Address & Contact

Our Address

تهران،شهریار،خادم آباد،خیابان شش اصلی،نسترن ۲۸،پلاک ۲

Telephone

سنگ کوارتز و کورین احمدی در تهران

💎ویژگی‌‌‌های سنگ کورین 

🔺کورین صفحات یکپارچه و بدون درز پلیمری می‌باشد که بدلیل طرح زیبا، تنوع رنگ و ویژگیهای عالی به عنوان یک متریال بی نظیر در رویه و صفحه کابینت‌ها استفاده می‌شود. اجرای صفحات کورین برای سطح رویه کابینت آشپزخانه بهترین انتخاب است.

🔺زیرا صفحات کابینت کورین در برابر رطوبت سینک مقاوم بوده و عمر طولانی دارند. سنگ کورین در رنگ و طرح‌‌‌های مختلف در بازار موجود است. در صورت آسیب، کورین می‌تواند به زیبایی قبل بازگردد. سنگ کورین ظاهری مات دارد اگر چه با ظهور تکنیک‌‌‌های به روز و جدید، سنگ‌‌‌های کورین ظاهری درخشان پیدا کرده اند. سنگ کورین با ضخامت ۶، ۱۲و ۱۹ میلی متر در سراسر دنیا تولید می‌شود. هزینه نصب آن در حدود ۳۰ دلار و بالاتر است.

🔺اگرچه طراحان و خریداران سنگ کورین از آن رضایت کامل دارند، کورین معایب و محدودیت‌‌‌های خاص خود را دارد. این محصول اکریلیک می‌تواند به راحتی خراشیده و سوزانده شود. با این حال، خراش‌ها ممکن است با صیقل و سنباده ترمیم شوند.

💎ویژگی‌‌‌های سنگ کوارتز 

🔰سنگ کوارتز یک محصول مهندسی است. سنگ کوارتز به ذرات کوچک متصل می‌شود و سپس با یک اتصال دهنده به نام رزین پلی استر مخلوط می‌شود تا آن را در کنارهم نگه دارد. این محصول ۹۳ درصد طبیعی و ۷ درصد تولید انسان است. مواد تشکیل دهنده شامل رنگدانه‌ها و پیوندهای رزین است.

🔰به همین دلیل آن نیز مهندسی سنگ نامیده می‌شود. برای دستیابی به یک نگاه منحصر به فرد به برخی از طرح‌ها ی سنگ کوارتز ذرات کوچک شیشه‌‌‌های فلزی اضافه می‌شود، تا به یک سنگ کوارتز بسیار قوی و جذاب همانند سنگ مرمرتبدیل شود.

🔰کوارتز تحت نام‌‌‌های تجاری مختلف مانند سایلستون، هانستون، و غیره موجود است. سایلستون با بیش از هفتاد رنگ و طرح مختلف در سه نوع بافت متفاوت تولید می‌شود و با حداقل اتصالات نصب می‌شود. این محصول بدون نیاز به پولیش واکس و یا نگهدارنده، درخشندگی خود را در طول سالیان زیاد حفظ می‌کند. این مواد با دوام، غیر متخلخل و به شکل یکنواخت و درخشان می‌باشند.

💎تفاوت سنگ کورین و کوارتز 

۱-سنگ کورین از کوارتز ارزانتر است.

۲-ممکن است در طول زمان صفحات کابینت کورین خراشیده و سوزانده شوند اما صفحات کابینت کوارتز در برابر خراش مقاوم هستند.

۳-صفحات کورین را می‌توان دوباره ترمیم کرد ولی صفحات کوارتز بازسازی و ترمیم نمی‌شوند.

۴-سنگ کورین محصول دست انسان است ولی %۹۳ سنگ کوارتز طبیعی است.

۵-سنگ کورین در مقایسه با کوارتز به تعمیر و نگهداری بیشتری نیاز دارد.

۶-ظروف خیلی داغ را نمی‌توان به طور مستقیم بر روی صفحه کابینت کورین قرار داد در حالی که روی صفحات کابینت کوارتز امکان پذیر است.

۷-کورین یک نام تجاری است در حالی که کوارتز یک ماده طبیعی است.

۸-کورین رنگ‌‌‌های مختلفی دارد در حالی که تنوع رنگ درسنگ کوارتز محدود است.

به مدیریت:فرهاد احمدی

 

 

 

تولید سنگ کوارتز احمدی در تهران , اجرای سنگ کوارتز احمدی در تهران , تولید سنگ کورین احمدی در تهران , اجرای سنگ کورین احمدی در تهران ,  قیمت سنگ کورین , قیمت سنگ کوارتز , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed