Address & Contact

Our Address

تهران،چهارراه یافت آباد،بلوارمعلم،نبش خیابان رجایی،پلاک 411,روبه روی کبابی هخامنش

خرید و فروش انواع بوفه آروشا در تهران

✨کیفیت ادعای ما نیست، اعتبار ماست✨

✳️انواع بوفه های سلطنتی و مدرن 

🔹🔸بوفه و کمد های سلطنتی با سبک دکوراسیون کلاسیک مطابقت دارند زیرا این نوع بوفه ها بسیار پر تزیین هستند و جزئیات زیادی دارند و خطوط منحنی زیادی در آنها به کار رفته اند که رنگ آنها اغلب قهوه ای طلایی و سفید است که نقش های برجسته ای که روی آنها وجود دارد از ویژگی‌های بارز آنها است.

🔹🔸در صورتی که در دکوراسیون منزل خود از این موارد استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم که از مبلمان کلاسیک و میز غذاخوری کلاسیک در یک سالن بزرگ استفاده کنید زیرا تزئینات فراوان باعث می شود که محیط شلوغ باشد و در منازل کوچک به کاربردن این سبک کار مناسبی نیست.

🔹🔸اما هنگامی صحبت از بوفه های مدرن به میان می آید بیشتر اشکال مستطیلی و فرم های خاصی مد نظرمان است که در انواع مدرن آن به خاطر اینکه شیشه به کار نرفته است، محیط می‌تواند متفاوت جلوه کند پس بهتر است که قبل از اینکه انتخاب خود را انجام دهید جایی که می‌خواهید ویترین را در آن قرار بدهید انتخاب کنید و بعد ویترین یا بوفه مورد نظر خود را خریداری کنید.

✨بدون واسطه خرید کنید✨

✳️مدل های متنوع بوفه های کوتاه و فانتزی 

🔺با توجه به فضای محدود بیشتر خانه های امروزی بوفه های کوتاه بسیار مورد توجه قرار گرفتند. این نوع از بوفه خیلی خوب طرف ها را در خود جای میدهند و مورد نمایش قرار می دهند. از انواع کشو دار این بوفه ها هم میتوانید در محیط منزلتان استفاده کنید که از نظر کاربری هم نیازتان را تامین میکند.

🔺گاها از بوفه های کوتاه برای پوشاندن و پر کردن فرورفتگی دیوار ها و بخش های مختلف منزل هم میشود استفاده کرد. اما وقتی از بوفه های فانتزی در منزل خود استفاده می کنید آزادی عمل شما برای انتخاب بیشتر میشود و این نوع بوفه ظاهر رسمی زیادی ندارد و در بسیاری محیط ها چشم نواز خواهند بود.

🔺تنوع رنگ در این نوع بوفه زیاد است و باید این را هم مد نظر بگیرید که انتخاب شما با سبک دکوراسیون حاکم در خانه شما همخوانی داشته باشد.

✨زیبایی در نگاه شماست✨

✳️مدل های متنوع بوفه های کوتاه 

🌟با توجه به فضای محدود بیشتر خانه های امروزی بوفه های کوتاه بسیار مورد توجه قرار گرفتند. این نوع از بوفه خیلی خوب طرف ها را در خود جای میدهند و مورد نمایش قرار می دهند.

🌟از انواع کشو دار این بوفه ها هم میتوانید در محیط منزلتان استفاده کنید که از نظر کاربری هم نیازتان را تامین میکند. گاها از بوفه های کوتاه برای پوشاندن و پر کردن فرورفتگی دیوار ها و بخش های مختلف منزل هم میشود استفاده کرد.

✨خریدی مطمئن و شیک را با ما تجربه کنید✨

✳️مدل های متنوع بوفه های فانتزی 

💠وقتی از بوفه های فانتزی در منزل خود استفاده می کنید آزادی عمل شما برای انتخاب بیشتر میشود و این نوع بوفه ظاهر رسمی زیادی ندارد و در بسیاری محیط ها چشم نواز خواهند بود.

💠تنوع رنگ در این نوع بوفه زیاد است و باید این را هم مد نظر بگیرید که انتخاب شما با سبک دکوراسیون حاکم در خانه شما همخوانی داشته باشد.

به مدیریت:مجتبی کرمی

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

 

 

 

تولید انواع بوفه آروشا در یافت آباد , تولید انواع بوفه در یافت آباد , قیمت انواع بوفه در یافت آباد , خرید انواع بوفه در یافت آباد ,  بهترین تولیدی بوفه در یافت آباد , تولیدی انواع بوفه کرمی , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed