Address & Contact

Our Address

زنجان، خدابنده ، شهر زرین رود

Telephone

تولید و فروش ادوات کشاورزی شرکت زرین کاه کوب

🚜 ماشین آلات کشاورزی دسته ای بسیار گسترده از شاخه ماشین آلات به شمار می‌رود. امروزه در کشور‌‌‌های صنعتی و پیشرفته کشاورزی واردی فاز صنعتی تری شده و تاثیر به سزایی بر رشد اقتصادی کشورهای توسعه یافته داشته است.

🚜 در دنیای امروز یک کشاورز علاوه بر دانش لازم برای کشاورزی باید در زمینه آشنایی و استفاده از ماشین آلات کشاورزی به روز بوده و بتواند در فرآیند‌‌‌های مختلف از این ابزار‌ها استفاده کند.از محصولات ارائه شده در این قسمت می‌توان به انواع تیلر، بارکش‌‌‌های نسل جدید، انواع دستگاه‌‌‌های خرد کن چوب، علوفه خرد کن، چوب خرد کن، سمپاش‌‌‌های باغی و صنعتی، پودر کن چوب و … اشاره کرد.

🔰 مزایای استفاده از ماشین آلات به روز در حوزه کشاورزی:

🔻 کاهش زمان اجرای پروژه مختلف کشاورزی

🔻 کاهش نیاز به نیروی انسانی برای انجام کارهای مختلف

🔻 کاهش هزینه ها

🔻 افزایش بهره وری

🔻 انجام دقیق تر و بهتر کارهای مربوط به کشاورزی

🔻 آسان تر شدن کارها

⚡️ انواع ادوات کشاورزی

🌀 تیلر

🔸 تیلر نوعی تراکتور باغی است در ابعادهای کوچک تر که تقریبا تمام قابلیت های تراکتور را در مقیاس کوچک تر دارد و در عملیات کاشت، داشت و برداشت استفاده می گردد. در زمین های کوچک و بین درختان تیلر دارای کارایی بسیار بالایی می باشد. دسته تیلر مانند موتور سیکلت و به راحتی توسط فرد قابل جابجایی و حرکت است و در برخی مدل ها فرد بر روی صندلی که به تیلر کوبل شده می نشیند و آن را هدایت می کند. ادوات کشاورزی مختلفی مانند چاله کن، تریلی و دروگر را می توان به آن وصل کرد.

🌀 دستگاه کاه کوب

🔸 دستگاه کاه کوب اغلب برای جمع آوری علوفه های باقی مانده از ماشین های برداشت با استفاده از پیک آپ و غلتک مخصوص نصب شده در جلوی دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. پس از جمع آوری علوفه ها وارد محفظه کوبنده می شوند، در نهایت کاه خرد شده پس از دانه بندی و عبور کردن از سرند به وسیله فن وارد محفظه فیلتراسیون می شود.

🔸 دستگاه کاه کوب قابل اتصال به قسمت پشت تراکتور است و از طریق هدر که شباهت بسیار زیادی به بیلر دارد ساقه های گندم، یونجه و یا هر علوفه دیگر را از زمین جمع کرده و پس از خرد شدن با استفاده از لوله تخلیه ، کاه خرد شده را به تریلر که به عنوان مخزن به پشت دستگاه کاه کوب متصل شده است، منتقل می کند.

🌀 کولیتواتور

🔸 کولیتواتور ها تیلرهای دو چرخی می باشد که برای خاک ورزی زمین های شالیزار و مرطوب به کار می روند. به علت رطوبت بالای این زمین ها تردد تراکتورهای چهارچرخ باعث فشرده شدن خاک شده و رشد گیاه و هوادهی خاک را با مشکل مواجه می کند بنابراین برای عملیات خاک ورزی شالیزار با کولتیواتورها چرخ های حرکت آن باز شده و به جای آن تیغه های دوار نصب می گردد و حرکت تیغه ها باعث برش خاک می گردد این عمل باعث سستی خاک شده و ریشه های باقی مانده از کشت قبلی را قطع می کند.

🔸 تیلرها در دو نوع دیزلی ( گازوئیلی) و بنزینی موجود می باشد. که نوع دیزلی برای فعالیت های سنگین و وسیع و نوع بنزینی برای کار های سبک و زمین های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

 

🌀شخم زن

🔸 یکی دیگر از ماشین آلات ضروری برای هر مزرعه دستگاه شخم زن است. دستگاه های شخم زن علاوه بر شخم زدن، کارهایی مانند اضافه کردن مواد مغذی به خاک و آماده سازی آن برای کشاورزی را نیز انجام می دهند. انواع مختلفی از دستگاه های شخم زنی در دنیا ( چیزل پکر) وجود دارد که باید بر اساس نوع محصول و نوع خاک آن را انتخاب کنید.

🌀 چیزل پکر

🔸 چیزل پکر، یکی از ادوات کشاورزی برای خاک ورزی اولیه محسوب می شود که وظیفه انجام شخم در زمین های آبی و دیم را بر عهده دارد. این دستگاه در مقایسه با گاو آهن های برگرداندار با عمق کار یکسان، دارای مقاومت کششی کمتری ( در حدود نصف مقاومت کششی مورد نیاز در هر متر عرض کار) می باشد. از چیزل پکر غالبا برای شکستن لایه سخت خاک که بر اثر تردد تراکتور و شخم همه ساله گاو آهن برگرداندار به وجود می آید استفاده می شود.

🔸 ویژگی های چیزل پکرها : این چیزل ها از پایه های فولادی ریخته گری شده با استحکام و دقت بالا استفاده شده است که قابلیت کارکرد زمین هایی با خاک بسیار قشرده و یا سنگلاخی را به آن می دهد. این دستگاه دارای سیستم یاتاقان بندی خود تنظیم و گریسخوردار بلبرینگ های غلطک نیز از ویژگی های این دستگاه به شمار می آید.

🌀 سم پاش

🔸 سم پاش و لوازم سم پاشی یکی دیگر از پرکاربردترین ادوات کشاورزی هستند که برای هر کشاورز و باغبانی نیاز می باشد. از این دستگاه برای سم پاشی زمین های کشاورزی استفاده می شود به این صورت که کشاورز می تواند انواع مختلف سموم مانند سموم جامد و مایع را با این دستگاه به صورت یکنواخت در کل مزرعه سم پاشی کند.

🌀 بذر پاش

🔸 برای توزیع و پاشیدن دانه و بذرهای مختلف در نقاط معین مزرعه می توان از این دستگاه ها استفاده کرد. این مدل دستگاه ها ادوات کشاورزی نیز مانند دستگاه های مخصوص کود مستقل نبوده و بر روی تراکتور نصب می شوند تا بتوان از آن به منظوره بذر پاش استفاده کرد. البته از این نوع دستگاه برای پاشیدن نمک، شن و حتی کود نیز در بسیاری از مزرعه ها استفاده می شود ولی کاربرد اصلی آن بذر پاشی است.

به مدیریت : حسین فرهنگی 

 

 

 

تولید و فروش ادوات کشاورزی شرکت زرین کاه کوب در زنجان , ادوات کشاورزی تولید ادوات کشاورزی در زنجان , فروش ادوات کشاورزی در زنجان , ادوات کشاورزی شرکت زرین کاه کوب , شرکت زرین کاه کوب در زنجان , قیمت ادوات کشاورزی در زنجان , , فروشگاه ادوات کشاورزی , قیمت ادوات کشاورزی , ادوات کشاورزی جدید , قیمت ادوات کشاورزی تراکتور , بازار ادوات کشاورزی , لیست قیمت ادوات کشاورزی , ادوات کشاورزی دستی , کاه کوب در زنجان , قیمت کاه کوب در زنجان , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed