Address & Contact

Our Address

تهران ، رباط کریم

سفارش ساخت و انواع درب و پنجره دوجداره و توری پلیسه در رباط کریم تهران

Order manufacturing and types of double-glazed doors and windows and pleated mesh in Robat Karim, Tehran

⚡️تولید و نصب انواع پنجره‌‌‌های upvc درطرح و رنگهای مختلف در رباط کریم

⚡️تضمین در قیمت و کیفیت با کادری مجرب، متخصص و با تعهد

⚡️ با نازلترین قیمت روز بازار

 

? تولید پنجره دوجداره در رباط  کریم

✳️پنجره دو جداره در رباط کریم از ورود سر و صدا به داخل ساختمان جلوگیری می‌کند و عایق خوبی برای جلوگیری از انتقال دما می‌باشد. این نوع شیشه‌ها علاوه بر منازل در مکان هایی که نیاز به آرامش و آسایش است نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند از جمله بیمارستان‌ها و کتابخانه ها.در و پنجره‌‌‌های UPVC، با بهره گیری از دانش روز دنیا ساخته شده و با بهبود سطح کیفی مصالح باعث بهره وردی بالاتر محیط می‌گرد

?مزایای استفاده از درب و پنجره دو و چند جداره رباط کریم :

?صرفه جویی در مصرف انرژی

درب و پنجره‌‌‌های دوجداره و سه جداره در رباط کریم می‌توانند تا حد زیادی باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی شوند. این مدل پنجره‌ها مانع خروج هوای گرم داخل محیط و ورود سرما در فصل سرد می‌شوند و در فصل گرم سال نیز از خروج هوای خنک داخل جلوگیری می‌کنند.

?مانع ورود آلودگی

درب و پنجره‌های دو و سه جداره  در رباط کریم از ورود گرد و غبار و آلودگی به داخل محیط جلوگیری می‌کنند. از این طریق درب و پنجره‌‌‌های دوجداره و سه جداره رباط کریم در حفظ سلامت ما نیز تاثیر دارند.

?مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف

این محصول به دلیل ساختار ویژه خود و مواد اولیه به کار رفته در آن در برابر رطوبت، باران، آفتاب و … مقاوم است و به سرویس مداوم احتیاجی ندارد.

?عایق سر و صدا

درب و پنجره‌‌‌های دوجداره و سه جداره در رباط کریم تهران می‌توانند حکم یک عایق مناسب برای سر و صدا را داشته باشند. این محصولات می‌توانند آرامش را به شما هدیه دهند و سر و صدای اضافه را حذف کنند.

 

?مهمترین معیار‌ها برای انتخاب درب و پنجره یو پی وی سی عبارت است از:

✨محل و موقعیت ساختمان
✨اندازه اتاق
✨شرایط آب و هوایی
✨کاربری ساختمان
✨نوع نماسازی معماری

? تولید توری پلیسه‌ای در رباط کریم تهران

?توری پنجره پلیسه‌ای در رباط کریم به توری آکاردئونی نیز معروف است. از نظر عمومی، این توری بهترین مدل برای همه انواع پنجره‌ها به حساب می‌آید. برای جمع شدن توری پلیسه‌ای از فنر یا لولا استفاده نمی‌شود و این توری به صورت کرکره‌ای باز و جمع می‌شود. البته قاب این مدل از توری‌ها ثابت است. توری یو پی وی سی پلیسه‌ای رباط کریم به دلیل سبک طراحی‌اش دارای مقاومت بالایی است. این نوع توری به راحتی پاره و خراب نمی‌شود و از هر دو جهت چپ به راست یا راست به چپ قابل نصب است. ظاهر این توری مانند دامن‌های پلیسه‌ای زنانه است و باز شدن آن مانند باز شدن یک پنجره معمولی است.

به مدیریت : بهروز ابدی

?شماره تماس:
09128186539?
09208186539?
09025203929?
آدرس کارگاه : تهران ، رباط کریم
آدرس دفتر : تهران ، آذری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قبل نصب کار?

????????

بعد نصب کار?

????????

 

 

تولید درب و پنجره دوجداره upvc در تهران , فروش درب و پنجره دوجداره upvc در تهران  ,  نصب درب و پنجره دوجداره upvc در تهران ,  تولید توری پلیسه در تهران  , فروش توری پلیسه در تهران  , درب و پنجره دوجداره upvc کوروش وین ,فروش قطعات و تعمیرات و رگلاژ درب و پنجره دوجداره کوروش وین , تولید فروش و نصب درب و پنجره دوجداره upvc و توری پلیسه تهران , ولید فروش و نصب درب و پنجره دوجداره upvc  در تهران , نصب درب و پنجره دوجداره upvc در تهران  , فروش درب و پنجره دوجداره upvc  در تهران , نصب توری پلیسه در تهران , فروش توری پلیسه در تهران , قیمت درب و پنجره دوجداره upvc در تهران , قیمت توری پلیسه در تهران , تولید درب و پنجره دوجداره upvc در رباط کریم , فروش درب و پنجره دوجداره upvc در رباط کریم ,  نصب درب و پنجره دوجداره upvc در رباط کریم ,  تولید توری پلیسه در رباط کریم , فروش توری پلیسه در رباط کریم , درب و پنجره دوجداره upvc رباط کریم  , قیمت درب و پنجره دوجداره در رباط کریم  ,  تولید درب و پنجره دوجداره در رباط کریم  , درب و پنجره دوجداره در رباط کریم , توری پلیسه رباط کریم  , قطعات درب و پنجره دوجداره در رباط کریم , تعمیرات و رگلاژ درب و پنجره دوجداره در رباط کریم  , نصب درب و پنجره دوجداره  در رباط کریم  , رگلاژ درب و پنجره دوجداره در رباط کریم  ,  درب و پنجره ساز در شهر رباط کریم  , قیمت و فروش انواع پنجره در شهر رباط کریم  , تولید درب و پنجره پی وی سی شیشه دوجداره در رباط کریم , ساخت در و پنجره UPVC رباط کریم , درب و پنجره در رباط کریم , درب و پنجره UPVC در رباط کریم , بورس درب و پنجره تهران  , درب و پنجره فروشی , مرکز فروش پنجره دوجداره در تهران , درب و پنجره سازی آلومینیوم , درب و پنجره سازی آهنی , بورس درب و پنجره آلومینیوم , مرکز فروش درب و پنجره upvc , درب و پنجره upvc تهران ,  قیمت هر شاخه پروفیل یو پی وی سی , نمایندگی درب و پنجره یو پی وی سی , قیمت درب یو پی وی سی وین تک , قیمت درب یو پی وی سی , پنجره یو پی وی سی وین تک , مزایا پنجره یو پی وی سی ,  نحوه نصب درب و پنجره اهنی , نصب پنجره دوجداره بدون فریم, قیمت نصب پنجره دوجداره , نصب پنجره یو پی وی سی , قیمت نصب درب و پنجره آهنی ,  نصاب پنجره دوجداره , درآمد نصاب پنجره دوجداره , نصب پنجره قبل از گچکاری ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed