Address & Contact

Our Address

تهران،شهرک صنعتی چهاردانگه،خیابان 19،پلاک 22

تولید تجهیزات صنعتی و خدمات قطعه سازی رادنیک صنعت در تهران

❇️فرایند تراشکاری

?فرایندهای تراشکاری عموما با دستگاه تراش انجام می شوند که یکی از قدیمی ترین و پرکاربردترین ابزار ها می باشد تراشکاری به چهار صورت انجام می شود. این چهار روش عبارتند از: تراشکاری استوانه‌ای، تراشکاری مخروطی، بازرسی جوش و شیار خارجی.

?این عملیات می تواند شکل های مختلفی از مو.اد مثل سیلندر ، مخروط ، منحنی یا شیار بوجو آورد. در حالت کلی از وسایل برشی ساده تک نقطه ای استفاده می شود.

❇️قطعات تراشکاری

?این قطعات دارای مقاطع ای به شکل دایره هستند مثل میل های ساده و غیره ساده ، همچنین میله هایی پیچ شده ، پولکها ، بوش ها و چیزای از این قبیل می باشد. که قطعه های اصلی ماشین و وسایل فنی را شامل می شوند. تعداد زیادی از وسایل ها مثل تیغه فرز ، مته ها ، برقوها ، قلاویز ها هم مقاطع گرد را دارند.

?بنابراین مواد استعمال خاصی که قطعات تراشکاری باید داشته باشند آنها از موارد مختلفی مثل فولاد ، چدن ، برنز ، برنج ، مس ، فلزات سبک ، چوب یا مواد مصنوعی و موادی مثل این مواردی که نام برده شده ساخته می شود. همچنین وضعیت صفحات خارجی قطعات تراشکاری متفاوت است.

?فرم های قطعات تراشکاری از طریق یک سری کارهای مختلف ساخته شده که کاربردهای متفاوتی هم دارد. و تراشیدن قطعات به دو دسته تراشه خارجی و داخلی تقسیم می شوند.

?تراشه ی خارجی

قطعات استوانه ای شکل از طریق تراشیدن طول و عرض ، این قطعه های مخروطی شکل از طریق مخروط تراشی و بالاخره قطعه های فرم دار با فرم تراشی و پیچها با پیچ تراشی درست می شود.

?تراشه ی داخلی

متداولترین ماشین های تراشکاری همان ماشین تراش معمولی یا تراش مرغک دار است. انواع مختلف کارها را چرخکاری کرده و ماشین های تراش را به گروه مختلفی دست بندی کرده اند.

❇️دستگاه تراشکاری cnc چیست؟

?دستگاه تراشکاری cnc ماشین ابزاری هست که برای تراشیدن و شکل دادن به قطعات چوبی و فلزی عموما استفاده می شود. بخاطر تولید اقتصادی با دقت بالا و همچنین کیفیت دستگاه تراش را در فرم ها و شکل های متفاوت میسازند بیشتر قطعات ماشین آلات دارای مقاطع دایره ای هستند و امکان تولید با ماشین تراش وجود دارد. از طرف دیگر قیمت ارزانی داشته و سرعت بالای تراشکاری نسبت به دیگر روش ها بکار بردن ماشین تراش یک روش استاندارد در این صنعت می باشد.

به مدیریت:حمید نصیری نیا

 

 

 

تراشکاری , تولید انواع قطعات خودرو و صفحات تراشکاری رادنیک صنعت در تهران , قطعه سازی در تهران , تولید تجهیزات صنعتی در تهران , خدمات قطعه سازی رادنیک صنعت در تهران , انواع دستگاه های تراشکاری , تراشه ی خارجی , تراشه ی داخلی , قطعات تراشکاری ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed