Address & Contact

Our Address

استان فارس،صفا شهر،۵ کیلومتری جاده آباده،سنگبری کوه نور

Telephone

تولید کننده انواع سنگ پرشین سیلک تراورتن نور

🔹سنگ مرمریت پرشین سیلک از سنگهای زیبای خانواده مرمریت است که دارای زمینه طوسی از روشن به تیره می باشد . سطح صاف و یکنواختی رنگ آن این سنگ را در بین دیزاین کارها و سازنده ها به یک سنگ محبوب تبدیل کرده است.تولیدی سنگ نور

🔹این سنگ در ابعاد اسلب و تایل به صورت صادراتی فراوری و پس از سورت بندی قیمت گذاری میگردد. معدن این سنگ بیات و هاشمی است.

🔸قیمت این سنگ در مقایسه با سایر سنگ های ساختمانی با همان قابلیت بسیار پایین و مناسب است به گونه ای که خریدار می تواند با هزینه ی کمتری این نوع از سنگ ها را در اولویت قرار دهد. لازم به ذکر است که سنگ پرشین سیلک با داشتن هزینه پایین همچنین ویژگی ممتاز یکنواخت بودن را نیز دارد .

🔹یکدست بودن فرآوری سنگ نقش بسیار مهمی در ارزش گذاری سنگ دارد به گونه ای که برای سایر سنگ های مرمریت در صنعت ساختمان زمانی که سنگ یکدست باشد قیمت سنگ درخواستی برای آن نیز بیشتر خواهد بود.

🔸ولی این ویژگی مورد نظر به طور طبیعی در این سنگ نهفته است و تاثیر آن بر قیمت قابل اغماض می باشد. همین امر سبب شده است که به راحتی و با اطمینان کامل بتوانیم این سنگ را برای ایجاد دیواره های دکوراسیون شیک و باشکوه به راحتی در اولویت قرار دهیم.

🌀ویژگی های فیزیکی سنگ مرمریت پرشین

✨گزینه های پیشنهادی برای خرید سنگ ساختمانی در آشپزخانه، نامحدود به نظر می رسد. مسلم است که این سنگ فضای کاملاً متفاوتی برای آشپزخانه شما ایجاد خواهد کرد.

✨این سنگ مرمریت تن رنگ ها و طرح های جذابی برای زیباسازی فضای آشپزخانه ها دارد. از کاربرد به عنوان سنگ رومیزی گرفته تا کاربرد به عنوان کاشی پوشاننده دیواره ها و لابی … .

🔻مقاومت فشاری مناسب
🔻ساب پذیری فوق العاده
🔻رنگ منحصر بفرد و طرح خاص و زیبا
🔻تراکم بسیار بالا
🔻قیمت مناسب نسبت به رقبای خارجی
🔻جذب آب ناچیز
🔻عدم نیاز به رنگ شدن
🔻جذب آب ناچیز

🌀سنگ تراورتن

✨تراورتن یک سنگ طبیعی مانند سنگ مرمر، گرانیت، اونیکس، سنگ آهک، تخته سنگ و غیره است. مهم‌ترین و اصلی‌ترین تفاوت بین سنگ تراورتن و سایر سنگ‌های طبیعی در چگونگی شکل‌گیری سنگ، سختی سنگ و شکل ظاهری آن است. سنگ تراورتن در چشمه‌های آب گرم و غارهای سنگ آهک به وجود می‌آید.

🔰کاربردهای سنگ تراورتن

🔻سنگ نما

🔻کفپوش و دیوارپوش

🔻کفپوش استخر

🔻حیاط و پاسیو

🔻پله‌ها و راه‌پله‌ها

به مدیریت:سید صالح میر عظیمی

 

تولید کننده انواع سنگ پرشین سیلک تراورش نور در صفاشهر , تولید کننده انواع سنگ پرشین سیلک در صفاشهر , قیمت سنگ پرشین سیلک , سنگ پرشین سیلک , قیمت سنگ پرشین سیلک , تولیدی سنگ نور , فروش سنگ تراورتن , خرید سنگ تراورتن , قیمت سنگ تراورتن , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed