Address & Contact

Our Address

تهران،خیابان خاوران،خیابان هاشم آباد،خیابان عباس کاشی،نبش دهقان نیری،پلاک 17

Telephone

تولیدی و پخش کفش مردانه پیا

🔰مدل های زیادی از کفش مردانه وجود دارد که باید بدانند هرکدام را در چه موقعیتی و به چه سبکی بپوشند. با پیروی از راهنمای زیاد تا حد بسیاری می توانید در انتخاب لباس و کفش مناسب راحت تر تصمیم بگیرید. هم چنین به عنوان یک آقا بهتر است که با برخی از مدل ها و نام کفش های متفاوت آشنا شوید.

💫آکسفورد Oxford: آکسفورد یک کفش رسمی مردانه است که باید در کمد لباس هر مردی وجود داشته باشد. این مدل بندهای ساده و نازکی دارد. هم چنین باید پاشنه آن نسبتا کوتاه باشد. بهترین انتخاب برای ست کردن با کت و شلوار و موقعیت های رسمی است.

💫بروژ Brouge: این کفش یک اسم فریبنده دارد زیرا از کلمه brouguing می آید و به معنی تزیینات کفش با سوزن های بزرگ و .. است. سبک آن در رده آکسفورد قرار دارد. اما سبک متفاوت آن با شخصیت شما ارتباط دارد. این کفش نکته جالبی که دارد این است که می تواند هم با جین و هم با کت و شلوار استفاده شود.

💫دربی Derby: مانند آکسفورد کفش های دربی متدوال ترین مدل کفش مردانه هستند. طرح ساده تر آن و بندهایش که باز تر گره می خورند آن را از آکسفورد متمایز ساخته است. راحتی آن مناسب بسیاری از موقعیت های رسمی است و به راحتی با هر کت و شلواری ست می شود. جنس های مختلفی از این مدل کفش مانند جیرآن نیز وجود دارد. در این صورت کمی حالت رسمی آن کمتر می شود.

💫مانک استرپ Monk-strap: این مدل کفش خیلی شیک و خاص است. لایه ی اضافی روی کفش و یک یا دو بندی که بسته می شود طراحی آن را متمایز ساخته است. این کفش رسمی را از محل کار تا مهمانی های شبانه می توانید استفاده کنید. اگر آقایونی که دنبال کفش های رسمی اما با طراحی پیچیده تر از آکسفورد و دربی هستند این می تواند یک انتخاب خوب برای آن ها باشد.

💫لوفر Loafer: کفش های راحتی بدون بندی هستند که ساخت و ساز سبکی دارند. این کفش نیز می تواند در موقعیت های رسمی با بسیاری از کت و شلوارها ست شود . منگوله دار بودن آن نگاه منحصربفردی بوجود آورده است. اما اگر واقعا می خواهید خاص باشید می توانید از لوفرهای مخمل استفاده کنید.

💫کالج : کفش های کالج راحتی خاصی از طرح های سنتی و گذشته به ارث گرفته اند. جریان هوا در این کفش ها برقرار است و سبک هستند بنابراین برای فصل تابستان بسیار مناسبند و برای موقعیت های راحتی و کژوال مناسبند.

💫بوت چلسی chelsea: بوت های چلسی یکی از گزینه هایی هستند که در زمستان در هر موقعیتی و با هر سبکی از رسمی ترین تا کژوال ترین حالت قابل ست شدن هستند. جلوی آن گرد و بدون بند است بنابراین بسیار راحت هستند.

💫بوت بند دار: برخلاف بوت چلسی اندازه آن بالاتر از مچ قرار می گیرد و بند دار است. طراحی باریک آن بسیار ظریف است. مدل های چرم سیاه و سفید و قهوه ای آن بسیار جذاب تر هستند. مناسب برای اخرهفته های شیک و قرارهای عصرگاهی است.

💫کفش ورزشی : این روزها کتونی ها و کفش های ورزشی را فقط هنگام ورزش استفاده نمی کنند. حتی شما می توانید برای تعطیلات آخر هفته یا قرارهای دوستانه خود این انتخاب راحت و خنک را داشته باشید.

💫صندل : زمانی که به تابستان نزدیک می شویم تنها ظاهر و شیکی کفش مدنظر شما نیست بلکه دنبال کفشی هستید که مانع تعریق پا شود. صد درصد صندل ها قابل استفاده در موقعیت های رسمی نیستند.

به مدیریت:حامد ملکی

 

 

 

تولیدی و پخش کفش مردانه پیا در خیابان خاوران تهران , تولیدی کفش در خاوران تهران , پخش کفش در خاوران تهران , قیمت کفش در خاوران تهران , تولیدی کفش مردانه در خاوران تهران , بهترین تولیدی کفش در خاوران تهران , بهترین تولیدی کفش مردانه در خاوران تهران , کفش مردانه پیا در خیابان خاوران تهران , تولیدی کفش مردانه پیا در خاوران , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed