Address & Contact

Our Address

تهران،شهریار،منطقه صنعتی هفت جوی ،خیابان کشاورز، پلاک 58

Telephone

تامین و راه اندازی قطعات یدکی معدن های شن و ماسه امیر

تولید قطعات دستگاه سنگ شکن با دستگاه سنگین تراش امیر

✨ساخت انواع دستگاه های سنگ شکن و ماشین آلات فرآوری سنگ

⭐️هر دستگاهی که قابلیت خرد کردن سنگ‌ها و مواد معدنی را داشته باشد، سنگ شکن نامیده می‌شود. این دستگاه‌ها یکی از مهم ترین اجزای خط تولید در صنایع استخراج هستند. چرا که دستیابی به ابعاد مناسب کلوخه‌ها را برای ورود به آسیاب، برای ما فراهم می‌کنند.

⭐️همۀ سنگ ‌ها در برابر خرد شدن، رفتار یکسانی ندارند. برخی از سنگ‌ها به راحتی خرد می‌شوند. چون ساختار ترد و شکننده آن‌ها در برابر رشد ترک‌‌‌های سطحی مقاومت نمی‌کند. این سنگ‌ها در برابر فشار و ضربه، انواع مختلفی دارند. مثلا بعضی سنگ‌ها وجود دارند که هنگام خردایش، کاملا پودر می‌شوند.

⭐️اما معمولا بیشتر سنگ‌ها بسیار مقاوم و ساینده هستند و برای شکست و خردایش آن‌ها نیاز به نیرویی زیاد و استفاده از سنگ شکن هایی با تکنیک‌‌‌های خاص است.با توجه به نوع سنگ‌‌‌های معدنی و کاربرد آن ها، از سنگ ‌شکن‌‌‌‌های متفاوتی استفاده می‌شود. هر دستگاه روش خاصی برای خردایش دارد.

?سنگ شکن مخروطی (هیدروکن)

?این نوع سنگ شکن از نوع مخروطی بوده و عموما به عنوان سنگ شکن اولیه و ثانویه کاربرد دارد. سنگ شکن مخروطی هیدروکن جهت خرد کردن مواد سخت غیرچسبنده و خشک از قبیل شن و ماسه، سنگ آهن، سنگ مس و سنگ‌‌‌های معدنی دیگر مورد استفاده قرار میگیرد. عمل خردایش در این دستگاه توسط باز و بسته شدن فاصله دهانه دستگاه (منتل و کانکیو)ضرورت می‌پذیرد.تولید قطعات دستگاه سنگ شکن با دستگاه سنگین تراش امیر

?فیدر گریزلی

?این نوع دستگاه در ابعاد مختلف و به منزله ی تنظیم بار ورودی به خطوط دستگاه‌‌‌های سنگ شکن طراحی و ساخته شده است.نحوه ی کاربرد این نوع دستگاه کاملا شبیه به فیدر دو محور می‌باشد.با این تفاوت که در این نوع فیدر از نیروی ارتعاشی ایجاد شده توسط لنگر‌ها استفاده می‌شود.

ساخت و خدمات قطعات و دستگاه های سنگ شکن با دستگاه سنگین تراش امیر در شهریار تهران

?اوواش

?نحوه کارکرد این دستگاه بگونه ای است که ابتدا مصالح مورد نظر به همراه آب توسط پمپ اسلاری به داخل حوضچه هدایت شده و سپس توسط پمپ اسلاری دیگری منتقل می‌شود.سپس در هیدرو سیکلون به سبب وجود نیروی گریز از مرکز و ایجاد جریان گردآبی دو جهته، ریز دانه و ماسه بادی (تا ۱۰۰ میکرون) از رس و لای جدا و روی سرند آبگیر منتقل میشود.

?سرند آبگیر

?در این دستگاه ابتدا مصالح مورد نظر توسط ماسه شوی حلزونی با دور بالا و شیبی مایل به افقی شستشو داده شده و سپس بر روی سرند آبگیری در حال ارتعاش ریخته و به واسطه ارتعاش موجود در روی سرند آبگیری، مصالح آبگیری شده و پساب ایجاد شده که شامل ریز دانه‌ها می‌باشند، به وسیله ی پمپ اسلاری به هیدرو سیکلون انتقال داده میشوند.

?در هیدرو سیکلون به سبب ایجاد جریان گردابی دو جهته و استفاده از نیروی گریز از مرکز ابعاد ریز دانه(ماسه بادی تا ۱۰۰ میکرون) از رس و لای جدا شده و سپس بر روی سرند در حال آبگیری باز گرداننده می‌شوند.

تولید قطعات دستگاه سنگ شکن با دستگاه سنگین تراش امیر

?سنگ شکن فکی

?این نوع سنگ شکن برای خردایش انواع سنگ‌‌‌های فلزی و غیر فلزی استفاده می‌شود.عمل خردایش در این نوع دستگاه توسط باز و بسته شدن شانه فک متحرک که به وسیله ی شافت لنگ فعال است، صورت میگیرد.این دستگاه به عوان سنگ شکن اولیه و برای خرد کردن مواد و آماده سازی جهت خرد شدن در دستگاه‌‌‌های دیگر استفاده میشود.

به مدیریت:صابر

 

 

 

سنگ شکن , انواع دستگاه سنگ شکن , تولید و ساخت انواع دستگاه سنگ شکن در شهریار تهران , سنگ شکن فکی , سرند آبگیر , اوواش , فیدر گریزلی , سنگ شکن مخروطی , دستگاه های سنگ شکن تراش امیر در تهران , ساخت ماشین آلات فرآوری سنگ در شهریار , ساخت و خدمات قطعات و دستگاه های سنگ شکن با دستگاه سنگین تراش امیر در شهریار تهران , تامین و راه اندازی قطعات یدکی معدن های شن و ماسه امیر , ساخت دستگاه های سنگ شکن در تهران  , دستگاه سنگین تراش امیر در شهریار , قیمت دستگاه های سنگ شکن در تهران , تامین و راه اندازی قطعات یدکی معدن های شن و ماسه امیر , دستگاه سنگ شکن در تهران , سنگ شکن , تولید سنگ شکن در تهران , قیمت سنگ شکن چکشی در تهران , دستگاه سنگ شکن معدن در تهران , ماشین آلات سنگ شکن در تهران ,  دستگاه سنگ شکن فکی در تهران  , ساخت انواع دستگاه های سنگ شکن  , ماشین آلات فرآوری سنگ ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed