Address & Contact

Our Address

همدان،شهرستان تویسرکان

Telephone

تولیدی صنایع چوبی ماهان

⭐️طراحی،مشاوره،تولید و فروش انواع مبلمان خانگی استیل و کلاسیک

⭐️تولید و پخش انواع کلاف‌‌‌های ژورنالی سبک و سنگین،استیل و کلاسیک

⭐️کلکسیونی از بهترین و برترین مدلهای ژورنالی روز دنیا:فرانسوی،ایتالیایی،کلاسیک،ترکیبی،مصری،لگنی،و …

⭐️تولید و فروش انواع مبلمان خام

⭐️طراحی،مشاوره،تولید و فروش انواع سرویس خواب

❇️مجموعه تولیدی مبلمان ماهان با کادری مجرب و متعهد و سابقه ای درخشان در زمینه تولید و فروش مبلمان با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه و به روز ترین طرح و مدل ها آماده ارائه محصولات با کیفیت و متنوع به شما عزیزان می‌باشد.

🔴ویژگی‌‌‌های مبل مناسب:

🛋 ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.

🛋 قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

🛋 ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

🛋 چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

🛋 قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی‌استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

🛋 وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

🔴سرویس خواب

❇️این روزها با توجه به اندازه و حجم کم فضاها سرویس خواب باید متناسب با محیط طراحی شود. فضای کم در اتاق خواب‌ها سبب شده است سازندگان سرویس خواب به فکر ایده‌های جدید به این منظور باشند.

🛏 سرویس خواب سنتی:

🔹در سرویس خوابهای سنتی تمامی‌قطعات آن از چوب درختان راش وافرا و یا گردو ساخته شده است. در این مدل سرویس خواب، تمامی‌اجزا و ملزومات آن دارای پایه‌‌‌های زمخت چوبی بوده و در ساختار تاچی شکل بالای تخت خواب و پایین آن کاملا منبت کاری شده است.

🛏 سرویس خواب کلاسیک:

🔹سرویس خواب‌‌‌های کلاسیک برگرفته از سرویس خوابهای سنتی بوده با این تفاوت که زمختی و شلوغی و سنگینی سرویس خواب‌‌‌های سنتی در آنها کمتر دیده میشود و با استفاده از چوب‌‌‌های کمتر کار شده و ساده تر و حذف بعضی مولفه‌‌‌های سرویس خواب سنتی مثل منبت کاری روی چوب تغییراتی در آن بوجود آمده است.

🛏 سرویس خواب مدرن:

🔹سرویس خواب مدرن با استفاده از مصنوعات چوبی مثل ام دی اف و نئوپان در ساختار تولید آن استفاده شده است و تنوع رنگ در آن بسیار زیاد شده و اتصالات بکار رفته در آن از نوع اتصالات جدید و امروزی بوده که باز و بسته کردن آنها راحت تر شده و قابلیت‌‌‌های جدید در آن لحاظ گردیده است.

به مدیریت:لطیفی

 

 

 

مبلمان , انواع مبلمان , مبل راحتی , مبل سلطنتی , مبل کلاسیک , مبل استیل , مبل چستر , تولیدی صنایع چوبی ماهان در همدان , تولیدی مبلمان در تویسرکان , سرویس خواب , انواع سرویس خواب در همدان , سرویس خواب سنتی , سرویس خواب مدرن , قیمت انواع مبلمان و سرویس خواب در همدان , تولید و فروش انواع مبلمان راحتی و کلاسیک و سرویس خواب ماهان در تویسرکان همدان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed