Address & Contact

Our Address

فارس،شهرستان نیریز،شهر صنعتی سنگ

Telephone

تولید کننده و توزیع کننده انواع سنگ زرین بهمن

✳️سنگ مرمریت پرطاووسی 

🔺سنگ مرمریت پرطاووسی یکی از سنگ های بسیار زیبا و پر کاربرد می باشد. سنگ مرمریت پرطاووسی مناسب برای کف و دیواره های ساختمان و لابی، سرویس های بهداشتی لوکس و همچنین این سنگ بعد از اجرا به معنای واقعی، زیبایی یک سنگ طبیعی را دارد.

🔺این نمونه سنگ با زمینه ای با رنگ کرم تیره و فسیل های قهوه ای شبیه پر موجود می باشد. یکی از ویژگی های مهم این سنگ جذب آب پایین و استحکام بالا می باشد و سنگ پرطاووسی در دو سورت کم گل و پرگل دسته بندی میگردد. معادن سنگ مرمریت پرطاووسی در منطقه ابرکوه از توابع استان یزد و جرقویه اصفهان واقع شده است.

🔺اگر بخواهیم یکی از معایب این سنگ مرمریت پرطاووسی بپردازیم بازی رنگ زیاد است که البته بسیاری از معماران بازی رنگ در این سنگ را امتیاز میدانند چرا که بعد از اجرا و نصب از چیزی کمتر از زیبایی سنگ طبیعی ندارد. این محصول یکی از سنگ های مرمریت پرطرفدار و لوکس به حساب می آید.

🔺سنگ مرمریت پرطاووسی و سنگ تراورتن پرطاووسی براساس استانداردهای صادراتی فرآورده شده و سپس عرضه می گردد. پرطاووسی به صورت اسلب و تایل تولید می شود چرا که با توجه به افزایش قیمت کوپ خام و سایر هزینه های تولیدی روش اسلب مقرون به صرفه تر می باشد. در این روش با استفاده از دستگاه های پیشرفته و ضایعات کمتر عملیات اپوکسی و ساب و… روی آن انجام می شود.

✳️قیمت سنگ مرمریت پرطاووسی به عواملی بستگی دارد که به صورت خلاصه به آن می پردازیم: 

💫نوع و ماهیت سنگ، نداشتن ناخالصی و پوسیدگی در سنگ، قطر سنگ، لب پر نبودن سنگ، درجه بندی یا به اصطلاح سورت، هزینه های حمل و نقل، حداقل بودن میزان رگه های موجود در سطح سنگ، هزینه های استخراج و خرید کوپ، نوش برش و فرآوری و…

💫در صورتی که پالیشرها مرغوب باشند و اجرای صحیح عملیات فرآوری و ساب به خوبی صورت گیرد، سطح صیقلی و براق سنگ مرمریت پرطاووسی چشم نوازی بیشتری خواهد داشت.

به مدیریت:اصغر حیدری

 

 

 

تولید کننده و توزیع کننده انواع سنگ زرین بهمن در نیریز فارس , تولید کننده انواع سنگ زرین در نی ریز , توزیع کننده انواع سنگ زرین در نی ریز , انواع سنگ زرین بهمن در نیریز فارس , بهترین تولیدی سنگ در نی ریز فارس , بهترین مرکز توزیع سنگ در نی ریز فارس , قیمت سنگ در نیریز فارس , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed