تاب ریلکسی عظیمی در اسلامشهر

✨تولید انواع تاب ریلکسی در طرح و رنگ های مختلف

❇️تاب ریلکسی که به آن تاب راحتی نیز گفته می شود، نوعی تاب بسیار راحت به حساب می آید، که به صورت یک یا دو نفره ساخته شده و با آویزان شدن بر روی یک پایه فلزی محکم به صورت خود ایستا و با ایجاد حرکت های نرم و آرام آزاد و نوسانی در هر راستا، مانند یک آرام بخش عمل می کند.

❇️هدف از تولید صندلی، مبل یا کاناپه ریلکسی لذت بردن و استراحت کردن بعد از یک روز سخت کاری است. چنانچه به دنبال وسیله ای برای رهایی از استرس ها و تنش های روزمره خود می گردید، ما به شما تاب صندلی ریلکسی را پیشنهاد می دهیم.

🔴انواع طرح ها و رنگ های تاب ریلکسی کدامند؟

🔹صندلی های تاب ریلکسی در طرح ها، رنگ ها و اندازه های مختلف، از ساده و مدرن گرفته تا کلاسیک و لاکچری برحسب نیاز و سلیقه مشتری ساخته می شوند.از پر کاربردترین مدل های آن می توان به مدل های عنکوبی، اشکی و گرد اشاره کرد.

🔹از پرطرفدارترین رنگ های کوره ای الکترواستاتیکِ پایه المک می توان به رنگ های سفید، سیاه و قهوه ای آن اشاره کرد.

🔴ساختار تاب ریلکسی به چه صورتی است؟

🔹اندازه تاب ریلکسی از یک نفره تا دو نفره متغیر است. تاب ریلکسی های یک نفره 135 کیلو گرم و تاب ریلکسی های دو نفره تا 250 کیلو گرم تحمل وزن دارند.

قطره پایه گرد زیر تاب ریلکس های یک نفره 110 سانتی متر و ارتفاع 190 سانتی متر می باشد.قطر پایه گرد تاب ریلکس های دو نفره 140 سانتی متر و ارتفاع 190 سانتنی متر می باشد.

🔹همان طور که می دانید این تاب به صورت خود ایستا عمل می کند، بنابراین حفظ تعادل در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است، به همین خاطر برای پایه و میله ای که تاب را آویزان نگه می دارد از یک فلز سنگین مانند آهن استفاده می شود و برای پوشش آن از رنگ کمک می گیرند.

حال هرچه نوع رنگ به کار رفته و نوع پوشش دهی آن ( به عنوان مثال رنگ های کوره ای ) کیفیت بهتری داشته باشند، طول عمر این تاب در محیط باز بیشتر می شود.

🔹برای بدنه تاب از یک متریال سبک اما بادوام مانند پلی اتیلن که تحمل وزن افراد را داشته باشد استفاده می کنند.برای کوسن داخلی تاب، از انواع پارچه های مخصوص برای فضای باز و در صورت استفاده در فضای منزل از انواع پارچه های بادوام در طرح و رنگ های مختلف استفاده می شود.

🔴مزایای تاب ریلکسی چیست ؟

⭐️بزرگ ترین مزیت تاب ریلکس در نام آن پیداست. با توجه به دنیای پر تنش امروز همه ما به دنبال انواع آموزش ها، داروها، وسایل، برنامه ها و کلاس های مختلف برای ایجاد آرامش می گردیم.

⭐️تاب ریلکسی یکی از انواع وسایلی است که با هزینه ای معقول، جاگیری بسیار کم در حد یک کاناپه، بدون نیاز به وسایل اضافه و یا نصب و آویزان شدن از جایی، بدون نیاز به برق ، با مقاومت بالا در برابر آسیب دیدگی و … به راحتی می تواند در اختیار همگی قرار بگیرد.

⭐️علاوه بر این استفاده از تاب راحتی به عنوان یک وسیله تزیینی خاص و شکیل در دکوراسیون داخلی هر فضایی باعث جلوه گری بی حد و اندازه آن محیط خواهد شد. بی شک برای کسانی که تجربه حتی یک بار استفاده از یک تاب ریلکسی را داشته باشند صرف هزینه برای این وسیله زیبا توجیه پذیر خواهد بود.

به مدیریت:عظیمی

شماره های تماس:

09100065058

09372050183

 

 

 

 

 

💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫

 

 

💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫

 

 

 

 

تاب ریلکسی , صندلی ریلکسی , انواع تاب ریلکسی , قیمت تاب ریلکسی در اسلامشهر تهران , انواع طرح و رنگ تاب ریلکسی , تولید تاب ریلکسی عظیمی در اسلامشهر تهران , تولیدی تاب ریلکسی عظیمی , مزایای تاب ریلکسی , تولید تاب ریلکسی در تهران ,

Reviews


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/zmat/domains/zmat.ir/public_html/wp-content/themes/directory2/ait-theme/@framework/vendor/nette-closures.min.inc on line 576
1
Submit your rating

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
صداقتی 22 مرداد 1401 11:29 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

کیفیت کارهاتون عالیه