Address & Contact

Our Address

اصفهان،منطقه صنعتی دولت آباد،خیابان سعدی۴۲ ،انتهای خیابان، پلاک۲۹

Telephone

گیربکس صنعتی ترنج در اصفهان

✨تولیدکننده انواع گیربکس های صنعتی،حلزونی و…
✨با یکسال گارانتی

🔴گیربکس صنعتی

❇️گیربکس ها تجهیزاتی هستند که در بسیاری از کارخانجات کاربرد دارند.اساسا گیربکس ها انتقال قدرت می دهند از یک ماشین به ماشین دیگر و نکته اساسی این است که ما متوجه شویم که گشتاور مورد نیاز برای دستگاهی که می خواهیم از گیربکس در آن استفاده کنیم چقدر است.

❇️در حقیقت گیربکس ها نیروی مکانیکی را از یک موتور انتقال میدهند به یک دستگاه و یا بالعکس به طور کلی در تمام گیربکس ها نیرو از طریق شافت انتقال پیدا میکند.در گیربکس ها چرخ دنده های مختلف وجود دارند که معمولا چرخ دنده کوچک تر پینیون نامیده می شود و چرخ دنده بزرگتر گیر یا همان دنده نامیده می شود. بسته به سرعت و گشتاور هر چرخ دنده میتوان سرعت و گشتاور دنده مقابل را بدست آورد.

❇️گشتاور نیرویی است که به صورت چرخی به یک دنده وارد میشود، ترکیب چندین چرخ دنده در یک گیربکس باعث میشود که نیرو و گشتاور از یک طرف شافت به آن طرف گیربکس انتقال یابد.

❇️به طور مثال اگر دو دنده رو در نظر بگیریم دنده پنییون سرعت چرخ بالا تری دارد، و در حقیقت گشتاور کمتری تولید میکند و دنده مقابل گشتاور بیشتر و سرعت کمتری دارد،نسبت تبدیل گیربکس در حقیقت حاصل بدست آوردن همین نسبت چرخش دو دنده است.

🔴گیربکس حلزونی چیست؟

💠موتور گیربکس حلزونی به دو نوع گیربکس مکعبی و گیربکس حلزونی گرد دسته بندی می شود و به عنوان ارزان ترین و پرکاربردترین نوع از انواع گیربکس در دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی سبک مورد استفاده قرار می گیرد.

💠در گیربکس حلزونی وظیفه انتقال نیرو توسط دو چرخ دنده انجام می شود. موتور گیربکس حلزونی یا الکتروگیربکس حلزونی در واقع گیربکس متصل به موتور می باشد که بنا به در خواست مشتری با الکتروموتور مورد نیاز ارائه خواهد شد.

🔴مشخصات فنی گیربکس حلزونی

💠گیربکس حلزونی به دلیل شباهت ظاهری آن به حلزون به این نام شناخته می شود. البته مدل های دیگری با شکل ظاهری مکعبی نیز ارائه شده است. گیربکس حلزونی از یک ماردون و یک چرخ دنده برنزی یا آلومنیومی حلزونی شکل با مقاومت بالا، جهت استحکام و پایداری در شرایط سخت تولید می شود.

💠گیربکس حلزونی از یک هاب کروی، شافت و بلبرینگ تشکیل شده است و امکان اتصال مستقیم شافت به الکتروموتور وجود دارد. جنس بدنه این گیربکس ها غالبا از چدن یا آلومینیوم می باشد و در برابر لرزش و تکان های دستگاه مقاومت بالایی دارد.

به مدیریت:زارعان

✨بیوگرافی

🔸شرکت گیربکس ترنج با بیش از 30 سال تجربه و تلاش مستمر ردر زمینه طراحی و ساخت انواع گیربکس های حلزنی یکی از بهترین تولید کنندگان گیربکس های حلزونی در ابعاد و اندازه های مختلف در ایران می باشد.

🔸در طی این سالها سیاست این شرکت در راستای ارتقای کیفیت،ایمنی و تکنولوژی همگام با استانداردهای روز جهان بوده که نتیجه آن تولید محصولاتی با کیفیت و قابلیت اطمینان بالا و قیمت مناسب همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده می باشد.

🔸شرکت گیربکس ترنج مفتخر است که نیروهای متخصص آن در بخش طرحی،تولید و فنی و کنترل (Q-C) با استفاده از نرم افزارهای روز دنیا و شیوه های نوین مدیریتی توانسته اند تولید انواع گیربکس های حلزونی،هلیکال با کیفیت بالا را فراهم نمایند.

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

دانلود فایل pdf وضعیت نصب گیربکس های حلزونی  سری VF,MVF,VFU👇
File

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

دانلود فایل pdf مشخصات گیربکس های حلزونی سری VF👇
File0001

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

دانلود فایل pdf حالت های مختلف نصب گیربکس های مرکب👇
File2
File0006
File0007

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

دانلود فایل pdf انداره های گیربکس های سری MVF👇
File0002
File0003

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

دانلود فایل pdf مشخصات گیربکس های حلزونی سری MVF👇
File0004
File0005

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

دانلود فایل pdf مراحل روغن کاری گیربکس👇
File0008
File0011

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 دانلود فایل pdf جدول اندازه های جای خار👇
File0009

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

جدول لوازم یدکی به کار رفته در گیربکس های سری VF👇
File0009

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

 

 

گیربکس , انواع گیربکس , گیربکس صنعتی در اصفهان , گیربکس حلزونی در اصفهان , کاربرد گیربکس صنعتی , تولید گیربکس صنعتی در اصفهان , نحوه کار گیربکس صنعتی , ساخت و تولید انواع گیربکس صنعتی ترنج در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان , گیربکس صنعتی ترنج در اصفهان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed