تولیدی کنسول و میز لاکچری وود

⚜️ تولید بروزترین و جدیدترین مدل های آینه ، کنسول و میز تلویزیون های ست

⚜️ با رنگ بندی و سایزهای مختلف برای خوش سلیقه ها

⚜️ نقش کنسول در چیدمان اتاق پذیرایی

⚜️ کنسول یکی از مهم ترین وسایل دکوری اتاق پذیرایی به شمار می آید. شما می توانید با حذف آینه از کنسول و قرار دادن عکس های یادگاری بر روی آن در ابتدا یک میز نوستالژی را به تصویر بکشید.

⚜️ اگر تمایل داشته باشید می توانید در مجاورت میز پذیرایی از این میز دکوری بهره بگیرید تا کاربرد های بیشتر آن برای شما مشخص شود.

⚜️ به عنوان مثال شما می توانید با قرار دادن ظروف پذیرایی، شمعدان، شمع، سرویس قاشق و چنگال، سفره، پارچه های زیر بشقابی و بسیاری موارد دیگر که عناصر اصلی یک میز پذیرایی به شمار می آیند کار رفت و آمد خود را به منظور پذیرایی از مهمان ها به حداقل برسانید.

⚜️ این سبک میزها نه تنها به عنوان یک میز پذیرایی بلکه نقش بسیار پررنگی برای جایگذاری وسایل دارند. این میز به راحتی نقش یک میز چرخ دار، یک بوفه، درآور و میز دکوری را برای شما ایفا می کند.

⚜️ اگر می خواهید خاص تر از گذشته به دیزاین اتاق پذیرایی خود بپردازید بدون تردید استفاده از یک بوفه و میز کنسولی ست این مهم را برای شما فراهم می سازد

مدیریت : آقای محمد رجبی

شماره تماس:

09122850059

 

 

 

 

 

 

قیمت آینه کنسول سلطنتی , فروش آینه کنسول مدرن , خرید اینترنتی آینه و کنسول مدرن , تولیدی آینه کنسول مدرن , آینه کنسول یافت آباد , آینه کنسول چوبی دست دوم , آینه کنسول سفید , آینه کنسول دیواری , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed