد.

?تشک ارتوپدی باعث افزایش راحتی و پشتیبانی بیشتر برای کسانی که دچار کمر درد ؛ ورم مفاصل و مشکلات مفاصل هستند می شود . پشتیبانی اضافی به بهبود وضعیت خواب در هنگام خواب کمک می کند و شانس ناراحتی درد ها و دردهای بیدار کننده شما را کاهش می دهد.

?تشک طبی پاکتی

?یک تشک طبی پاکتی شامل فنرهای جداگانه ای است که هر کدام در پاکت پارچه ای خود دوخته شده اند. این بدین معنی است که فنرهای تشک طبی پاکتی کاملاً مستقل از یکدیگر کار می کنند و می توانند بدن را از فشار بهتر پشتیبانی کنند. برای این نوع تشک طبی، هر فنر درون جیب پارچه ای خود قرار می گیرد که با دوخت هر فنر ثابت می شود.

?در مقابل ، سیستم های فنری دیگر با اتصال مستقیم فنرها به یکدیگر طراحی و ساخته می شوند. در بعضی موارد ، یک ردیف کامل فنر از یک قطعه سیم ایجاد می شود. توانایی انطباق تشک های طبی پاکتی متناسب با بدن شما بسیار بالاست. زمانی که همسر یا فرزندتان در کنار شما بخواید، این موضع را با کاهش حرکت تشک درک می کنید و کاملاً روشن است که چرا آنها از سایر تشک های فنری بسیار برتر هستند.

به مدیریت:کمال سقایی

 

 

تشک سازی در تبریز , کارخانه تشک سازی در تبریز , تولید تشک ارتوپدی در تبریز , تولید تشک میکرو در تبریز , تشک سازی رویال یاتاش در تبریز ,  تولیدی تشک خوشخواب در تبریز , فروش تشک خوشخواب طبی در تبریز , تشک خوشخواب فنری در تبریز , قیمت تشک خوشخواب در تبریز , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed