Address & Contact

Our Address

ارومیه،جاده سرو،سه راه نازلو،نرسیده به روستای پر

Telephone

فروش سبد میوه تک سبد در ارومیه

🔵امروزه جعبه‌‌‌های پلاستیکی کاربرد مختلفی در زندگی و شغل‌ها دارند این سبدها جایگزین خوبی به جای سبد‌‌‌های چوبی هستند زیرا نیاز به قطع بی رویه درختان کمتر می‌شود این سبدها در انواع جعبه پلاستیکی صنعتی٬ خانگی٬ عمومی‌تولید می‌شوند و براساس کاربردی که دارند در سایز‌ها و کیفیت مختلف عرضه میشوند.

🔵بیشترین تولیدات این جعبه‌‌‌های پلاستیکی مربوط به جعبه میوه پلاستیکی است. در مرغداری و دام و طیور٬ باغداری٬ صنایع٬ بیمارستانها٬ کارگاههای تولیدی٬ رستوران٬ لبنیاتی‌ها و غیره کاربرد دارد جعبه پلاستیکی بزرگ تولید شده مخصوص استفاده در صنعت است و سبدهای کوچک فانتزی و زیبا که در خانه‌ها استفاده می‌شود.

🔵فروش جعبه پلاستیکی در رنگ‌ها و سایز‌‌‌های مختلف عرضه می‌شود ابعاد این جعبه‌ها نشان دهنده میزان مواد جای داده شده در آن‌ها هستند.

✳️ویژگی سبدهای پلاستیکی از جمله:

🔸🔹امکان حمل بار آسان 

🔸🔹جنس سازگار آنها با محیط زیست 

🔸🔹وزن سبک و جابجایی آسان 

🔸🔹امکان شستشوی راحت٬ طول عمر بالا 

🔸🔹امکان نگهداری محصولات در آنها به صورت ایمن و بهداشتی 

🔸🔹مقاوم در برابر حوادث رطوبت و حرارت 

🔸🔹امکان چیدمان راحت سبدهای پلاستیکی بر روی هم است و قابل اطمینان و راحت هستند.

✳️سبد میوه پلاستیکی 

🔺از ویژگی های سبد میوه پلاستیکی مستحکم بودن آن است که در کنار عدم آسیب رسانی به میوه ها , توانایی تحمل وزن آنها را نیز داشته باشند و دچار شکستگی نشوند. همچنین با تنوع در گنجایش و سایز بتوانند برای بسته بندی انواع میوه ها مورد استفاده قرار گیرند.

🔺بهترین سبدهای میوه معمولا از پلاستیک های مقاوم و مرغوب تهیه می شوند تا هنگام جابه جایی میوه ها دچار آسیب نشوند. این سبدها در سایزها و رنگبندی ها و گنجایش های متفاوتی ساخته می شوند, اگر شما نیز قصد تهیه این سبدها را دارید باید دقت کنید که از خرید سبدهای بی کیفیت خودداری کنید.

🔺برخی سبدها اگرچه قیمت ارزانی دارند ولی به دلیل کیفیت نامناسب معمولا دچار آسیب و شکستگی شده و باعث بروز ضرر و خسارت برای کشاورزان و باغداران می گردند. افرادی که اقدام به صادرات میوه می کنند باید علاوه بر مرغوب بودن میوه ها, با کیفیت بودن سبدهای بسته بندی آنها را نیز مد نظر قرار دهند. اکنون با توجه به نیاز بازار شرکت های تولید کننده انواع متفاوتی را عرضه می کنند که مصرف کننده با توجه به نیاز خود اقدام به تهیه آنها می نماید.

به مدیریت:حسن میرزاده

 

 

تولید سبد میوه تک سبد میرزاده در ارومیه , تولید سبد میوه در ارومیه , تولید سبد میوه میرزاده در ارومیه , قیمت سبد میوه در ارومیه , تولید سبد میوه حسن میرزاده در ارومیه , سبد میوه با کیفیت در ارومیه , فروش سبد میوه در ارومیه ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed