تولیدی کارتن و جعبه سبزعلی

تولیدی کارتن و جعبه

? تولید انواع کارتن های 3 لا و 5 لا و تولید انواع جعبه در ابعاد مختلف?

? چاپ تک رنگ و دو رنگ?

? ارسال به سراسر کشور

? پاسخگویی 24 ساعته ?

? با قیمت بسیار مناسب

کارتن و جعبه سبزعلی حیدری در تهران

 

??????????????

? کاربرد کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه

?  اگر روی قسمت کوچکی از یک کارتن برش بزنید متوجه میشوید از چند ورق که روی هم چسب خورده تشکیل شده می‌باشد.  به تعداد این ورق‌ها لایه می‌گویند.

?  در صنعت کارتن سازی و بعضی مواقع در جعبه سازی هم می‌توان از کارتن دو لایه یا کارتن سینگل و یا کارتن سه لایه و یا کارتن پنج لایه هم استفاده نمود.  البته ۸۰% ورق مصرفی کارتن بسته بندی که در صنایع کارتن سازی استفاده می‌شوداز کارتن سه لایه تشکیل شده است و تنها بخش کوچکی از تولیدات کارتن با کارتن پنج لایه و سینگل انجام می‌شود.

کارتن و جعبه سبزعلی حیدری در تهران

?انواع ورق کارتن

✔️ ورق کارتن شامل یک ورق و یا بیشتر، از کاغذ کنگره دار (فلوتینگ) می‌باشد که با چسب به کاغذ‌‌‌های لاینر چسبانده می‌شوند.

سه نوع از ورق کارتن بشرح زیر می‌باشد:

✔️ورق کارتن با یک لایه کاغذ کنگره دار

? این ورق شامل یک لایه از کاغذ کنگره دار می‌باشد.که بین دو کاغذ لاینر قرار گرفته است که مجموعاً سه لایه را تشکیل می‌دهند.  به این نوع ورق کارتن سه لایه نیز گفته می‌شود.

✔️ورق کارتن دو لایه ای ( با دولایه کاغذ کنگره ای)

? در این نوع ورق کارتن دو لایه از کاغذ کنگره دار بین سه لایه کاغذ لاینر قرار گرفته میگیرد. که مجموعاً پنج لایه را تشکیل می‌دهند.  به این نوع ورق کارتن پنج لایه نیز گفته می‌شود.

✔️ورق کارتن سه لایه ای ( با سه لایه کاغذ کنگره ای)

? در این نوع ورق سه لایه از کاغذ کنگره دار بین ۴ لایه کاغذ لاینر قرار می‌گیرد، که جمع لایه‌ها به هفت بالغ می‌گردد.   به این نوع ورق کارتن هفت لایه نیز گفته می‌شود.

? کارتن در ابعاد و انواع متفاوت و با ضخامت‌‌‌های متنوع ساخته می‌شوند. کارتن پنج لایه شامل کارتن مرغداری، کارتن قطعات صنعتی، کارتن صنایع دستی، ظروف شکستنی، تقسیم کننده ی لوازم آرایشی و … هستند.

?  کارتن پنج لایه در صنایع غذایی و نوشیدنی، صنایع آرایشی و دارویی، میکرو فلوت N و F نوعی از مواد انتخابی به شمار می‌آید که قابلیت چاپ را دار هستند و همچنان بسته بندی سخت تر از E-FLUT استفاده می‌شود

 

مدیریت : خداداد حیدری

کارتن و جعبه سبزعلی حیدری در تهران

 

 

 

شرکت کارتن , کارتن , انواع کارتن , کفی , ورق سه لایه , ورق پنج لایه، ایفلوت , دستگاه چاپ چهار رنگ فلکسو , شرکت کارتن متین پارسیان , تولید کننده و تامین کننده ورق و کارتن در تهران , تولیدی کارتن و جعبه سبزعلی در تهران , تولیدی کارتن و جعبه دو لایه و سه لایه در تهران ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed