Address & Contact

Our Address

ابهر،خیابان امام،روبروی فروشگاه جانبو

Telephone

نرده چوبی و نرده ترکیبی هخامنش

?تولید کننده انواع نرده چوبی،میلتراس خور و ساده با دستگاه تمام اتوماتیک cnc  
?دستگاه نورد نرده استیل  
?نرده چوبی 

?یکی از انواع نرده راه پله که برای فضای داخلی بسیار مناسب بوده، استفاده از نرده چوبی و نقش نرده چوبی در دکوراسیون داخلی است.چوب به دلیل نوع متریال و ویژگی‌‌‌های منحصر به فرد در همه فضاها به بهترین شکل ظاهر می‌شود. آنچه در مورد نقش نرده چوبی در دکوراسیون داخلی اهمیت دارد، ترکیب متریال و قرار گیری آنها در کنار چوب است.

?پله هایی که از جنس چوب هستند. و نرده چوبی آن‌ها را محافظت می‌کند. می‌توان با فرشی زیبا جذاب تر کرد. قرار دادن فرش باریکی که روی راه پله جاری است، زیبایی راه پله و همین طور دکوراسیون منزل شما را افزایش می‌دهد.

?مزایای نرده‌ چوبی 

?نرده‌چوبی طول عمر بالایی دارد و طی استفاده در بلند مدت، تغییر شکل نمی‌دهد. از این محصول در راه‌پله، تراس یا پشت بام استفاده می‌شود.

?نرده‌چوبی شباهت زیادی به چوب دارد به همین دلیل به راحتی می‌توان آن را با طراحی چوبی تطبیق داد.

?از این نوع نرده در طراحی فضای باز استفاده می‌شود. دلیل آن هم این است که جنس این محصول از پروفیل چوب پلاستیک بوده و مقاومت بالایی دارد.

?انواع نرده چوبی 

?نرده‌چوبی با توجه به متراژ مساحت، نوع کاربرد، معماری ساختمان و فضای مورد نظر انواع متفاوتی دارد:

?نرده‌چوبی تراس 

?نرده‌چوبی باغچه  

?نرده‌چوبی پله  

?نرده‌چوبی ویلا 

?حصار چوبی 

?نرده چوب پلاست راه پله 

?بسیاری از افراد برای راه پله‌های خود نرده‌های گوناگونی را طراحی می‌کنند، اما امروزه نرده چوبی یکی از نرده‌هایی می‌باشد که توسط بسیاری از افراد برای راه پله‌ها یا پله دوبلکس انتخاب می‌شود.

?دلیل گرایش بسیاری از افراد به این نرده‌ها این است که هم نقش حفاظتی دارد و هم اینکه زیبایی ظاهری ساختمان را بیشتر می‌کند، و هم اینکه قیمت نصب نرده چوبی بسیار پایینتر نرده‌های دیگری مثل فلز و… است.

?تزئین و ایجاد فضا در ساختمان 

?از این نرده‌ها برای تزئین و ایجاد فضا هم استفاده می‌کنند که اصولا طراحی آن یا به صورت منبت کاری می‌باشد و یا اینکه کنده کاری و خراطی بر روی آنها انجام می‌دهند. روش انجام این طراحی‌ها به صورت ماشینی و دستی می‌باشد، که اگر دستی باشد زیبایی آن بسیار بیشتر است.

?شما می‌توانید هر یک از این نرده‌ها را که مایل هستید را انتخاب کنید، البته باید دقت داشته باشید که طرح نرده با فضای داخلی ساختمان شما هماهنگ باشد.

به مدیریت:علیرضا حاجیانی 

 

تولید نرده چوبی و نرده ترکیبی در زنجان , فروش انواع نرده چوبی و نرده ترکیبی در زنجان , نرده چوبی هخامنش , نرده چوبی و نرده ترکیبی هخامنش , نرده هخامنش , فروش نرده در زنجان , تولید نرده در زنجان , قیمت نرده چوبی در زنجان , دستگاه نورد نرده استیل , انواع نرده چوبی میلتراس خور , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed