Address & Contact

Our Address

کرج،هفت جوی،خیابان طالقانی،پلاک۱۴۱/۱

Telephone

تاسیسات سنگ شکن،شن و ماسه امیر صنعت در کرج

✨ارائه دهنده خدمات،تعمیرات و تامین قطعات نصب و راه اندازی دستگاه سنگ شکن فکی مخروطی و تاسیسات شن
🔴سنگ شکن چیست؟

🔹دستگاه هایی که در فرآوری مواد معدنی جهت خرد کردن مواد اولیه استخراج شده از معدن مورد استفاده قرار می‌گیرد دستگاه های سنگ شکن می گویند.سنگ شکن ها مواد اولیه استخراج شده از معدن را خرد کرده تا به ابعاد دلخواه موردنیاز برسند.سنگ شکن‌ها بر حسب نوع استفاده تقسیم بندی می شوند .

🔴انواع دستگاه سنگ شکن👇

❇️سنگ شکن‌های فکی :(Jaw Crusherss)

🔸این سنگن شکن کانی‌های درشت و بزرگ( بزرگتر از ۲۰ سانتیمتر) که از عهده سایر سنگ شکن ها خارج است را خرد کرده و برای خردایش بیشتر به دستگا ههای سنگ شکن نظیر سنگ شکن های ضربه ای تحویل می دهد.

❇️سنگ شکن‌های ضربه ای :(Impact Crushers)

🔸از این سنگن شکن جهت خرد کردن کانی هایی با ابعادی کوچکتر از ۲۰۰ میلی متر و یا بعضا تا ۴۰۰ میلی متر (بسته به ابعاد سنگ شکن) و از سیستم چکش و سندان برای خردایش مصالح استفاده می شود،به طوری که چکش ها متحرک و سندان ها ثابت هستند.

❇️سنگ شکن های مخروطی :(Cone Crushers)

🔸از این دستگاه ها برای خردایش اولیه و ثانویه هردو مورد استفاده می گردد،زیرا این دستگاه ها هم در سایز های بزرگ و هم در سایز های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند.

❇️سنگ شکن های غلطکی:(Roller Crushers)

🔸از این دستگاه ها برای تبدیل شن به ماسه استفاده می شود.

⭐️دستگاه های سنگ شکن مرور زمان و خرد کردن سنگ ها ،قطعات آنها دچار فرسودگی می شود. این قطعات قابل تعویض هستند که به آنها قطعات سنگ شکن یا لوازم یدکی سنگ شکن می گویند.

به مدیریت:ابراهیمی

 

 

 

 

سنگ شکن , دستگاه سنگ شکن , انواع دستگاه سنگ شکن در کرج , سنگ شکن‌های فکی در کرج  , سنگ شکن‌های ضربه ای در کرج , سنگ شکن های مخروطی در کرج , سنگ شکن های غلطکی در کرج , تاسیسات سنگ شکن،شن و ماسه امیر صنعت در کرج , تولید نصب و تعمیر قطعات دستگاه سنگ شکن امیر صنعت در کرج ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed