Address & Contact

Our Address

نیشابور،رسالت،رسالت غربی ۱۹

Telephone

تولید انواع بست های فلزی وانواع واشرآلات چنارانی

🌀بست ها قطعاتی هستند که در صنعت و مصارف خانگی برای ثابت نگه داشتن یک وسیله یا ایجاد اتصال بین دو قطعه به کار برده می شوند. حتما شما هم بست های استفاده شده برای اتصال شلنگ گاز به شیر گاز را دیده اید. این نمونه ای از بست است.

✳️ کاربرد انواع بست فلزی

🌀بست های فلزی در همه جا قابل مشاهده هستند. از اتومبیل ها گرفته تا صنایع مختلف و مصارف خانگی.

🌀 از مهمترین کاربردهای بست های فلزی می توان به استفاده در اتصالات لوله کشی آب و گاز، کابل کشی برق و سیستم های لوله کشی خانگی اشاره کرد. از طریق بست لوله های گاز یا آب به دیوار محکم می شوند. همچنین می توان شلنگ های مختلف را به لوله و یا به سایر اتصالات محکم کرد.

🔰 انواع بست فلزی 🔰

🔹🔸 بست فلزی شلنگی
🔹🔸 بست فلزی کمربندی
🔹🔸 بست فنری
🔹🔸 بست کمپرسوری
🔹🔸 بست آچاری
🔹🔸 بست تی (T) یا دنباله دار
🔹🔸 بست فلزی پایه دار
🔹🔸 بست یک طرفه

🌀 بست های فلزی از نظر جنس، سایز و شکل بسیار متنوع هستند و نوع آن باید با توجه به کاربری که دارند مشخص شود. سایز بست می بایست با سایز لوله انتخاب شود تا بتواند بهترین کارایی را داشته باشد همچنین در انتخاب جنس بست نیز باید دقت کرد. اگر لوله ای که برای اتصال آن از بست استفاده شده است بیش از حد سنگین است لازم است تا از بست با قدرت مناسب استفاده شود تا احتمال رها شدن و یا آسیب دیدن سیستم لوله کشی را به حداقل رساند.

✳️ واشر ها

🌀 جزو لوازم جانبی اتصالات و از قطعات پر کاربردی هستند که در شکل های مختلفی ساخته می شوند. از جنس های مختلف و در اشکال مختلف که کاربردهای مختلفی نیز از آنها دیده میشود، در اغلب تعریف ها نوشته اند (به اشتباه) حلقه ای میباشد فلزی و گاها غیر فلزی در صورتی که این قطعات میتوانند به شکلهای مختلفی باشند اعم از مربعی،مستطیلی ،مثلثی ، چند وجهی و حتی میتوانند در شکلهای خمیده و خاردار و اریب نیز باشند و یا اصلا سر و ته آن به هم متصل نباشد و دهنه آن باز باشد.

🌀 بیشترین کاربردهای واشرالات به عنوان اسپیسر، فنر، پد سایش، دستگاه نشانگر پیش بارگذاری، دستگاه قفل و کاهش لرزش و دیگر مواردی که در ادامه به آنها اشاره میشود است. گاها به عنوان درزبند نیز به کار میروند.

 مدیریت : بهزاد چنارانی

انواع بست فنری , انواع بست شیلنگ , انواع بست لوله , انواع بست فشاری , کاربرد واشر فنری , انواع واشر ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed