Address & Contact

Our Address

مازندران ، آمل

Telephone

تولید مصنوعات چوبی چوکالا

⚡️مصنوعات چوبی و مبلمان شامل کلیه لوازم منزل و محیط کار می‌شود که به شما کمک می‌کند تا یک محیط کاری یا خانگی را دیزاین کنید و یا استفاده بهتری از فضا نمائید. انواع مبل و کاناپاه، میز و صدلی ناهارخوری، انواع کشو و قفسه و دراور و مبلمان اتاق خواب اعم از تخت و آینه آرایش و غیره در این گروه قرا دارد.

⚡️همچنین این بخش شامل کلیه مبلمانی می‌شود که در فضای باز و برای دیزاین فضای ویلا و باغ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

⚡️مصنوعات چوبی، خانه‌‌‌های امروزی با توجه به محدود بودن فضا در آنها نیازمند لوازم و تجهیزاتی می‌باشندکه بتوان از این فضای کوچک بیشترین بهره را برد.این لوازم باید علاوه بر کاربردی بودن جذاب شکیل نیز باشند تا بتوانند به زیبایی منزل کمک کند لوازمی‌نظیر کتابخانه دراور جاکفشی تخت و اکسسوری‌‌‌های مختلف.

?مصنوعات چوبی موجود در بازار به دو دسته تقسیم می‌شوند:

?چوب کامل
?روکش چوب

?در تهیه انواع مصنوعات چوبی، استحکام چوب کاملاً بستگی به نوع درخت آن دارد. گاهی برای استحکام و دوام بیشتر، در نواحی‌ مثل پشتی یا کف صندلی از تخته سه لایی استفاده می‌شود. تخته سه‌ لایی اصطلاحاً تخته چند‌لایی نیز خوانده می‌شود؛ نام‌گذاری آن به دلیل نحوه ساخت آن انجام شده است. برای ساخت تخته سه لایی از روشهای صنعتی استفاده می‌ شود.

?در این روش، چوب را به شکل لایه‌های نازک برش می‌دهند و سپس این لایه‌ ها با استفاده از چسب و تحت فشار به یکدیگر چسبانده می‌شوند. تخته سه لایی ممکن است بیش از سه لایه داشته باشد؛ اما تعداد لایه‌ها قطعاً فرد خواهد بود. این روش استحکام تخته را بسیار بالا می ‌برد و از ترک‌خوردن و یا شکم دادن چوب جلوگیری می‌کند. بهترین تخته سه لایی ها با استفاده از چوب درختان سخت چوب مانند بلوط و ماهون ساخته می‌ شوند.

?چوب هایی مانند سرو و کاج در دسته درختان نرم‌ چوب قرار می‌گیرند و تخته سه‌لایی های ساخته شده با آنها، ارزانترند و دوام کمتری دارند.

به مدیریت : امین رهنما

 

 

 

تولید مصنوعات چوبی چوکالا در آمل ,  مصنوعات چوبی , تولید مصنوعات چوبی  , تولید مصنوعات چوبی چوکالا , مصنوعات چوبی در آمل , کارگاه تولید مصنوعات چوبی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed