Address & Contact

Our Address

تهران،اتوبان تهران ساوه،ورودی شاهد شهر،جاده آدران،شهرک صنعتی زواره ای،مجتمع سامان،کوچه سامان سوم،پلاک 10

تولید شیرآلات ساختمانی آرسو

✨تولید انواع شیرآلات ساختمانی با کیفیت و قیمت مناسب
❇️شیرآلات:

?انواع گوناگون شیرالات را می‌توان یکی از مهم ترین تاسیسات در هر ساختمانی به شمار آورد. این ابزار که عموما در جنس فلزی ساخته می‌شود، برای تنظیم و باز و بسته کردن جریان آب گرم و سرد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

?علاوه بر کاربرد مهم شیر الات به خصوص در آشپزخانه و حمام، نمی‌توان از تاثیر زیادی که این اقلام در دکوراسیون قسمت‌‌‌های مختلف خانه و یا محل کار دارند، چشم پوشی کرد. از این رو انتخاب مدل‌‌‌های متنوع شیرآلات بهداشتی متناسب با نیاز و سبک طراحی مکان مورد نظر و همین طور دقت در انتخاب انواع مرغوب آن حائز اهمیت است.

?نکات مهم در هنگام انتخاب شیرآلات:

⚡️قابلیت تنظیم آب، یکی از فاکتورهای مهم در هنگام انتخاب شیرآلات است.دقت کنید که نوع شیرآلات شما، با میزان مصرف آب ارتباط مستقیم دارد؛ پس شیرهایی را انتخاب کنید که مصرف آب منزل شما را کاهش دهد.

⚡️به زیبایی شیرها دقت کنید و شیرآلاتی بخرید که با سبک معماری و دکوراسیون منزل شما همخوانی داشته باشد.

⚡️به قابلیت تنظیم درجه حرارت آب توجه کنید. این موضوع در هنگام خرید شیرآلات حمام، اهمیت بیشتری دارد.

⚡️بعد از اینکه تمام کارهای داخل ساختمان را انجام دادید و کابینت، سینک و روشویی را جایگذاری کردید، اقدام به نصب شیرآلات کنید.

⚡️به علامت استاندارد شیرآلات در هنگام خرید آنها توجه کنید. شیرآلاتی که در بدنه آنها از سرب نرم استفاده نشده است و میزان کروم به کار رفته در پوشش خارجی آنها کم است، علامت استاندارد را دریافت خواهند کرد.

?شیرآلات توپی 

?شیرآلات ساختمانی توپی که شیرآلات تک اهرمی‌نیز نامیده می‌شوند اغلب در آشپزخانه‌ها کاربرد دارند.ساختار شیرهای توپی به صورتی است که اهرم شیر به دور کلاهک توپی در بخش بالای بدنه شیر می‌چرخد.اهرم شیر در این گونه شیرآلات در واقع توپ فلزی و یا پلاستیکی داخل بدنه شیر را کنترل می‌کند.

?عملکرد شیر توپی به این نحو است که تنظیم دما و فشار را تنها با یک دست امکان پذیر می‌سازد.یکی از معایب شیرآلات ساختمانی توپی این است که در مقایسه با دیگر شیرآلات بدون واشر و به دلیل تعداد قطعات به کار رفته در شیر مشکل چکه کردن بیشتری ایجاد می‌شود.

?شیرآلات دیسکی

?نسل جدید شیرآلات ساختمانی لوکس و مدرن، شیرآلات بهداشتی سرامیکی هستند.شیرآلات بهداشتی سرامیکی نیز به عنوان شیرآلات تک اهرمی‌شناخته می‌شوند که اهرم آن‌ها روی بدنه استوانه ای شکل عریض قرار گرفته است.

?در شیرآلات دیسکی آب سرد و گرم داخل یک مخزن با یکدیگر مخلوط می‌شوند که به آن مخزن کارتریج تعادل فشار گفته می‌شود.دو دیسک سرامیکی در انتهای این مخزن قرار گرفته اند که با حرکت کردن به سمت بالا و پایین فشار آب را کنترل می‌کنند.

?برای تنظیم دمای آب نیز چرخش اهرم به سمت راست و چپ طراحی شده است.شیرآلات دیسکی دارای کیفیت بالا هستند و نسبت به دیگر شیرآلات ساختمانی دارای عملکرد بهتر می‌باشند و در نتیجه به تعمیرات کمتر نیاز خواهند داشت.

?شیرآلات فشاری

?یکی از قدیمی‌ترین شیرآلات ساختمانی شیرهای فشاری هستند که بیشتر در ساختمان‌‌‌های قدیمی‌به چشم می‌خورند.شیرآلات فشاری از نوع شیرآلات واشردار محسوب می‌شوند و در مقایسه با دیگر شیرآلات دارای قیمت پایین تری هستند.

?هرچند برای قطع و وصل کردن جریان آب به اعمال فشار بیشتری نیاز دارند اما در مقایسه با دیگر انواع شیرآلات دارای عملکرد بهتر و مشکل چکه کردن کمتر هستند.عمل مخلوط کردن آب گرم و سرد در شیرآلات فشاری با استفاده از دو اهرم انجام می‌گیرد.

به مدیریت:بهرام علیجانی

 

 

 

شیرآلات , شیرآلات ساختمانی آرسو , انواع شیرآلات ساختمانی , قیمت انواع شیرآلات ساختمانی در تهران , تولید شیرآلات ساختمانی در تهران , تولید شیرآلات آرسو در تهران , شیرآلات توپی , شیرآلات دیسکی , شیرآلات فشاری ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed