Address & Contact

Our Address

تبریز ، سردرود ، خیابان استاد شهریار تقاطع پیوست

Telephone

تولیدی کفش ورزشی آنام 

🔸️تولید انواع کفش های ورزشی ،  ایرانی و خارجی🔸️

👟 ارسال به سراسر کشور👟 

✅🔸️تولید انواع کفش مردانه میانه پسرانه

✅🔸️مدل های سوپر نایک CR7

✅🔸️هایپر نایک

✅🔸️سالا

✅🔸️لکسوز

✅🔸️سوپر لوتو

⭐️در قالب ✅مردانه✅ پسرانه✅ میانه ⭐️

👟 تولید کننده انواع کفش های ورزشی سالنی وچمنی فوتبال با بهترین کیفیت👟 

✳️حتما شنیده‌اید پای انسان قلب دوم اوست.بسیاری از گذشتگان بر این باور بودند که نقاط خاصی از کف پا نمایانگر سلامت بخش‌هایی از بدن است و نیاز به مراقبت زیادی دارد تا در همه حال، انسان آرامش داشته‌باشد. برای انتخاب کفش باید راحتی و سلامت پا را حتما در نظر گرفت.

👟  پیدا کردن کفش ورزشی مناسب در میان مدل‌های متنوعی که در فروشگاه‌ها می‌بینید آسان نیست. برای اطمینان از داشتن اوقات خوب و دلچسب هنگام پیاده‌ روی باید کفشی را انتخاب کنید که تمام اجزای آن از پاشنه گرفته تا پنجه و رویه، کاملا راحت باشد. کفش ورزشی مناسب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

👟 پاشنه کفش ورزشی

پاشنه کفش باید کاملا راحت باشد، هنگامی‌که بندهای کفش ورزشی را بسته‌اید (نه خیلی محکم) باید قادر باشید پا را از درون کفش بیرون بیاورید.

👟  رویه کفش ورزشی

بعد از پوشیدن کفش ورزشی باید احساس راحتی و اطمینان داشته باشید. اگر رویه کفش به پای شما فشار می‌آورد قبل از امتحان کردن سایزهای دیگر کفش، از محکم بسته نشدن بندهای کفش اطمینان پیدا کنید. گاهی این فشار به دلیل درست بسته نشدن بندهای کفش ورزشی است. آستر و پوشش درون کفش می‌بایست نرم، فاقد درز و هر گونه برآمدگی باشد.

👟 پهنای کفش ورزشی

شما باید بتوانید پای خود را به راحتی در قسمت جلو کفش حرکت دهید. پای شما باید حدود ۶ میلیمتر فضا از لبه‌های کفش داشته باشد. اگر کفش شما تنگ باشد کناره‌های کفش به انگشت کوچک پا فشار وارد خواهند کرد. برای امتحان کردن کفش حتما بندهای کفش را بطور کامل ببندید و سپس بایستید و چند قدم راه بروید تا کاملا از اندازه بودن کفش اطمینان حاصل کنید.

👟 قد کفش ورزشی

کفش اندازه کفشی است که هنگامی‌که شما ایستاده‌اید میان نوک بزرگ‌ترین انگشت پا و انتهای کفش حداقل یک سانتی متر فاصله وجود داشته باشد و شما قادر باشید انگشتان پای خود را آزادانه تکان دهید. دچار این اشتباه نشوید که چون کتانی بعد از مدتی جا باز می‌کند اگر کمی‌کوچک بود عیب ندارد، بلکه درنظر داشته باشید که در صورت کوچک بودن کفش ورزشی امکان تغییر حالت انگشتان وجود دارد. همچنین توجه داشته باشید، جنس و مدل کفش باید طوری باشد که هوا در آن جریان داشته باشد. بهتر است در پایان روز که پا در بزرگترین حالت خود قرار دارد، همراه با جوراب مناسب که نه بسیار نازک و برای خرید کفش اقدام کنید. کفش ورزشی مناسب پیاده روی کفشی است که کاملا از پا محافظت کند و انعطاف بالایی داشته باشد. همچنین کفش ورزشی باید انقدر سبک باشد که پاهایتان در آن کاملا راحت باشد و وزن کفش را حس نکند.

👟 کفش باید انعطاف پذیر باشد

کفش را در دستان‌تان بگیرید و سعی کنید که آن را بپیچانید( چرخاندن دست‌ها در جهت مخالف). کفش نباید با این حرکت به آسانی شکل خود را از دست دهد و آسیب ببیند. قسمت کنار پاشنه کفش را از دو طرف به داخل فشار دهید و مطمئن شوید که به اندازه کافی محکم است و به آسانی تغییر شکل نمی‌دهد.

مدیریت : صفری

 

 

مدل CR7 فوتبال از سایز۳۶_۴۵ در
رنگ های مختلف زیره دوخت با کیفیت عالی و با قیمت استثنایی

مدل CR7
مدل سوپر لوتو در رنگ بندی مختلف
سایز ۳۶ الی ۴۵
مدل سوپر نایک زیر دوخت با کیفیت عالی
در سایز ۳۶ الی ۴۵
مدل CR7
زیر دوخت با کیفیت عالی در رنگ بندی مختلف از سایز ۳۶ الی ۴۵
مدل هایپر نایک
زیر دوخت با کیفیت
سایز ۳۶ الی ۴۵
مدل نایک سایه دار
سایز ۳۶ الی ۴۵

کفش ورزشی , انواع کفش ورزشی , کفش ورزشی سالنی , کفش بچه گانه , کفش پسرانه , کفش مردانه , کفش فوتبال , کفش فوتسال ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed