سنگبری کیمیا در اصفهان

✅تولید و فروش مرمریت لاشتر 

✅تایل پله اسلب در اصفهان

✅تولید کوپ لاشتر در ابعاد مختلف

✅بورس فراوری انواع سنگ‌‌‌های ساختمانی تایل اسلب لاشتر

🔻سنگ مرمریت لاشتر:

✳️سنگ مرمریت لاشتر که زمینه آن مشکی مایل به طوسی است، برای طراحیهای خاص در قسمت‌‌‌های مختلف ساختمان و سرویس‌‌‌های بهداشتی استفاده می‌شود. سنگ مرمریت مشکی لاشتر جذب آب بسیار پایین و مقاومت بالایی دارد و به صورت تامبل یا سندبلاست و یا تیشه ای با ضخامت ۳ سانتیمتری برای کف در فضاهای باز مناسب است.

✳️سنگ مرمریت لاشتر سنگ مرمریت لاشتر با رنگ زمینه خاکستری مشکی خیره کننده، معروفترین سنگ مرمریت ایرانی است و شهرت جهانی دارد. نام این سنگ در بازار جهانی Pietra Gray Marble است. این سنگ مرمریت بر اساس رنگ پس زمینه و تعداد رگه‌‌‌های سفید در انواع مختلف طبقه بندی شده است. سنگ مرمریت خاکستری لاشتر یکی از معروف ترین و پرفروش ترین سنگ‌‌‌های طبیعی در جهان است و شباهت زیادی به سنگ پیترا گری ایتالیا دارد.

✳️اگرچه کشور مبدأ سنگ مرمریت لاشتر، ایران است ولیکن سنگ مرمریت لاشتر به تمام دنیا صادر می‌شود. علاوه بر این، بسیاری از کارخانه‌های سنگبری در چین، ایتالیا و ترکیه این سنگ طبیعی خاکستری را تولید می‌کنند.

🔻ابعاد:

🔹سنگ مرمریت لاشتر در ابعاد اسلب و تایل فراوری می‌شود.

🔹فراوری‌‌‌های گوناگونی روی مرمریت لاشتر صورت میگیرد از جمله صیقل،هوند،چرمی،بوش همر،تیشه ایی و هر کدام از این نوع فراوری‌ها کاربرد مخصوصی دارد. سنگ مرمریت لاشتر در صورت داشتن خطوط سفید به صورت بوکمچ وفورمچ فراوری میشود که علاوه بر رنگ خاص سنگ،زیبایی آن را دو چندان میکند.

🔻معدن:

🔰معدن این در استان اصفهان و در فاصله ۳۵ کیلومتری جنوب اصفهان منطقه لاشتر واقع گردیده است.

🔰اما خوب است در این جا توضیحاتی درباره سنگ‌‌‌های اسلب داده شود. این محصولات، سنگ‌‌‌های بزرگی به شمار می‌روند که ابعاد استانداردشان ۲۰۰*۱۲۰ است. هر یک از این سنگ‌ها ضخامتی بین ۲ تا ۳ سانتی متر دارند. آن‌ها عموماً برای تزئین بهترین گزینه به شمار می‌روند و حتماً شما نیز در گوشه و کنار شهر با آنان برخورد داشته اید.

🔰نکته دیگری که درباره این سنگ‌ها به باید به آن اشاره کنیم، این است که آنان را با برش از قله سنگ‌ها به دست می‌آورند. کالاهایی هستند که کاملاً یک دست می‌باشند و از طرفی، در نقش و نگارهای گوناگونی و همین طور رنگ بندی‌‌‌های متفاوتی ارائه می‌شوند. این مصالح ساختمانی زیبا، از سنگ‌‌‌های متنوعی تولید می‌گردند.

🔰سنگ تایل ایرانی، انواع مختلفی دارد. این سنگ‌ها عبارت هستند از محصولاتی که در قطعات چهار گوش و مستطیلی کوچکی ( مشابه سرامیک) تولید می‌شوند و پهنای زیادی نیز ندارند و نازک به نظر می‌رسند.

🔰برش و فرآوری آنان کار سختی است؛ به ویژه در نوع گرانیت که از جمله سنگ‌‌‌های بسیار سنگ به شمار می‌رود. در کل، تایل درجه یک کیفیت بسیار بالایی دارد. آن را اصولاً می‌توانید در ابعاد ۳۰*۳۰، ۵۰*۵۰ و غیره از بازارهای گوناگونی که در هر شهری وجود دارند به دست آورید. سنگ سیاه این محصول، دارای ریزدانه‌‌‌های طلایی و سفید است.

🔻کاربرد:

🔵از این سنگ‌ها بیشتر در کف ساختمان‌ها استفاده می‌شود. توجه داشته باشید که آنان بسیار صیقلی و شفاف هستند. نوع مرغوب شان هیچ ترک خوردگی ای ندارد و از سوی دیگر، خش پذیر نمی‌باشند. در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارند و همین طور هیچ ماده اسیدی ای نمی‌توان به این نوع از مصالح آسیبی وارد کند.

🔵نوع مشکی سنگ خانواده لاشتر مرمریت را می‌شود به عنوان، دکوراسیون‌‌‌های منازل شیک و لاکچری استفاده کرد. این محصولات، گران تر از سایر سنگ‌ها هستند.

🔻عرضه کننده برتر سنگ‌‌‌های اسلب ایرانی:

🔵در گوشه و کنار کشورمان، به آسانی می‌شود عرضه کننده برتر سنگ‌ها اسلب ایرانی را پیدا کرد. فروشنده، انواع سنگ اسلب را ارائه می‌دهد. این کار به شکل کلی و جزئی صورت می‌گیرد و در این عرصه، مشاهده می‌نماییم که در راس امور، خود تولیدی هایی که در کار فرآوری چنین محصولات می‌باشند، قرار دارند.

🔵از سویی، هر یک از این شرکت ها، از خود شعب رسمی‌ای ایجاد کرده اند که محصولات شان را به شکل عمده ای و جزئی عرضه می‌کنند. روی هم رفته فروشنده سنگ اسلب، محصولاتی از این دست را در کنار این که عرضه می‌دارد، آن را نصب نیز می‌نماید. خلاصه این که می‌شود این اسلب‌‌‌های ایرانی را از بازار تهیه نمود:

✔️اسلب سیاه
✔️اسلب طلایی
✔️اسلب سفید
✔️اسلب کرمی‌
✔️اسلب بژ
✔️اسلب زمینه قرمز
✔️اسلب زمینه سبز

به مدیریت:آقای رئیسی فر

 

 

سرامیک لاشتر , انواع سنگ لاشتر , معایب سنگ لاشتر , آنالیز سنگ مرمریت لاشتر , قیمت جدول سنگی لاشتر , ابعاد سنگ لاشتر , عکس سنگ لاشترکارخانه  , سنگ لاشتر اصفهان , سنگبری کیمیا ,سنگبری دراصفهان , سنگ ساختمانی اصفهان , صنایع سنگ در اصفهان , سنگ لاشتر کیمیا , اسلب تایل کیمیا , اسلب اصفهان , لاشتر اصفهان , لاشتر در اصفهان , تولید لاشتر در اصفهان , تولید سنگ ساختمانی در اصفهان , تولید و عرضه سنگ ساختمان اصفهان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed