Address & Contact

Our Address

اتوبان تهران به ساوه،ورودی شهریار به سمت آدران،جنب پاسگاه ابوطالب

درب ضد سرقت باتیس

تولید درب ضد سرقت باتیس   درب

✨تولید انواع درب ضد سرقت با کیفیت و قیمت مناسب

✨تولید انواع درب روی و فلزی

ویژگی‌‌‌های درب ضد سرقت

در داخل درب‌‌‌های ضد سرقت از یک ورق فلزی محکم استفاده می‌شود که مانع از هر نوع ورود و نفوذ سارقان میگردد.

برخلاف درب‌‌‌های معمولی درب‌‌‌های ضد سرقت از یک نقطه به چهارچوب متصل نشده و با بهره گیری از قفل‌ها و ساختار گاو صندوق‌ها، درب‌‌‌های ضد رقت از چندین نقطه به چهارچوب متصل میشوند که این خود از ویژگی‌‌‌های منحصر به فرد درب‌‌‌های ضد سرقت میباشد.

درب‌‌‌های ضد سرقت دارای عایق صوتی میباشند.

نصب آسان درب‌‌‌های ضد سرقت باعث شده است که در انتهای عملیات ساخت و ساز اقدام به نصب درب‌‌‌های ضد سرقت شود که این خود باعث میشود کمترین آسیب به درب وارد شود.

ساختار درب‌‌‌های ضد سرقت به گونه ای میباشد که بعد از نصب در چهارچوب غیر قابل اهرم کردن می‌باشند.

در اطراف درب‌‌‌های ضد سرقت از یک نوار یا زه لاستیکی به منظور جلوگیری از ورود گرد و خاک و همچنین جلوگیری از ورود سرما و گرما و اتلاف انرژی استفاده شده است.

در ساخت درب‌‌‌های ضد سرقت از سنگ پشم نسوز هم برای جلوگیری از حریق استفاده میشود که عایق حرارت میباشد ساخت این درب‌ها به گونه ای باید باشد که با رعایت استاندارد‌‌‌های لازم در هنگام آتش سوزی مانع از ورود و کمک رسانی نیروهای امدادی نگردد.

قفل درب‌‌‌های ضد سرقت دارای ۱۱ زبانه هستند که در سه جهت مختلف عمل می‌کنند.

ضخامت ورق به کار رفته در درب ضد سرقت بیش از یک میلی متر است که خود گویای امنیت و استحکام این نوع درب هاست

دیر خراب شدن درب و ابزار یراق آن

زنگ اضافی و دوربین چشمی‌که در داخل خود درب قرار گرفته است.

روکش‌‌‌های متنوع از جنس‌‌‌های مختلف

ضد آب بودن

درب‌های ضد سرقت به شیوه‌ای ساخته می‌شوند تا بهترین مقاومت را در برابر هر نوع فشار خارجی داشته باشند. ساخت درب‌ها به شیوه‌های مختلفی صورت می‌گیرد اما به طور کلی دارای یک ترکیب ثابت هستند. اغلب این درب‌ها از لایه‌های محکم فلز و چوب تشکیل شده‌اند. به همین دلیل است که سارقان نمی‌توانند آن‌ها بشکنند یا رویشان برش و شکستگی ایجاد کنند.

درب فلزی

درب های ساختمان در مدل های گوناگون هستند و اکثرا از فلزی بوده، درب های فلزی عضو جدا نشدنی ساختمان ها هستند. امروزه تمامی درب ها با توجه معماری سازه، نمای ساختمان و کاربری آن طراحی و ساخته میشود تا از نظر بصری با معماری ساختمان مطابقت و همخوانی داشته باشند.

از نظر جنس پر مصرف ترین درب های ساختمانی، درب های آهنی یا درب های فلزی هستند. اولین دلیل استفاده از درب فلزی استحکام آن است و از نظر قیمت نیز کمترین هزینه را دارند همچنین درب های فلزی را در شکل ها و طرح های گوناگونی می توان طراحی و اجرا کرد.

به مدیریت:داوود باقری

 

درب , درب ضد سرقت , انواع درب ضد سرقت , تولید درب ضد سرقت در شهریار , درب فلزی , تولید اسکلت درب ضد سرقت در شهریار , باتیس درب در شهریار , تولیدی درب ضد سرقت باتیس درب در شهریار , قیمت انواع درب ضد سرقت در شهریار ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed